Propunere event PvP .

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Sâm Dec 19, 2015 6:44 am

Numele tau din joc : MicuţulRusso
Sugestie/Propunere : Bun deci propun aşa ca eventul PvP să se facă pe rase, de ce? e mai frumos aşa, majoritatea serverelor au event PvP pe rase, Prima Rasă să fie war, A-2a Ninja, A-3a Sura , A-4a Şaman, Şi aceste 4 Rase să se lupte pentru titlul de [PvP] .
Cu ce crezi ca ar imbunatati jocul sugestia/propunerea ta?: Nu ar mai fi şmecheri care se cred număru 1, vreau să-i văd la event PvP pe rase :lol:

Ps: Dacă a mai făcut cineva această propunere îmi cer scuze ;)

Ştiu că mulţi o să fiţi contra, dar asta-i viaţa, pierzi câştigi cum ţi-e norocu :lol:
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
AMX
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Dum Dec 20, 2015 9:07 pm

Dum Dec 20, 2015 9:42 pm

pro asa ca de craciun ar fi frumos
Avatar utilizator
Haku
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Dec 17, 2015 11:39 pm

Lun Dec 21, 2015 1:02 pm

Sunt de acord , daca s-ar face eveniment pvp pe rase , atunci s-ar dovedii cine este cel mai bun , daca de exemplu un ninja lama se bate cu un war aura , nu prea ai ce sa-i faci ca are skill-uri rapide , are dmg pe hit si te arunca in continuu pe jos de nu apuci sa dai . Sau sura AM contra war aura , evident war-u o sa piarda pentru ca nu va mai avea aura si nu va mai avea dmg .


PRO !
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Dec 22, 2015 6:46 pm

Vom gandi aceasta propunere.
TC.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis