Cum sa faci sa readuci playeri

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
JustMuzy
Jucător
Jucător
Mesaje: 18
Membru din: Sâm Iul 30, 2016 5:57 pm

Sâm Noi 24, 2018 3:51 pm

Numele tău din joc: ^[Ju$T]#Muzy
Sugestie/Propunere: Propunerea dvs. Sa se adauge esarfe sau fum/efecte dar care sa fie dropabile la vreun run gen zodiac ca sa il faci mai greu si cu echiipa pentru ca dupa cum se observa sv se duce de rapa toti player pleaca pentru ca nu mai e nimic nou si nimic ce sa faca doar sa stea afk in mp1 .. Iar nu am inteles ce se mai aude cu acel system de Death Mach care trebuia implementat am observant un NPC in mp1 la Blue dar nimic doar atat si asta sa promis de mult.. Observ ca nu se mai vrea interesul de a imbunatari ceva iar in cazul acesta player pleaca dupa cum se observa.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Ar reveni playeri vechi si multi noi inapoi pe server pentru ca ai ce face asa donezi 375 RON si esti cineva pe sv. Nu mi se pare correct ar trebui sa muncesti putin ca sa poti sa te afirmi cat de cat pe sv si sa demonstrezi ca esti bun si fara sa donezi mult si sa poti face ceva si pe sv inafara de a pescui sa stai toata ziua cu undita in mana sa astepti sa prinzi ceva ,,, macar faceti event JIGSAW daca e pana acolo nu cu puncte ce le iei dintr-un anumit peste.

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Metin2 Servers
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 247
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 3:20 pm
Oraş: 12.04.2019
Status: ♥ ஐ லவ் யூ மனு ♥
Breaslă: Disηeγ

Sâm Noi 24, 2018 4:04 pm

Numele tău din joc: xReina
Părere: Pro, propunerea ta este una buna
Motiv: Nu cred ca mai dureaza mult serverul cu 150 de playeri dintre care 100 off
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse @};- Pentru probleme sau întrebări legate de server, puteți să mă contactați pe WhatsApp sau Skype. Imagine 0754240680

Imagine live:c72fc2c2bbe6b9ab
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Sâm Noi 24, 2018 5:35 pm


Numele tău din joc: Aroska
Părere: CONTRA
Motiv: Această propunere nu are logică, este server PvP, nu PvM.
Imagine
Avatar utilizator
Achenn
Începător
Începător
Mesaje: 74
Membru din: Mie Mai 02, 2018 4:15 pm
Oraş: Panama
Status: Robo-Sapiens
Regat: Galben
Breaslă: -

Sâm Noi 24, 2018 5:47 pm

Aroska scrie:
Sâm Noi 24, 2018 5:35 pm

Numele tău din joc: Aroska
Părere: CONTRA
Motiv: Această propunere nu are logică, este server PvP, nu PvM.
Achen
Pro
E foarte buna aceasta propunere oricum mai sunt pe server playerii vechi care au iteme restul nu mai joaca adică majoritatea din playerii vechi au jucat totul la barbut dintr-o data știu eu o persoana ce a bagat set perso și toate itemele pe 1 costum negru pentru ca s-a lasat de server

Aroska dacă tu nu înțelegi unde vrei sa ajungă Tata Muzy cu aceasta propunere tu nu ai logica
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Sâm Noi 24, 2018 5:56 pm

Achen scrie:
Sâm Noi 24, 2018 5:47 pm
Aroska scrie:
Sâm Noi 24, 2018 5:35 pm

Numele tău din joc: Aroska
Părere: CONTRA
Motiv: Această propunere nu are logică, este server PvP, nu PvM.
Achen
Pro
E foarte buna aceasta propunere oricum mai sunt pe server playerii vechi care au iteme restul nu mai joaca adică majoritatea din playerii vechi au jucat totul la barbut dintr-o data știu eu o persoana ce a bagat set perso și toate itemele pe 1 costum negru pentru ca s-a lasat de server

Aroska dacă tu nu înțelegi unde vrei sa ajungă Tata Muzy cu aceasta propunere tu nu ai logica

Doar ca să știi, este zonă de propuneri.
Fiecare are o altă părere, dacă nu îți place, pur și simplu nu mai comenta.
Am adus argumentele necesare prin care spun de ce nu susțin ceea ce propune el !
Sper că ești lămurit.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Sâm Noi 24, 2018 6:41 pm


Ok -

Numele tău din joc: [DIVA]Yezda
Părere: Contra
Motiv: O sa fie toti cu fumuri , asta inseamna si mai mult lag !
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Noi 24, 2018 8:19 pm

In legatura cu sistemul DeathMatch, a fost adaugat la un update si din cauza lui au aparut mai multe buguri, ramane in teste sistemul pana ii voi rezolva toate bugurile. Parerile sunt impartite, iti spun eu ca daca adaug nu stiu ce run sau ce ai spus tu acolo nu o sa revina din nou 100 de jucatori. Vom incerca sa facem in asa fel incat fiecare jucator sa aiba activatate pe server ca sa aiba ce face, sa nu se mai plictiseasca. In viitorul apropiat voi implementa sistemul JIGSAW si duel fara otrava/critica/patrundere. Vom vedea ce mai modificam astfel incat sa readucem jucatorii vechi inapoi pe server.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis