Propunere inele si amulete

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
croopz
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Vin Mai 12, 2017 8:07 pm

Vin Iul 12, 2019 6:34 pm

Numele tău din joc: [GOD]Zamoff
Sugestie/Propunere: Propun sa se reintroduca in mapa farm inelele semiom si amuletele, cu timpul pe care il au acum
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Pana la urma, este server pvp, nu pvm

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Vin Iul 12, 2019 6:36 pm

Numele tău din joc:PUTERNYKUL
Părere: CONTRA
Motiv: Nu ar mai avea valoare . Lasă începătorii să aibă și ei cum să facă iteme.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Vin Iul 12, 2019 6:40 pm

Numele tău din joc:[SGM]Ionut
Părere:Contra
Motiv:Nu mai au valoare daca le baga la mapa farm ca inainte.
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Vin Iul 12, 2019 10:24 pm

Propunere respinsă.
Cred că am vorbit și pe joc cu tine despre asta, acest update a fost făcut să poată și începătorii să facă ceva accesorii sau alte iteme site. Înainte s-au plâns foarte mulți de această problemă, unde chiar aveau dreptate.
Înainte primea amuletă de 2h doar liderul breslei care a câștigat evenimentul de bresle.
În rest era la donații, cu 168 de ore dacă nu mă înșel. Eu zic că trebuie să ne mai gândim și la jucătorii care sunt noi, sau la jucătorii care nu vor sau nu au posibilitatea să doneze.

Topic Closed!
Închis