Licori roz

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Mar Sep 18, 2018 11:07 am

SWAT scrie:De amintit ca BT tre' sa fie cu vreo 10-20 in plus ca sa bata o breasla.
Oricum
[SWAT]Galahad
Pro
Imbunatateste experienta jucatorilor de 1v1.
In plus, Kenya, pe bune... Buguri de la licoare roz?
Dupa logica ta de minute in cerc, nu s-ar mai baga nimic pe server, nici macar ceva din ce e deja in uz pe alte servere, ca-n mintea ta se creaza un bug.
1. Oskury nu e breasla.
2. Nu vorbi de experienta jucatorilor de 1v1 ca nu vad niciodata cum cauti seturi.
3. Faptul ca ne idolatrizai si dupa ce ai fost scos incerci sa comentezi tuturor din BT nu te face mai destept.

Pro
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
N0V0
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Mie Mar 28, 2018 10:41 pm
Oraş: Berlin
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlakTerror

Mar Sep 18, 2018 1:22 pm

Contra... !!
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Mar Sep 18, 2018 2:15 pm

A facut vara miu selle 100 propuneri, scădere dmg la toate rasele dar nu numai :)) și sa crească dmg la lama .:)) nici când dadea 6k nor și 14k ambuscada nu a putut lua Eventu pvp ...:)))
Hai mai da te N sloboz de sclav selle ca faci cele mai multe propuneri și esti cel mai luat la pl de aici.. Macar de ai fi vrun jucător bun( tu sau gagica tu navy) dar nu aveți o trb:)) astept sa comentezi și la mn dar N ai ce sa mi spui ca M ai provocat la 5 seturi și ai luat 5-0 :))
Imagine
Avatar utilizator
Daniy
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Lun Sep 10, 2018 8:52 am
Oraş: Madrid
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: BT

Mar Sep 18, 2018 3:21 pm

Takumi scrie:A facut vara miu selle 100 propuneri, scădere dmg la toate rasele dar nu numai :)) și sa crească dmg la lama .:)) nici când dadea 6k nor și 14k ambuscada nu a putut lua Eventu pvp ...:)))
Hai mai da te N sloboz de sclav selle ca faci cele mai multe propuneri și esti cel mai luat la pl de aici.. Macar de ai fi vrun jucător bun( tu sau gagica tu navy) dar nu aveți o trb:)) astept sa comentezi și la mn dar N ai ce sa mi spui ca M ai provocat la 5 seturi și ai luat 5-0 :))
=))))) Cel mai bun ninja din sat la el
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mar Sep 18, 2018 3:22 pm

MrDici scrie:MrDici
Contra
Mai du-te-n plm cu propunerile tale de cacat
Jawwad
Pro
+1
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Sep 18, 2018 7:16 pm

SelleRoyal scrie:
MrDici scrie:MrDici
Contra
Mai du-te-n plm cu propunerile tale de cacat
E trist ca in 3 ani breasla ta de cacat n-a luat evenimentu de bresle niciodata + ca tu esti pe langa cu propunerea mea degeaba ai comentat. Din pacate Dici tu esti bun la gramada si nici atunci ca vine FuckLogic si va desfiinteaza :(
Am luat săpt trecută eventul.
HoldUP
Contra
N-are rost
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
JirFaraSuflet
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 160
Membru din: Mie Feb 07, 2018 9:32 pm
Oraş: Dallas
Status: Pfoai prea multe
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Hookah

Mar Sep 18, 2018 7:21 pm

Daniy scrie:Contra, numa propuneri proaste la fel ca si tine
+1
pro
Imagine
Avatar utilizator
JirFaraSuflet
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 160
Membru din: Mie Feb 07, 2018 9:32 pm
Oraş: Dallas
Status: Pfoai prea multe
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Hookah

Mar Sep 18, 2018 7:26 pm

Shady scrie:
SWAT scrie:De amintit ca BT tre' sa fie cu vreo 10-20 in plus ca sa bata o breasla.
Oricum
[SWAT]Galahad
Pro
Imbunatateste experienta jucatorilor de 1v1.
In plus, Kenya, pe bune... Buguri de la licoare roz?
Dupa logica ta de minute in cerc, nu s-ar mai baga nimic pe server, nici macar ceva din ce e deja in uz pe alte servere, ca-n mintea ta se creaza un bug.
1. Oskury nu e breasla.
2. Nu vorbi de experienta jucatorilor de 1v1 ca nu vad niciodata cum cauti seturi.
3. Faptul ca ne idolatrizai si dupa ce ai fost scos incerci sa comentezi tuturor din BT nu te face mai destept.

Pro
Nu mai da reply shady.... n-ai cu cine =) ei zic ca mereu sunteti cu 10-20 in plus ... dar astia care comentează pleacă mereu primi de la bataie
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Mar Sep 18, 2018 9:22 pm

Propunere respinsă!

Topic închis.


Motivul este ca nu are nici o logica sa mai bage inca o licoare doar de frumusete , mai bine faceati propunere sa se mareasca HP-ul la licorile normale nu sa se mai adauge o licoare , si din cate am intalnit pe clientul meu personal provoaca bug pe HP sarit , poate da si mai mult decat 6-7 cat se seteaza deoarece alea nu sunt folosite aproape niciodata decat de cine e batut in cap si sta sa le rezolve , este o tampenie si Blue ar alege mai repede sa mareasca la licorile normale decat sa stea sa rezolve niste licori amarate.
Imagine
Închis