Propunere - Reclamații.

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Sâm Dec 28, 2019 7:18 pm

Numele tău din joc: [Lady]Kardash / [REGINA]Adah

Sugestie/Propunere: Mărirea termenului de la postarea unei reclamații,
Imagine
să se mărească termenul la 3 zile. 5h e prea puțin, luați în calcul că nu toți pot sta pe metin 24-24 pentru a reclama pe cineva după ce a fost înjurat.

Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?:
1. Membrii staff-ului nu ar mai trebui să stea să verifice când au fost făcute dovezile.
2. Jucătorii noi care nu se știu cu forumul le ia timp până se acomodează și până să reclame pe cineva, până apucă să reclame expiră termenul și dovada nu mai este validă, iar cel care a înjurat scapă cu basma curată fără pedeapsă, nu merge așa. Cine înjură să ia mute! La ce țineți importanță dacă au fost de aseară dovezile sau nu? Limbajul neadecvat trebuie pedepsit.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana

Website:

http://metin2lf.ro/
Imagine
Avatar utilizator
YohNr1
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Dum Dec 15, 2019 7:22 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Sâm Dec 28, 2019 7:28 pm

Numele tău din joc: SajoNr1 / YohNr1
Părere: Pro
Motiv: ok
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Sâm Dec 28, 2019 7:29 pm

Propunere inutila.
Topic inchis.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Servers
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 247
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 3:20 pm
Oraş: 12.04.2019
Status: ♥ ஐ லவ் யூ மனு ♥
Breaslă: Disηeγ

Sâm Dec 28, 2019 7:35 pm

Propunerea ramane respinsa si inutila. Oricat de nou ai fi, ai support atasat atat pe joc cat si pe forum unde oricine primeste ajutor daca are o nelamurire/problema. De asemenea, are la dispozitie alte reclamatii sau model, unde este totul explicat sa fim seriosi, poate daca nu exagerai la "3 zile" ca nu e cazul, nu e lucrare de licenta, era luata in considerare
Topic Closed!
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse @};- Pentru probleme sau întrebări legate de server, puteți să mă contactați pe WhatsApp sau Skype. Imagine 0754240680

Imagine live:c72fc2c2bbe6b9ab
Închis