PROPUNERE MARE PE LF

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Vin Oct 12, 2018 7:54 pm

Numele tău din joc: Shady
Sugestie/Propunere: Negoț între sv, PaySafe și bancar
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Eu unul înțeleg că a fost un mare nimic în capul cuiva să bage ideea asta, pentru ce? Oamenii tot se ocupă cu asta fără să știe nimeni. Eu unul am oameni care au iteme pe alte sv și ar vrea să se apuce de LF, dar nu se poate face asta. În trecut echipa metin2 lastfight avea preocupare cu multe, multe negoțuri, playeri existau la greu. Acum că începe să se clatine treaba, eu aș spune să se adauge aceste chestii mărunte, care pot aduce oameni la orice pas. Că se lasă mulți? Barbutul tati, ăla aduce doar dezavantaje și pierderi. E unul mai norocos, calcă-n balegă mereu, ăla câștigă tot la barbut, după ia ban că prostul pentru că-și ia arde doar care nu sunt de el. Vouă nu vă e dor de dueluri pe site? Aveți un regulament făcut special de cei care au fost în staff, din prea multă comoditate de a participa la un duel pe site. Păi nu e okay treaba asta LF..

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana

Website:

http://metin2lf.ro/
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
BloDy
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 12:14 am

Vin Oct 12, 2018 7:55 pm

Pro , sa scoata barbutu sa dau seturi pe iteme site
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Vin Oct 12, 2018 7:55 pm

Pro
Pro
:)))))))))))
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Oct 12, 2018 7:56 pm

Propunere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis