Cerere sectiune UNBAN.

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Haku
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Dec 17, 2015 11:39 pm

Sâm Dec 19, 2015 11:55 pm

Numele meu in joc : Desole

Sugestie/Propunere : Propun sa se adauge sectiune UNBAN , pentru ca am observat ca cativa playeri se plang ca au luat ban degeana , tocmai din acest motiv rog persoanele din STAFF sa adauge o sectiune UNBAN , sa ne putem consulta toti si sa aflam daca au luat sau nu ban degeaba .


Cu ce crezi ca ar imbunatatii jocul sugestia/propunerea mea: Ar imbunatatii comunicarea intre STAFF / Playeri pe motivul respectiv . Am dat pm odata la [GM]Max , juma' de ora am stat cu ochii in soare sa raspunda. Nu zic nimic , are pm-uri inteleg , am fost in postura respectiva , DAR si subliniez DAR , cu ecranul plin de pm-uri , raspunzi la toate minim 10 minute daca le iei pe rand. Lasand asta ,sper sa se ia in considerare propunerea mea , o seara faina [11:49]
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Dec 20, 2015 9:01 pm

Ai dreptate. Ai un mare PRO
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
AMX
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Dum Dec 20, 2015 9:07 pm

Dum Dec 20, 2015 9:41 pm

pro si de la mine
Avatar utilizator
Max
Începător
Începător
Mesaje: 136
Membru din: Mie Noi 11, 2015 4:57 pm

Lun Dec 21, 2015 12:03 am

Pe durata evenimentelor nu va pot raspunde la pm! De asta am adaugat si HELP-eri! Mai apelati si la ei, nu numai la mine si la [CoMa]MrBlue.
Si atata timp cat ai luat ban nu cred ca a fost fara motiv.Blue stie pe cine baneaza, iar daca nu stii motivul pentru care ai luat ban exista o sectiune pe forum pentru intrebari sau ajutor.
Închis