Propunere pentru îmbunătățirea serverului

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
GabiTrek
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Aug 26, 2019 11:07 am
Oraş: Topoloveni
Status:
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: 1SkillDown

Lun Aug 26, 2019 11:25 am

Numele tău din joc: Trek
Sugestie/Propunere:In primul rând vreau să fac referire la serverul actual, o problemă majoră ar fi faptul că domnii Zino și Dici au primit king, deșii acestea nu erau făcute la pvp așa cum se anunța-se din momentul în care s-au șters.Aș vrea ca staff-ul să fie mult mai serios în privințele evenimentelor,care sunt cam rare pe joc, ceea ce pe "unii" playeri îi îndepărtează.
Pe servărul 2, aș propune să se aleagă un staff bine pus la punct de la bun început și să nu se mai facă tot felul de cereri cu jucători care se trezesesc ei peste 2,3 ani că vor să intre in staff.
Totodată propun posibilitatea barbutului în toate mapele.Atât am avut de spus.❤❤







ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?:Cred că ar majora foarte mult playerii atât pe serverul actual cât și pe cel pe care se va deschide(sv2).Cu drag Prietenul vostru: Trek (#iubesc LastFight)

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Puștiulică
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Dum Iul 21, 2019 2:02 pm
Oraş: București
Status: Youtube
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Lun Aug 26, 2019 12:10 pm

Numele tău din joc:floow
Părere: PRO
Motiv: cred ca ar ajuta mult serverul si ar inbunatati jocul, pe ambele servere, cred ca un staff bine pus la punct si cu un program orar de evenimente si de activitate, ar ajuta serverele la populare si la mentinerea echilibrului intre jucatori.
Imagine
Canal Principal ► CLICK AICI
Pagina Facebook ► CLICK AICI
►Nu uitati de like !
► Daca iti place ceea ce fac aboneaza-te la canalul meu si da un
Like pagini de facebook !
Avatar utilizator
Metin2 Servers
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 247
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 3:20 pm
Oraş: 12.04.2019
Status: ♥ ஐ லவ் யூ மனு ♥
Breaslă: Disηeγ

Lun Aug 26, 2019 1:15 pm

Staff-ul este unul foarte activ si serios. Nu cred ca avem vreunul reclamatii pentru comportament sau pentru limbaj. Ne petrecem timpul pe server pentru a va rezolva problemele, nu pentru a face "caterinca" cu playerii, mai ales ca vrem sa deschidem un alt server. Nu cred ca ai vazut staff ul afk, sau sa ti se raspunda urat la nelamuririle si problemele tale!
Topic Closed
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse @};- Pentru probleme sau întrebări legate de server, puteți să mă contactați pe WhatsApp sau Skype. Imagine 0754240680

Imagine live:c72fc2c2bbe6b9ab
Închis