Reclamatie X2 [JEG]BigMouth

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Avatar utilizator
iriza1221
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Mar Apr 28, 2020 11:39 pm
Oraş: Strehaia
Status: IrizaSIL
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Vin Mai 08, 2020 12:02 am

[Osk]Valentin scrie:
Joi Mai 07, 2020 11:58 pm
am vazut toata faza, eram langa voi, uita ti va pe ss si o-sa vedeti ca am fost fix langa, cand a vazut ca da in el, imediat si-a pus undita sa i faca post, mai ales ca era si langa apa :))
Da si in screen se vede ca ai dat si tu ;)
Avatar utilizator
radocea
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Mie Apr 29, 2020 8:22 am
Oraş: Alba Iulia
Status: Disponibil
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Vin Mai 08, 2020 12:05 am

iriza1221 scrie:
Vin Mai 08, 2020 12:02 am
[Osk]Valentin scrie:
Joi Mai 07, 2020 11:58 pm
am vazut toata faza, eram langa voi, uita ti va pe ss si o-sa vedeti ca am fost fix langa, cand a vazut ca da in el, imediat si-a pus undita sa i faca post, mai ales ca era si langa apa :))
Da si in screen se vede ca ai dat si tu ;)
Dacă te uiţi bine, el o dat în mine =))))))))
Avatar utilizator
iriza1221
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Mar Apr 28, 2020 11:39 pm
Oraş: Strehaia
Status: IrizaSIL
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Vin Mai 08, 2020 12:17 am

radocea scrie:
Vin Mai 08, 2020 12:05 am
iriza1221 scrie:
Vin Mai 08, 2020 12:02 am
[Osk]Valentin scrie:
Joi Mai 07, 2020 11:58 pm
am vazut toata faza, eram langa voi, uita ti va pe ss si o-sa vedeti ca am fost fix langa, cand a vazut ca da in el, imediat si-a pus undita sa i faca post, mai ales ca era si langa apa :))
Da si in screen se vede ca ai dat si tu ;)
Dacă te uiţi bine, el o dat în mine =))))))))
A dat in mine el si dupa ai venit si ai dat si tu
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Vin Mai 08, 2020 9:26 am

Am citit tot + ca mi s-a spus si pe server ca acest jucator: IrizaSIL face reclamatii aiurea. Ei bine, hai sa o luam cu inceputul.
Bataia la pescar este strict interzisa, prima data va avertizam, a doua oara primiti ban 3 zile. Acum intervine urmatoarea problema.
Scuza-ma IrizaSIL, tu ii injuri si dai in ei iar pe urma iti iei undita si faci reclamatii? In alte cuvinte, tu ii provoci si dupa tot ei sunt de vina? Ai gresit, iti asumi.


13. Tentativa de a înșela un membru staff sau un player în orice fel este pedepsită.
Printre sancțiuni este inclusă și blocarea permanentă a contului.

Daca ti-as da ban acum, as fi putin cam dura.Uite cum facem. Eu iti mai acord o sansa, data viitoare cand faci reclamatii de genul o sa te sanctionez direct cu ban, desigur, daca este vina ta, pur si simplu pescuiai si vine unu sa te bata. In acel moment ii poti face reclamatie, dar nu asa... sa vii sa ne minti.Acest lucru este valabil pentru toti cei care au raspuns in acest topic. Aici nu este chat, e o reclamatie, nu aveti dreptul sa faceti chat aici veti primi cate un avertisment pe forum. De asemenea, daca voi il veti provoca de acum sau veti faceti misto de el, sanctinea vi se aplica si voua. Fiecare sa-si vada de treaba lui.



Topic inchis !
Închis