Propuneri

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
badidol
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 08, 2015 11:10 pm

Sâm Dec 12, 2015 5:35 pm

Numele tau din joc :Badidol
Sugestie/Propunere : 1) Sa se adauge esarfele pe server, arata bine, dau un plus de frumusete jocului si astfel se gaseste un folos armelor de 75 - le folosesti pentru absorbtie la esarfe.
2) Micsorarea DMG-ului la Atacul Spiritului (Razboinic Mental), e enorm comparat cu celelate skilluri, iar cand prinde si critica, ceea ce se intampla mai tot timpul, iti ia jumatate PV, efectiv nu ai ce sa-i mai faci.
3)Marirea timpului de reincarcare la Risipire (Sura AM) sau micsorarea sansei de-a anula magiile, deoarece are un DMG mare, timp scazut de reincarcare, face bug, o poti da de la distanta si 60 si ceva la % sansa de risipire e mult.
4) Sa se adauge pe server curelele, DMG-ul actual e prea mare zic eu, mai ales la unele rase.. apararile alea 5% mai il scad putin.
Avatar utilizator
MTWeze
Începător
Începător
Mesaje: 113
Membru din: Sâm Noi 21, 2015 4:10 pm

Sâm Dec 12, 2015 6:11 pm

1. Contra.
2. Contra.
3. Pro , ar fii ceva !
4. Contra , e destul de bun dmg-ul , pana la urma e server pvp frate !
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Sâm Dec 12, 2015 7:04 pm

Tu VII Sa strici SRV:))) stii ca daca se miceste dmg se lasa 70% din playeri nu? Pt ca dmgul mare de PE LF Il face original SI placut de cei Mai multi
Avatar utilizator
badidol
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 08, 2015 11:10 pm

Sâm Dec 12, 2015 7:25 pm

RaulFlvs scrie:Tu VII Sa strici SRV:))) stii ca daca se miceste dmg se lasa 70% din playeri nu? Pt ca dmgul mare de PE LF Il face original SI placut de cei Mai multi
Tu esti prea prost ca sa intelegi ceva din ceea ce am scris eu acolo. Daca prin tine, 1 player, intelegi 70% atunci da. DMG-ul mare pe alea nu-l fac deloc placut, ci doar eventual enervant sau frustrant pentru ceilalti jucatori, ca nu ai ce face contra unui mental care iti da 2 critice, sau sura AM care iti da 10k critica pe risipa la 10 secunde, iti mai face si bug si iti ia si magiile. Asa ca astia care nu aveti mai mult de 2, 3 neuroni abtinetiva de la a comenta.
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Sâm Dec 12, 2015 8:46 pm

Vad ca esti de asta de 13-14 ani care stie doar pose SI neinsufletite SI 2k critica SI nu se lasa 70% daca miceste dmg se inchide de tot :) ca ramaneti doar ninjalaii cu pose SI epice care nu donati iar daca e frustrant pt copilasii de 12-14 ani trebuie Sa sufere un server intreg? Sa-SI caute alt SRV atunci unde Sa foe dmg de 2-4k crit
Avatar utilizator
badidol
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 08, 2015 11:10 pm

Dum Dec 13, 2015 12:02 am

RaulFlvs scrie:Vad ca esti de asta de 13-14 ani care stie doar pose SI neinsufletite SI 2k critica SI nu se lasa 70% daca miceste dmg se inchide de tot :) ca ramaneti doar ninjalaii cu pose SI epice care nu donati iar daca e frustrant pt copilasii de 12-14 ani trebuie Sa sufere un server intreg? Sa-SI caute alt SRV atunci unde Sa foe dmg de 2-4k crit
Nene, eu am zis frumos acolo ca astia cu 2,3 neuroni sa se abtina da.. nu esti tu in masura sa vorbesti in numele a intreg serverul sau 70%, asa ca abtinete.
Singurul tau argument ar fi faptul ca am 13 sau 14 ani? Ma faci sa rad cand vad cata prostie poti avea in capul ala, am zis eu undeva pose si neinsufletite? Am zis eu dmg de 2-4k crit? Tu esti tampit, idiot sau ce probleme ai?
Apoi daca te roade atata, am 17 ani si nici macar nu joc pe ninja cat despre frustrant si enervant, e pentru orice jucator care nu e mental cand vede ca pierde din 2 skilluri, chiar si pentru tine ar fi. A ca tu esti mental sau sura AM ca pe alte caractere efectiv nu ai ce face, ca te calca toti in picioare asta e partea a doua. Cat despre donatii, deaia se numesc donatii daca vrei donezi daca nu, nu. Nu e o obligatie sau vreun criteriu dupa care cineva e "copilas de 12-14 ani" sau nu.
Inca o data, te rog frumos nu mai comenta ca esti depasit de situatie si esti prost de dai in gropi.
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Dum Dec 13, 2015 12:28 am

badidol scrie:
RaulFlvs scrie:Vad ca esti de asta de 13-14 ani care stie doar pose SI neinsufletite SI 2k critica SI nu se lasa 70% daca miceste dmg se inchide de tot :) ca ramaneti doar ninjalaii cu pose SI epice care nu donati iar daca e frustrant pt copilasii de 12-14 ani trebuie Sa sufere un server intreg? Sa-SI caute alt SRV atunci unde Sa foe dmg de 2-4k crit
Nene, eu am zis frumos acolo ca astia cu 2,3 neuroni sa se abtina da.. nu esti tu in masura sa vorbesti in numele a intreg serverul sau 70%, asa ca abtinete.
Singurul tau argument ar fi faptul ca am 13 sau 14 ani? Ma faci sa rad cand vad cata prostie poti avea in capul ala, am zis eu undeva pose si neinsufletite? Am zis eu dmg de 2-4k crit? Tu esti tampit, idiot sau ce probleme ai?
Apoi daca te roade atata, am 17 ani si nici macar nu joc pe ninja cat despre frustrant si enervant, e pentru orice jucator care nu e mental cand vede ca pierde din 2 skilluri, chiar si pentru tine ar fi. A ca tu esti mental sau sura AM ca pe alte caractere efectiv nu ai ce face, ca te calca toti in picioare asta e partea a doua. Cat despre donatii, deaia se numesc donatii daca vrei donezi daca nu, nu. Nu e o obligatie sau vreun criteriu dupa care cineva e "copilas de 12-14 ani" sau nu.
Inca o data, te rog frumos nu mai comenta ca esti depasit de situatie si esti prost de dai in gropi.
17ani ani cred ca Ai peste cel Putin 5 ani :)SI nu ma calca nimeni in picioare stai Lin SI nu sunt mental sau AM sun aura full site Dar cand Te prind iti promit ca Te fac Sa Te lasi de server iar pt MN nu e frustrant Sa fiu batut din2 skill de mental pt ca SI EU cand eram mental tot ASA bateam SI asta e farmecul Lui Sa dea cel Mai mare dmg
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Dec 13, 2015 11:29 am

Respins.
TC.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis