Sa voteze staff-ul pentru miss/mr

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Servers
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 247
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 3:20 pm
Oraş: 12.04.2019
Status: ♥ ஐ லவ் யூ மனு ♥
Breaslă: Disηeγ

Dum Dec 23, 2018 2:58 pm

Numele tău din joc: xReina
Sugestie/Propunere: Sa se voteze miss/mr de catre membrii staff-ului
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?:Presupun ca nu sunt singura care a observat ce se intampla cu voturile si cum sunt castigate, ceea ce nu mi se pare corect pentru participanti. :D
Daca staff-ul ar vota miss/mr nu ar mai exista neintelegeri si conflicte in randul participantilor etc. Cunosc fosti participanti care desi intrau de 10 ori la miss/mr erau votati mereu.


Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana

Website:

http://metin2lf.ro/
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse @};- Pentru probleme sau întrebări legate de server, puteți să mă contactați pe WhatsApp sau Skype. Imagine 0754240680

Imagine live:c72fc2c2bbe6b9ab
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Dec 23, 2018 3:01 pm

Vă puteţi spune părerea despre această propunere în următorul topic făcut de Apofis Uppdate nou - Pareri.

Vă puteţi da cu părerea la tot.

loked
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis