Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Rnk GodFather
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Mie Iun 27, 2018 5:30 pm
Oraş: Oradea
Status: Fac aerobic cu ma-ta
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Eduard

Mar Iul 17, 2018 7:32 pm

Numele tău din joc: RnK
Sugestie/Propunere: Lf-ul ca inainte
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Dupa ce s-au bagat granatele pe server,uni ajungeau sa dea 200k record si vreo 30k critica la generala, si uni s-au gandit sa faca 1 topic in care sa se scada toate bonusurile de la costume ca nu sunt de acord cu dmg-ul pe care il primesc.Mai tarziu s-a gandit kepe să bage itemele site la magazin cu puncte(probabil ce-l mai idiot update de pe server).Poate altii au bagat bani să le cumpere si tu iti bati **** de ei si le bagi la magazin cu puncte,ai interiz negoturile cu paysafecard pentru ca altii le vindeau la jumate de pret fata de pretul din itemshop si tu nu mai primesti aproape nici o donatie.Ai ajuns frustrat si ai bagat interdictie pe unele site-uri(nu te ascunde ca e adevarat,imi refac pc-ul,imi bag lf-ul imediat sa ma joc si cand il sterg ,hopaa,nu merg site-urile,ce chestie,bag repair-ul de la catalin si merg din nou site-urile).Ai inceput sa faci evente cu dreade si granate si tag-uri si potiuni etc,doar pentru duci lipsa de playerii pe sv. Ai bagat barbutul pe server si din cauza asta vreo 300-400 de playeri nu mai joaca , macar sa il faci odata la 1-2 saptamani.Iti lasi playerii sa piarda itm ca nu se pot controla(70-80% din ei).M-ai bine ai scoate pisaturile astea de granate,smaralde si potiuni,barbutul(nu complet,dar odata la 1-2 saptamani).Si cei care au donat pentru granate si astea sa isi primeasca md-urile la loc.De cand is ma frate coloratele 1 acc.................... ai ajuns sa faci un server semi-pokemon.Succes cu asta,iti sugerez sa fie doar violet,knuud,turban si poate si smaraldele,tagu rege si king.Si daca tot nu scotii magazinul cu puncte,macar scoate itemele site de acolo si pastreaza ceva ce nu foarte op.Pune bonusurile site-urilor la loc si iti vei reface playerii din nou.

Cred ca este ultimul topic pe care il fac.Succes la toti.Nu ma intereseaza daca va fii respins sau acceptat,eu oricum nu mai joc.Vreau sa fie topicul de 3 zile macar sa vad parerile oamenilor.
Ultima oară modificat Mar Iul 17, 2018 9:28 pm de către Rnk GodFather, modificat de 2 ori în total.
http://board.metin2lf.ro/memberlist.php ... file&u=663


Cf mary,mai stii cand imi cereai map2 red mie si lui [REGE]Eduard(Royal) iteme sa le joci la barbut???????? =)))))))))))) si dupa cand erai cu itm nici pm nu mi-ai dat. taran prost.
Avatar utilizator
Cătălin
Jucător
Jucător
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Feb 03, 2018 3:22 pm
Oraş: Zalău
Status: Am pl mare
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Mar Iul 17, 2018 7:56 pm

Vaedin
Mare pro
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mar Iul 17, 2018 8:26 pm

Cătălin scrie:Vaedin
Mare pro
parcă te-ai lăsat în **
Colorate la 1 acc, acum câteva luni erau 20+ :))
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Cătălin
Jucător
Jucător
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Feb 03, 2018 3:22 pm
Oraş: Zalău
Status: Am pl mare
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Mar Iul 17, 2018 9:02 pm

[GFX]Jawwad scrie:
Cătălin scrie:Vaedin
Mare pro
parcă te-ai lăsat în **
trebuie să comentezi tu mereu.......
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
NAVY
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Lun Iun 05, 2017 7:25 pm
Oraş: Timisoara
Status: ǝʌıʇısod ʞuıɥʇ
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Undefeated

Mar Iul 17, 2018 9:12 pm

Este prea târziu pentru aceste schimbări. Dacă s-ar aplica ideile tale, s-ar isca mereu contradicții între playeri pentru că multe persoane nu sunt obișnuite cu aceste schimbări. De asta este foarte important să gândești atunci când faci o acțiune pentru că consecințele pot fi "afectabile". De la mine ai PROşi CONTRA în anumite circumstanţe, părerile sunt diferite. Baftă în continuare.
Avatar utilizator
DiMiceli
Începător
Începător
Mesaje: 52
Membru din: Mie Mar 01, 2017 8:40 am

Mar Iul 17, 2018 10:12 pm

Si cand jucam eu acum 2 luni si am dat 15acc pe un Maro :)))
Avatar utilizator
Kristea
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Apr 28, 2018 9:13 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Arunc cu banii
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Sunt bazat

Mar Iul 17, 2018 10:29 pm

Degeaba mai scoate acum , e greeu odata ce le-a adaugat , mna.. deci e degeaba tot ce va face !!
Avatar utilizator
Laila
Jucător
Jucător
Mesaje: 20
Membru din: Joi Mar 24, 2016 9:18 pm

Mar Iul 17, 2018 11:05 pm

Te scuip
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Iul 18, 2018 1:07 am

Propunere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis