PROPUNERE - DMG

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Silvii
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Mar Oct 02, 2018 3:18 pm
Oraş: BACĂU
Status: BINECUVÂNTATĂ
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: ----------

Mar Dec 11, 2018 11:58 pm

Numele tău din joc:[DIVA]Ai
Sugestie/Propunere:Sa scada dmg-ul pe HIT-SAGEATA, mi se pare exagerat sa dea un ARC pe PGM 5-4K cu mount 7-6k in tine cu 72 SAGETI ( RUBIN )
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Ar fii mai ok asa, nu mi se pare okay sa fie un dmg asa mare pe HIT pentru arcas.


Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana

Website:

http://metin2lf.ro/
Imagine
Avatar utilizator
Luke
Începător
Începător
Mesaje: 145
Membru din: Mar Mar 20, 2018 7:27 pm
Oraş: Germania.
Status: Rege.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Equilibrium

Mie Dec 12, 2018 12:02 am

Numele tău din joc: Luke
Părere: CONTRA.
Motiv: Dacă ai full săgeți, un arcaș chiar dă puțin.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Dec 13, 2018 7:43 am

Numele tău din joc: Jawwad
Părere: Contra
Motiv: Plângi
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Dec 13, 2018 11:02 am

Este posibil sa refacem absolut tot damage-ul de pe server, de la fiecare rasa, fiecare hit si skill in parte. Dar pentru asta avem nevoie de jucatori care ne pot ajuta sa testeze. Contactati-ma pe skype cei care vor sa ne ajute si vorbim acolo

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis