Reclamatie zZoRo

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
xFreantzzu
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Joi Noi 12, 2015 4:26 pm

Joi Noi 12, 2015 4:32 pm

1. Numele tau din joc :xFreantzzu
2. Numele inculpatului:zZoRo
3. Motivul reclamatiei:Spion la WAR
4. Alte detalii (Optional) :Face war si isi baga cel de al doilea cont in alta breasla si il bate sus
Sper sa se faca ceva in privinta asta !!
5. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii :Imagine
Avatar utilizator
Kellin
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Joi Noi 12, 2015 4:34 pm

Joi Noi 12, 2015 4:35 pm

Sunt martor si am vazut tot !
Avatar utilizator
MT2 Easy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 294
Membru din: Mar Noi 10, 2015 5:29 pm

Joi Noi 12, 2015 4:38 pm

Imi pare foarte foarte rau sa va anunt .. Dar mai cititi si regulamentul forum-ului.. Acolo scrie clar ca trebuie sa ai dovada Video .. Exceptie vorbele urate aduse la adresa voastra. :D Deci ai facut acest Topic degeaba... Eu zic inainte sa faci o reclamatie ... Citeste si regulamentul!!!!
Avatar utilizator
Twiist
Începător
Începător
Mesaje: 114
Membru din: Mar Noi 10, 2015 7:30 pm

Joi Noi 12, 2015 5:23 pm

Foxi scrie:Imi pare foarte foarte rau sa va anunt .. Dar mai cititi si regulamentul forum-ului.. Acolo scrie clar ca trebuie sa ai dovada Video .. Exceptie vorbele urate aduse la adresa voastra. :D Deci ai facut acest Topic degeaba... Eu zic inainte sa faci o reclamatie ... Citeste si regulamentul!!!!
Cum a spus și Rocsi , înainte să faci o reclamație mai pune un click și pe regulament .
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Joi Noi 12, 2015 6:02 pm

Cum au specificat si alti playeri mai sus, nu mai sunt acceptate decat dovezile de tip video in cazul reclamatiilor de genul acesteia. Singura exceptie o fac insultele, unde inca se mai accepta dovezile de tip poza. Aceasta informatie o gasesti in "Regulament Reclamatii playeri"!

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis