Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Feb 16, 2017 1:24 pm

Numele tău din joc: MrDici
Sugestie/Propunere: Descalificarea celor ce nu se inscriu corect,tematica concursului este baiat-fata nu traveuri de oameni.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Pai ori este event de luna iubirii ori este event de luna poponarilor ?! Sa se descalifice cei ce s-au inscris in cupluri de gay,inteleg ca si ei sunt oameni si trebuie acceptati dar sa se duca la eventuri d-astea pe severe din Olanda sau Belgia unde se accepta astea. Daca tot este ceva "original" la eventul asta,faceti-l original pana la capat ,nu vor fi prea putine cupluri,deja sunt 4 sau 5 cupluri inscrise pe bune si se vor mai inscrie. Nu mi se pare corect fata de ceilalti participanti,eu unu cel putin chiar credeam ca se va luat o masura in chestia asta si sa se faca ceva frumos ca tot era vorba de "originalitate".

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Joi Feb 16, 2017 1:26 pm

mary
contra
uite ca asa vr eu
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Joi Feb 16, 2017 1:28 pm

RaulFlvs
Pro
Pt cei baiat-baiat sa se faca 'Eventul poponarilor' si acolo sa se inscrie gang bang. Nu cred ca tine 30 de ore sa bage 4 membrii in confa pe timpul duelului.
Avatar utilizator
Corvigel
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Mie Ian 11, 2017 10:25 am

Joi Feb 16, 2017 1:30 pm

Corvigel
Pro
Adevarat.
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Feb 16, 2017 1:30 pm

madalin123 scrie:mary
contra
uite ca asa vr eu

Mary stiu ca-ti place sa simti ceva in "windows" de aceea esti contra dar uite sa nu zici ca sunt baiat rau,iti promit ca voi cauta un server cu multi gay-uti doar pentru tine iar daca nu gasesc,ti-l trimit pe Hamato in cutie cu o fundita rosie pe ala mic. :lol:
Avatar utilizator
TakumiNr1
Începător
Începător
Mesaje: 59
Membru din: Sâm Feb 04, 2017 12:01 am

Joi Feb 16, 2017 1:34 pm

PvP Takumi
Pro
Prea mulţi gay pe aici . Ideea evenimentului e 2v2 pe cupluri , nu toţi poponari .

p.s : Propun să se facă un eveniment ,, Eveniment 2vs2 pe gay ,,
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Joi Feb 16, 2017 1:46 pm

Ne este aproape imposibil sa verificam identitatea reala a fiecarui participant. Ne-ar lua toata noaptea si nu am mai putea face nimic. In schimb, vom descalifica persoanele care se dau drept fete dar au nume de baiat. Exemplu : Bogdan si Ionut unde Ionut e fata. Acest "cuplu" va fi descalificat.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis