Reclamație - [PvP]Zeus.

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Dum Noi 18, 2018 4:56 pm


Numele tău din joc: Roska

Numele inculpatului: [PvP]Zeus

Motivul reclamaţiei: Această reclamație nu este doar pentru limbaj, ci și pentru amenintări privind banarea mea.

Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:

Aici este vorba de limbaj și instigare la ceartă.

După toate astea, a mai venit cu un cont, să mă jignească și să mă provoace și pe ăla

Pe acel cont a mai fost odată banat: Cerere Unban [SWAT]Galahad

Să nu mai puntem și jignirile de pe forum, tot la adresa mea:


Dovezi când amenință cu suspendarea permanentă a contului meu:

Dragă, să îți reamintesc că nu faci parte din staff? Că aduci astfel de amenințări la adresa mea.

Alte detalii (Opţional):
Banned permanent, din moment ce a provocat și a instigat la ceartă.
Și nu numai, a amenințat cu banarea contului, iar din câte știu eu, el nu face parte din echipa jocului!
Sper să luați măsuri, mulțumesc !
Ultima oară modificat Dum Noi 18, 2018 5:51 pm de către Metin2 Origins, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
Zeus.
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Iun 30, 2018 5:48 pm
Oraş: Iasi
Status: God, Godlike and Godless
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: StayDown

Dum Noi 18, 2018 5:07 pm

Tu vrei ca eu sa iau ban permanent? Esti redusa?
Tin sa-ti reamintesc ca tot serverul te uraste, tin sa reamintesc ca tu provoci pe mai toti de pe server ca dupa aceea sa le faci reclamatie.
Tu nu faci altceva pe serverul asta decat sa te crezi cineva si, aminteste-ti ca pe contul Laury tot din ss-urile mele ai luat ban.
Cei din staff au vazut atunci ca tu nu faci altceva decat sa provoci si au decis sa iti dea o pauza, ce ai facut tu dupa aia a fost sa injuri tot stafful.
Inca nu inteleg cum **** mea ti-a fost permis sa te intorci!
Iar acum screenshoturi in care se dovedeste ca provoci continuu:
https://i.gyazo.com/1772c7d728a40f6a58e ... f690d6.jpg
https://i.gyazo.com/83abb561c21abfe9fec ... badb3c.jpg
https://i.gyazo.com/e8f1feb6e510e12a69e ... 38fdae.jpg

Aseara Yezda, prietena ta, aka Odee, m-a tinut in auto si m-a jignit continuu.
Iar limbajul tau de aseara, in screenul in care vorbeai de pe Aroska, arata clar cum nu stii decat sa provoci lumea, asteptand sa fii injurata ca sa faci reclamatii. Nici macar nu vorbeai cu mine, dracu stie cu cine vorbeai tu prin cerc. Dar erai on de 1 minut si ai inceput sa fii smechera.
Tu azi m-ai tinut pe auto de pe un war mental ca sa nu pot sa te bat in timp ce spamai vinurile si ma injurai. Cand te-am bagat cerc ai inceput sa faci ss-uri de reclamatie.
In this world I am the Wolf
And I welcome all, you sheep
!
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Dum Noi 18, 2018 5:17 pm

SWAT scrie:
Dum Noi 18, 2018 5:07 pm
Tu vrei ca eu sa iau ban permanent? Esti redusa?
Tin sa-ti reamintesc ca tot serverul te uraste, tin sa reamintesc ca tu provoci pe mai toti de pe server ca dupa aceea sa le faci reclamatie.
Tu nu faci altceva pe serverul asta decat sa te crezi cineva si, aminteste-ti ca pe contul Laury tot din ss-urile mele ai luat ban.
Cei din staff au vazut atunci ca tu nu faci altceva decat sa provoci si au decis sa iti dea o pauza, ce ai facut tu dupa aia a fost sa injuri tot stafful.
Inca nu inteleg cum **** mea ti-a fost permis sa te intorci!
Iar acum screenshoturi in care se dovedeste ca provoci continuu:
https://i.gyazo.com/1772c7d728a40f6a58e ... f690d6.jpg
https://i.gyazo.com/83abb561c21abfe9fec ... badb3c.jpg
https://i.gyazo.com/e8f1feb6e510e12a69e ... 38fdae.jpg

Aseara Yezda, prietena ta, aka Odee, m-a tinut in auto si m-a jignit continuu.
Iar limbajul tau de aseara, in screenul in care vorbeai de pe Aroska, arata clar cum nu stii decat sa provoci lumea, asteptand sa fii injurata ca sa faci reclamatii. Nici macar nu vorbeai cu mine, dracu stie cu cine vorbeai tu prin cerc. Dar erai on de 1 minut si ai inceput sa fii smechera.
Tu azi m-ai tinut pe auto de pe un war mental ca sa nu pot sa te bat in timp ce spamai vinurile si ma injurai. Cand te-am bagat cerc ai inceput sa faci ss-uri de reclamatie.
Întrebarea este mai mult, care din noi?
1. De unde până când este ”animal” provocare? ”Animal” i-am spus lui Yezda, pentru că îmi este prietenă, așa vorbim noi.
2. A provoca, nu înseamnă a te bate pe tine pe metin2.
3. Dacă te oftici și jignești, este normal să îți fac reclamație. Deci despre ce vorbim noi aici? :))

Și într-un final, am fost debanată deoarece Keni m-a banat fără motive întemeiate, să îți reamintesc că Blue decide cine ia unabn, iar el a decis că merit, nu tu iei decizi aici, de câte ori să îți spun?


UPDATE: În dovezile prezentate de tine, tu jignești, dacă nu ai observat asta.
Asta însemnând că tu provoci, și astfel eu îți fac reclamație !
Imagine
Avatar utilizator
Zeus.
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Iun 30, 2018 5:48 pm
Oraş: Iasi
Status: God, Godlike and Godless
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: StayDown

Lun Noi 19, 2018 2:54 am

Am fost deja sanctionat pe reclamatia mea, aceleasi ss-uri care sunt prezente si aici. Mute 3 ore pe 2 conturi.
Se poate inchide.
In this world I am the Wolf
And I welcome all, you sheep
!
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Lun Noi 19, 2018 2:35 pm

Sancțiunile au fost date în reclamația anterioară. Din ceea ce vad eu, voi doua tot căutați ceartă. Nu-l suportati, nu va suportă, am inteles. Vreti o rezolvare? Am una foarte simplă: IGNORATI-VA RECIPROC.
Si sa va spun un lucru? Am inteles, nu va înțelegeti cu un player, doi, trei, dar cum se face că 50% din playeri se plâng de comportamenrul vostru, atat pe forum cat si pe joc?
Ca să vă meargă bine, eu spun sa va revizuti comportamentul.


Topic inchis.
Închis