Jignire Staff

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
Renoo
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Dum Mai 05, 2019 5:08 am
Oraş: Motru
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Legea

Dum Mai 05, 2019 5:30 am

Numele tău din joc: [REGINA]xZeitax
Numele inculpatului: [BaBy]Rux, [HUNCHO]King
Motivul reclamaţiei: cum poate vorbi in lipsa Staff-ului si calomni
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Dum Mai 05, 2019 1:14 pm

ştiu că nu are rost să mă bag, dar poate i a permis..îşi permit..nu văd rostul topic ului..de ce l ai făcut ? să te aflii în treabă ?..dacă chiar se simţea jignit albert..le putea da mute.
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
Renoo
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Dum Mai 05, 2019 5:08 am
Oraş: Motru
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Legea

Dum Mai 05, 2019 3:04 pm

B. COMPORTAMENT
1. Este interzisă jignirea în orice fel direcționată către jucători sau staff, indiferent de relația cu aceștia. Aluziile ofensatoare sunt de asemenea interzise. Prescurtările vor fi interpretate mereu precum ar avea un înțeles negativ.
Insultele aduse jucătorilor se pedepsesc cu blocarea chat-ului de la 15 minute până la 12 ore în funcție de gravitate și frecvență.
Insultele aduse unui membru staff sau serverului se pedepsesc cu blocarea chat-ului de la 12 ore până la 24 de ore sau blocarea temporară sau definitivă a contului.
Insultele pe la spatele unui membru staff sunt mult mai serioase, contul tau putând fi blocat direct pentru acestea.
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Dum Mai 05, 2019 7:36 pm

[HUNCHO]King - 12h.
[Baby]Rux - 3h
[REGINA]xZeitax -1h ( Limba română este limba oficială a acestui server. Limba engleză este singura limbă străină tolerată. Cei care folosesc orice altă limbă pe chat-urile publice vor fi sancţionaţi. Acest lucru nu se aplică în PM sau pe chat-urile gen "breaslă, grup". )

Topic închis.
Imagine
Imagine
Închis