Propunere - Quest - Raporteaza player

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Munn
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 4:05 pm

Sâm Ian 02, 2016 5:59 pm

Numele tau din joc : Munn
Sugestie/Propunere : Propun implementarea quest-ului "RAPORTARE PLAYER" , care are rolul de a da posibilitatea tuturor sa raporteze un player cu : Damage Hack , Trade Hack , Injuraturi , Playeri / Staff Impertinent . Stiu ca serverul are protectie anti-hack , dar quest-ul e bun pentru orice eventualitate . Dispun de quest , iar daca va hotarati sa il implementati - Il ofer cu cea mai mare placere .
Cu ce crezi ca ar imbunatati jocul sugestia/propunerea ta? : Imbunatatirea adusa serverului cu ajutorul propunerii mele , va consta in faptul ca un player nu va mai fi nevoit sa astepte ca un membru al STAFF-ULUI sa ia o decizie , acesta fiind ocupat in acel moment , asa ca acesta se va putea uita peste raportare cand are timp .
Avatar utilizator
MT2 Easy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 294
Membru din: Mar Noi 10, 2015 5:29 pm

Lun Ian 04, 2016 3:57 pm

Contra.. Iti zic si de ce .. Tu pui quest si daca eu am ''ciuda'' pe un player il trec acolo la toate ...Si cu ce dovada?
De asta ai pe Forum sectiunea ''Reclamatii Playeri'' .

Merci Mult pentru atentia si timpul acordat.
Avatar utilizator
thebestkido
Începător
Începător
Mesaje: 52
Membru din: Mar Dec 22, 2015 3:22 pm

Lun Ian 04, 2016 4:12 pm

Munn scrie:un player nu va mai fi nevoit sa astepte ca un membru al STAFF-ULUI sa ia o decizie , acesta fiind ocupat in acel moment , asa ca acesta se va putea uita peste raportare cand are timp .
Pai Crezi ca daca membrii staff-ului sunt ocupati cand pui tu reclamatia , jucatorul caruia ii faci tu reclamatie cu acest Quest , va fi sanctionat imediat ? NU!. Dupa cum zice si Foxi , Pentru asta exista sectiunea Reclamatii Playeri.

Contra.
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Mar Ian 05, 2016 12:06 am

Contra
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Ian 09, 2016 4:00 am

TC.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis