Reclamatie [Osk]xFugu si toate conturile lui de anonim nesimtit

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Dum Mar 22, 2020 7:02 pm

Numele tău din joc:[INT]Yoke
Numele inculpatului:[Osk]xFugu
Motivul reclamaţiei:Dupa ce ca injura ca un nesimtit pe metin si cauta anturaje fara sa ii zic nimic, si eu nu ii pot raspunde pentru ca iau remove, ca mna, asa e regulamentul, mai vrea sa cumpere si iteme pe psf. V am trimis in privat screenshot urile cand a vrut sa cumpere itm pe paysafe dar nu m ati bagat in seama, asa ca pun aici sa vada si mai multi playeri.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):Rog sa se ia masurile necesare si sa se respecte regulamentul si in privinta lui, cum s a respectat si la nedonatori.
Imagine
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Dum Mar 22, 2020 7:04 pm

Ai dreptate yoke, un gunoi de om ala.
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Dum Mar 22, 2020 7:08 pm

SelleRoyal scrie:
Dum Mar 22, 2020 7:04 pm
Ai dreptate yoke, un gunoi de om ala.
Vine si ma injura in fiecare zi, n am zis nimic niciodata, ma cheama discord, dar nu mai suport si o sa il injur si eu si atunci imi iau remove, pana la urma nu stau eu sa fiu injurat de toti "bogatii" astia ca el, si cred ca nici staff ul nu ar accepta injuriile, sper sa nu se dea mute o ora, doua.
Imagine
Avatar utilizator
GEORGEWARR123
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Vin Mai 31, 2019 1:42 pm
Oraş: Amara
Status: smeker
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Mar 22, 2020 9:12 pm

Gunoi de om, dupa ce ca injura pe oricine prinde mai si face negoturi, si nici nu ia ban
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Mar 23, 2020 11:39 am

Ai dreptate yoke



Yoke scrie:
Dum Mar 22, 2020 7:02 pm
Numele tău din joc:[INT]Yoke
Numele inculpatului:[Osk]xFugu
Motivul reclamaţiei:Dupa ce ca injura ca un nesimtit pe metin si cauta anturaje fara sa ii zic nimic, si eu nu ii pot raspunde pentru ca iau remove, ca mna, asa e regulamentul, mai vrea sa cumpere si iteme pe psf. V am trimis in privat screenshot urile cand a vrut sa cumpere itm pe paysafe dar nu m ati bagat in seama, asa ca pun aici sa vada si mai multi playeri.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):Rog sa se ia masurile necesare si sa se respecte regulamentul si in privinta lui, cum s a respectat si la nedonatori.
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Lun Mar 23, 2020 4:33 pm

Jucătorul a fost sancționat cu 1h mute. Iar în legătură cu ce a vorbit el despre cumpărarea itemelor site, el a vorbit cu mine prima dată și mi-a spus că o să prindă pe cineva care vinde iteme pe paysafe, după care a făcut plata pe LF.

Topic Closed!
Închis