Reclamatie [2v2]Asqwerr

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
iriza1221
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Mar Apr 28, 2020 11:39 pm
Oraş: Strehaia
Status: IrizaSIL
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Joi Mai 14, 2020 2:09 pm

Numele tău din joc: IrizaSLV
Numele inculpatului: [2v2]Asqwerr
Motivul reclamaţiei: Am dat anunt ca joc barbut pe 25 md , dupa a dat si el ca joaca tot pe 25 , am dat barbut cu el mi a pus voucher ul de 25 si i am luat, dupa cand m am uitat in inventar in loc de md-urile castigate aveam " Cartea Armatei si Cai "
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Sper sa se faca ceva in privinta asta. Am revenit cu edit , imi zice ca el nici nu a fost on , se vede destul de clar ca a fost activ , pacat ca n am facut screen cand am dat barbut , si plus de asta daca el nu a fost on de unde stia ca am jucat eu pe 25 MD . Imi zice ca de ce n am facut screen cand am dat barbut cu el.
1) am avut inventarul inchis si dupa ceva timp l am deschis si am observat ca nu aveam Md-urile ci o Carte de cai.
2) cand am vrut sa fac screen ca am dat barbut cu el deja disparuse.
Ultima oară modificat Joi Mai 14, 2020 2:33 pm de către iriza1221, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
Asqwerr
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Mar Mai 05, 2020 7:03 pm
Regat: Roşu

Joi Mai 14, 2020 2:15 pm

Ok , si dovezile ca am dat eu barbut cu tine ??? Sau ca am dat pe chat ca dau barbut pe 25 MD ? Pentru ca eram on pana cand mi-a picat netul , si ai dat barbut cu biatu ala.. , nu ai vazut ca nu am putut sa iti raspund la pm deoarece nu aveam net si dupa mi-a iesit din client?

Unde sunt dovezile ca am dat barbut cu tine ?? Sau dovezile din chat ca negotul cu mine a avut succes ??? Ori cele ca am dat in chat ca dau barbut pe 25MD ?
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Joi Mai 14, 2020 2:49 pm

Nu ne bagam la chestii de genul, data viitoare uita-te mai bine la ce ti se pune in negot/barbut.
Topic inchis!
Imagine
Imagine
Imagine
Închis