Propuneri MAPA FARM

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Cristof
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iun 17, 2019 2:59 am

Lun Iun 17, 2019 3:05 am

Numele tău din joc: Stefan7
Sugestie/Propunere: In mapa farm sa se elimine timpul de 15 secunde pentru a ma urca pe cal , iar skill-urile tais sau aura sa fie permanente , sa nu expire acolo.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta? Pai nu mai pierd timpul sa ma dau jos de pe cal sa bag din nou tais ( timp in care pot sa bat alt metin ) .Adica serios fiind o mapa in care playerii nu se pot ataca intre ei , ce rost mai are sa astept 15 secunde pentru a ma urca pe cal si sa bat metine? Eu chiar nu vad rostul. Ar fi perfect daca s-ar baga si tais/aura permanent acolo deoarece ar economisi foarte mult timp ( cei care bat acolo de pe mai multe conturi inteleg foarte bine problema asta) .

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
[MBA]Bailley
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Mie Apr 17, 2019 9:29 pm
Oraş: Iasi
Status: COMPLEX.
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Lun Iun 17, 2019 3:03 pm

Numele tău din joc: [MBA]Bailley
Părere: PRO
Motiv: Eu zic sa ii facem pe plac acestui domn , avand in vedere ca baiatul se chinuie să farmeze singur in mapă.. PRO BOSS
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Lun Iun 17, 2019 3:26 pm

Numele tău din joc: [PvP]Aroska
Părere:
PRO.
Motiv: O idee bună.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Iun 18, 2019 3:49 am

Propunere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis