SENDU :)

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Avatar utilizator
Poppy1
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Mar 17, 2016 7:30 am

Joi Mar 17, 2016 3:27 pm

oricum s a dat ban aiurea.Eu nu am folosit send niciodata...si am luat ban pt ca Catalin are lag si ii merge in reluare...si nici nu am vazut vreo dovada sau orice altceva.Deci nu e chiar asa.
Avatar utilizator
katalin1993
Jucător
Jucător
Mesaje: 11
Membru din: Joi Mar 10, 2016 7:12 pm

Joi Mar 17, 2016 3:28 pm

Daca iti arat ce am pe el iti tai venele parnaie asa ca taci .
Avatar utilizator
qKen3T
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Mie Noi 11, 2015 8:33 pm

Joi Mar 17, 2016 3:31 pm

Poppy1 scrie:oricum s a dat ban aiurea.Eu nu am folosit send niciodata...si am luat ban pt ca Catalin are lag si ii merge in reluare...si nici nu am vazut vreo dovada sau orice altceva.Deci nu e chiar asa.
Ce nume aveai ?
Avatar utilizator
Poppy1
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Mar 17, 2016 7:30 am

Joi Mar 17, 2016 3:32 pm

Deiule nu iti bate capu ca nu ai cu cine :))Si stii bine asta.Si stii bine care e treaba cu lf ul.Cum s-a dat ban aiurea pana acu se va da si de acu inainte:))
Avatar utilizator
Poppy1
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Mar 17, 2016 7:30 am

Joi Mar 17, 2016 3:34 pm

qKen3T scrie:
Poppy1 scrie:oricum s a dat ban aiurea.Eu nu am folosit send niciodata...si am luat ban pt ca Catalin are lag si ii merge in reluare...si nici nu am vazut vreo dovada sau orice altceva.Deci nu e chiar asa.
Ce nume aveai ?
Poppy.Si cum sa spui ca e send...cand samanu iti da 4-5k pe hit...si sta cu auto pe tine?? sau sa vezi ca un arcas e pe tine si o samanca sta cu auto in hit si mori...ala inseamna send?? In pana mea..eu nu faceam atata tam tam daca avea el dreptate.Dar stiu ca nu am folosit send deci am motive sa fiu revoltata.
Avatar utilizator
Deiu
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Joi Feb 25, 2016 10:18 am

Joi Mar 17, 2016 3:35 pm

Poppy1 scrie:Deiule nu iti bate capu ca nu ai cu cine :))Si stii bine asta.Si stii bine care e treaba cu lf ul.Cum s-a dat ban aiurea pana acu se va da si de acu inainte:))
suna-ma pe skipe
Avatar utilizator
qKen3T
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Mie Noi 11, 2015 8:33 pm

Joi Mar 17, 2016 3:35 pm

Se vede clar ca shamanca aia are send.
Avatar utilizator
Poppy1
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Mar 17, 2016 7:30 am

Joi Mar 17, 2016 3:39 pm

qKen3T scrie:Se vede clar ca shamanca aia are send.
voi aveti ochelari de cal:))de asta nici nu ma mai complic:)))
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Mar 17, 2016 3:41 pm

BA AICI NU E CONVERSATIE,IA TERMINATI
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Aero
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Mar Mar 15, 2016 4:40 pm

Joi Mar 17, 2016 9:14 pm

Ma baiete din cate stiu eu cand dai cu send sare de mai multe ori ACELASI DMG. In video se vede clar diferenta de dmg ba sare 2k ba 2.3 etc... Nu va mai cacati atata pe voi ;)
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Joi Mar 17, 2016 9:20 pm

Aero scrie:Ma baiete din cate stiu eu cand dai cu send sare de mai multe ori ACELASI DMG. In video se vede clar diferenta de dmg ba sare 2k ba 2.3 etc... Nu va mai cacati atata pe voi ;)
Send-ul trimite pachete de date false la server, dand falsa impresie ca jucatorul ataca. Deci damage-ul variaza.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Adrian8
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Mie Ian 20, 2016 2:51 pm

Joi Mar 17, 2016 9:53 pm

Pe mine nu ma intreseaza chestiile care le-au vorbit altii bre. Eu am postat video-ul care dovedeste ca acel player a avut send . Si apropo te-a bagat Blue in staff ca sa scape de reclamatia asta...? :))) Daca eu aveam lag atunci trage o privire si la postarea lui xCATALINx si vedem cine se ascunde dupa deget. Nu aveti curaj sa spuneti lucrurilor pe nume...defapt ce sa te astepti de la niste copii nu? Reclamatia lui era una credibila oarecum el nu avea lag deloc si decizia staffului a fost una corecta...ce sa zic !!! Daca pentru un joc se ajunge la cacaturi de astea..
Oricum Blue favorizeaza galbenii si o stie toata lumea, eu oricum mi-am dat seama ce fel de caracter are acest omulet. O seara corecta !
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Mar 17, 2016 11:33 pm

A-ti incercat dar imi pare rau sa va spun, ca nu v-a iesit :(
Data viitoare poate va iese "mai bine".

La a 2-a abatere de genu primiti BanIP pentru inselaciune.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis