Propunere bonusuri egale **atenție** între armele/armurile Beta și Posedată, Triton etc.

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Watford
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Vin Dec 28, 2018 12:21 am

Vin Dec 28, 2018 1:06 am

Numele tău din joc: Yamont
Sugestie/Propunere: Propun ca bonusurile standarde de pe armele și armurile Beta să fie lafel introduse și pe armele și armurile ”clasice”, adică, spre exemplu Posedata și Tritonul la Războinic cât și celorlalte rase.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Personal cred că va prinde bine pentru toți jucătorii de tip PvP inclusiv cărora le lipsesc ”PvP-ul Clasic”, în adevăratul sens al cuvântului (adică celora care le place să joace doar cu armele/armurile clasice (Triton, Posedată etc.) și cărora le e greu să se obișnuiască cu așa numitele Beta). Deasemenea, cred că ar fi fost nevoie de acest lucru mai demult implementat, întrucât cunosc mulți jucători de tip PvP Clasic, incluzându-mă și pe mine, cărora au jucat sau joacă pe server doar cu armele/armurile vechi (”clasice”), doar pentru felul lor frumos cum arată, iar acestea nu depind și ele de bonusurile maxime ca de pe armele/armurile Beta. Iar acum pun pariu că, câțiva dintre voi vor spune: ” Păi da' poți juca și cu cele Beta, dacă vrei să depinzi de bonusurile maxime, *dăăh* :-B ” . Așa e, dar câți dintre voi au fost atenți la ce am scris adineauri? În concluzie : propun să se adauge bonusurile standarde de pe armele/armurile Beta și pe armele/armurile clasice (Posedată, Triton etc.) ca toți playerii să se poată bucura nu numai de PvP-ul Clasic, dar și de stilul acestuia. Sper că m-am făcut înțeles cât de cât și vă mulțumesc pentru atenția acordată! :ympeace: :ympeace: :ympeace:

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Vin Dec 28, 2018 1:15 am

Numele tău din joc: Aroska
Părere: Contra.
Motiv: Este bine așa cum este.
Imagine
Avatar utilizator
Luke
Începător
Începător
Mesaje: 145
Membru din: Mar Mar 20, 2018 7:27 pm
Oraş: Germania.
Status: Rege.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Equilibrium

Vin Dec 28, 2018 1:17 am

Numele tău din joc: Luke
Părere: Contra.
Motiv: Nu este o propunere utilă, sincer.
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Vin Dec 28, 2018 1:19 am

Numele tău din joc:[DIVA]Ai
Părere:Contra
Motiv:Nu se intelege nimic, nimic ! din propunerea ta.
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Vin Dec 28, 2018 1:47 am

Numele tău din joc:[PIMP]Ionut
Părere:Contra.
Motiv:Mai bine aşa.
Avatar utilizator
AdRn
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Dum Dec 02, 2018 4:14 am
Oraş: Timisoara
Status: Nothing for you ;d
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: -

Vin Dec 28, 2018 1:50 am

Numele tău din joc: Legend AdRnNn
Părere: Contra
Motiv: E ok asa
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Vin Dec 28, 2018 10:17 am

Numele tău din joc: Jawwad
Părere: Contra
Motiv: Alţii dau duel în triton şi posedată pentru că dacă dai cu arma beta e prea mare dmg-ul.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Vin Dec 28, 2018 12:05 pm

Motiv: Alţii dau duel în triton şi posedată pentru că dacă dai cu arma beta e prea mare dmg-ul.
Propunere respinsă.

Topic inchis!
Închis