Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mar Mai 01, 2018 8:52 pm

Numele tau din joc: TheLeThaL
Sugestie/Propunere: Propun crearea unui al doilea server proiectat cum era LFu in 2015-2016 si primele 2-3 luni ale lui 2017. Sa fie maxim pana la negru knuud turban sau si cu violet. Fara barbut, fara farmat si cu 3 regate. Sa fie exact la fel ca LFu de atunci.
Cu ce crezi ca ar imbunatati jocul sugestia ta? : Daca tot nu vreti sa readuceti LFu in zilele lui de glorie incercati un proiect nou sa fie 2 servere Lfu asa cum e si un a2lea server dupa cum am zis mai sus. Cu multa reclama promovari si toate cele sunt sigur ca poate ajunge sus mai ales ca ar fi creat de acelasi owner al Lfului (Blue). In asa fel se poate lasa LFu cu smaralde granate ce vreti voi si sa se creeze un alt sv cum am zis. Cine nu si-ar dori sa vina pe un server exact la fel ca Lfu cand era in apogeu ? Sunt sigur ca nu ar esua ca Freetimes, care dupa mine a esuat datorita farmului. Ganditi va ca doar la deschidere acest nou proiect ar avea peste 300 de playeri on , ar reveni toti cei vechi, s-ar reface breslele de odinioara etc etc...bataile de odata...Stiu Blue ca crearea unui a2lea server implica foarte multa munca, daca ma pricepeam te-as fi ajutat cu drag , dar daca tot nu se face nimic pentru LF, eu zic ca merita incercat. Ar avea succes parerea mea ! . Si pentru a nu risca ca la Freetimes sa se duca pe rapa donatiile unora, il poti face 1-2 luni fara donatii sa vezi daca tine, apoi adaugi itemshop :) As dona cu drag intru-n server asa cum era Lfu odata. Oricum e itemshop la LF asa ca nu se poate spune ca serveru nou nu s.ar putea tine 1-2 luni fara ele ca na...''donatii''

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Ultima oară modificat Mar Mai 01, 2018 9:07 pm de către TheLeThaL, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Mar Mai 01, 2018 9:04 pm

PROOO
PRO
PRO
PRO
PRO
Avatar utilizator
Sevilin
Începător
Începător
Mesaje: 149
Membru din: Joi Aug 03, 2017 5:11 am
Oraş: Bucuresti
Status: sukar
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Frizer

Mar Mai 01, 2018 9:13 pm

Sevilin
Pro
m am gandit si eu la asta dar slabe sanse sa fie acceptata .
https://www.youtube.com/watch?v=XWZm3sN4Gok
Avatar utilizator
JirIsBack
Începător
Începător
Mesaje: 140
Membru din: Lun Apr 23, 2018 2:18 pm

Mar Mai 01, 2018 9:15 pm

Pro
Cu toate ca daca e acceptata propunerea , proiectu cand va fii terminat lf va fii gol >))
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mar Mai 01, 2018 9:18 pm

JirIsBack scrie:Pro
Cu toate ca daca e acceptata propunerea , proiectu cand va fii terminat lf va fii gol >))
Pai mai bine :)) Ar deveni un fel de ''incoluitor'' pentru LF si am avea 500 on acolo daca s-ar face dupa cum am zis :)
Avatar utilizator
JirIsBack
Începător
Începător
Mesaje: 140
Membru din: Lun Apr 23, 2018 2:18 pm

Mar Mai 01, 2018 9:28 pm

TheLeThaL scrie:
JirIsBack scrie:Pro
Cu toate ca daca e acceptata propunerea , proiectu cand va fii terminat lf va fii gol >))
Pai mai bine :)) Ar deveni un fel de ''icoluitor'' pentru LF si am avea 500 on acolo daca s-ar face dupa cum am zis :)
Mama si daca e pus in practica , sa dam intr-o seara war 50 vs 50 si sa fim toti fara site >))
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mar Mai 01, 2018 9:28 pm

JirIsBack scrie:
TheLeThaL scrie:
JirIsBack scrie:Pro
Cu toate ca daca e acceptata propunerea , proiectu cand va fii terminat lf va fii gol >))
Pai mai bine :)) Ar deveni un fel de ''icoluitor'' pentru LF si am avea 500 on acolo daca s-ar face dupa cum am zis :)
Mama si daca e pus in practica , sa dam intr-o seara war 50 vs 50 si sa fim toti fara site >))
Ar fi genial :)))
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mar Mai 01, 2018 9:39 pm

Contra, pe free times ce ati facut?Si pe primul di pe al 2 lea
Imagine
Avatar utilizator
Players Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 249
Membru din: Sâm Feb 18, 2017 12:45 pm

Mar Mai 01, 2018 10:28 pm

Pro
Si sa se aplice unele dintre propunerile facute de a lungul timpului,gen adaugarea armelor de design si texturi noi pe armura beta!
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mar Mai 01, 2018 10:44 pm

Pro
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Mar Mai 01, 2018 10:45 pm

Numele tău din joc: Andrei.
Părere: Pro !
Motiv: -
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Mai 01, 2018 10:47 pm

V-ati gandit ca jucatorii se vor impartii si pe serverul actual, si pe noul server?
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
JirIsBack
Începător
Începător
Mesaje: 140
Membru din: Lun Apr 23, 2018 2:18 pm

Mar Mai 01, 2018 10:50 pm

[SA]MrBlue scrie:V-ati gandit ca jucatorii se vor impartii si pe serverul actual, si pe noul server?
75% vor fii pe noul server ... sunt sigur + promovari+playerii vechi
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mar Mai 01, 2018 11:38 pm

[SA]MrBlue scrie:V-ati gandit ca jucatorii se vor impartii si pe serverul actual, si pe noul server?
Blue, Vor veni playerii vechi din start inapoi+actualii. Nu se va imparti nimic, se poate juca si pe ambele servere deodata, corect ? Cu promovari alea alea se poate ajunge sus. Pe deoparte s-ar putea ajunge la un prag critic la LF, dar sa ajunga ''vedeta'' noul server avand ingredientele Lfului din era lui de glorie. Merita incercat!
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Mar Mai 01, 2018 11:52 pm

Albert
Mare pro
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Mie Mai 02, 2018 12:27 am

PRO
1. ROSU, DREAD..TURBAN,VIO..KNUUD SI PANDA.. ACCESORIILE SITE. 2 REGATE..ALBASTRU ȘI GALBEN.. ȘI POȚI ADAUGA PERSO..CU ACEELEAȘI BNS DE PE VIO..LA 150 LEI CAM AȘA..PĂREREA MEA..
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mie Mai 02, 2018 12:27 am

Hrvoje scrie:PRO
1. ROSU, DREAD..TURBAN,VIO..KNUUD SI PANDA.. ACCESORIILE SITE. 2 REGATE..ALBASTRU ȘI GALBEN.. ȘI POȚI ADAUGA PERSO..CU ACEELEAȘI BNS DE PE VIO..LA 150 LEI CAM AȘA..PĂREREA MEA..
Am specificat dupa model LF de odata. Nu au ce cauta doar 2 regate.
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Mie Mai 02, 2018 12:29 am

TheLeThaL scrie:
Hrvoje scrie:PRO
1. ROSU, DREAD..TURBAN,VIO..KNUUD SI PANDA.. ACCESORIILE SITE. 2 REGATE..ALBASTRU ȘI GALBEN.. ȘI POȚI ADAUGA PERSO..CU ACEELEAȘI BNS DE PE VIO..LA 150 LEI CAM AȘA..PĂREREA MEA..
Am specificat dupa model LF de odata. Nu au ce cauta doar 2 regate.
Nu e chiar ca tine..macar 2 regate daca nu perso..cati playeri sa si vina..ca ramane lf ul gol..daca o sa fie 400 pe noul sv si 150 200 pe lf o sa fie perfect.
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mie Mai 02, 2018 12:30 am

Hrvoje scrie:
TheLeThaL scrie:
Hrvoje scrie:PRO
1. ROSU, DREAD..TURBAN,VIO..KNUUD SI PANDA.. ACCESORIILE SITE. 2 REGATE..ALBASTRU ȘI GALBEN.. ȘI POȚI ADAUGA PERSO..CU ACEELEAȘI BNS DE PE VIO..LA 150 LEI CAM AȘA..PĂREREA MEA..
Am specificat dupa model LF de odata. Nu au ce cauta doar 2 regate.
Nu e chiar ca tine..macar 2 regate daca nu perso..cati playeri sa si vina..ca ramane lf ul gol..daca o sa fie 400 pe noul sv si 150 200 pe lf o sa fie perfect.
Daca il face cu 2 regate nu o sa aibe succes si nu o sa vina playerii. Fiecare are regatu lui, sunt mai multe batai etc, da ce sa imi mai bat eu capu
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Mie Mai 02, 2018 12:30 am

TheLeThaL scrie:
Hrvoje scrie:
TheLeThaL scrie:
Hrvoje scrie:PRO
1. ROSU, DREAD..TURBAN,VIO..KNUUD SI PANDA.. ACCESORIILE SITE. 2 REGATE..ALBASTRU ȘI GALBEN.. ȘI POȚI ADAUGA PERSO..CU ACEELEAȘI BNS DE PE VIO..LA 150 LEI CAM AȘA..PĂREREA MEA..
Am specificat dupa model LF de odata. Nu au ce cauta doar 2 regate.
Nu e chiar ca tine..macar 2 regate daca nu perso..cati playeri sa si vina..ca ramane lf ul gol..daca o sa fie 400 pe noul sv si 150 200 pe lf o sa fie perfect.
Daca il face cu 2 regate nu o sa aibe succes si nu o sa vina playerii, da ce sa imi mai bat eu capu
Decizia e la Blue .
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Închis