Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Gray445
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Dum Apr 08, 2018 10:25 pm
Oraş: Buzau
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Nu am bresla

Dum Aug 05, 2018 10:54 pm

Numele tău din joc:zAssasin
Sugestie/Propunere: Inteleg ca negoturile cu paysafe/paypall sunt interzise pentru ca scad fondurile pentru imbunatatirea serverului. Propun ca negoturile intre servere (inafara de cele concurente(pvp)) sa fie legalizate si sa fie facute doar cu cineva din staff gen Helper pentru a evita tepele
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Multi nu isi permit sa doneze pentru iteme site si sunt multi care au site pe LF si sunt inactivi si acest lucu le-ar permite si celor care au iteme pe alte sv sa se distreze la o bataie generala

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
24kMagic
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 198
Membru din: Joi Ian 18, 2018 7:53 pm
Oraş: LA, California
Status: Sunt nr1
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Aug 06, 2018 12:00 am

PROPUNERE INUTILĂ, O SĂ SE RESPINGĂ
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Mie Aug 08, 2018 10:58 am

contra !
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Aug 09, 2018 12:23 am

Propunere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis