Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Sâm Apr 21, 2018 10:46 pm

geKo
CONTRA
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
DiMiceli
Începător
Începător
Mesaje: 52
Membru din: Mie Mar 01, 2017 8:40 am

Sâm Apr 21, 2018 10:47 pm

Contra, deci vrei sa spui ca ai folosit acel bug din greseala de vreo "10 ori?" :)) Din greseala poti spune ca faci bugu ma ploaie dar nu sa "multiplici" un itm de vreo 10 ori.

Vrajeala de doi lei ce aveti pe voi.


Ps: Din cate se pare unii își "fac" itm folosind buguri sau furand, dar culmea e ca tot ei se dau corecți :))
Avatar utilizator
Rela
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Vin Mar 16, 2018 3:06 pm

Sâm Apr 21, 2018 10:48 pm

xTheBadBoY scrie:
Rela scrie:
Dolar scrie:Dolar
Pro
Daca ati bagat un sistem care a provocat un bug este vina voastra. 100% dintre playeri ar fi facut exact acelasi lucru daca ar fi aflat de existenta acestui bug; sa nu manance cacat si sa spuna ca nu ar fi facut bugul ca e penibil deja. Sanctionarea acestor playeri este inutila deoarece vina este a voastra. In plus, acum serverul este plin de sihastre verzi, deci nu cred ca e o intamplare ca peste noapte au aparut zeci de sihastre verzi :)).
Vrajeli
Ba fata tu trebuie sa comentezi la toți? Pai mai du.te drq pana la urma vorbești tu care nu ai nici o lună pe server in fata unora care au ani buni aici...mai taci drq odata
Nu comenta
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Rela
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Vin Mar 16, 2018 3:06 pm

Sâm Apr 21, 2018 10:49 pm

DiMiceli scrie:Contra, deci vrei sa spui ca ai folosit acel bug din greseala de vreo "10 ori?" :)) Din greseala poti spune ca faci bugu ma ploaie dar nu sa "multiplici" un itm de vreo 10 ori.

Vrajeala de doi lei ce aveti pe voi.


Ps: Din cate se pare unii își "fac" itm folosind buguri sau furand, dar culmea e ca tot ei se dau corecți :))
Ai dreptate lasa ca numa gura e de ei si se agita ca au fost prinsi
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
IngerRebel
Începător
Începător
Mesaje: 98
Membru din: Dum Noi 12, 2017 3:15 pm
Status:
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Sâm Apr 21, 2018 11:39 pm

Pro
Imagine
Avatar utilizator
Rela
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Vin Mar 16, 2018 3:06 pm

Dum Apr 22, 2018 12:29 am

CONTRAAAAA!
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Dum Apr 22, 2018 12:40 am

[GM]Allexa
Contra
În primul rând nu poți spune că ai fost inconștient de bug-ul respectiv. Era de datoria voastră să anunțați un membru STAFF, în momentul în care ați văzut că vi s-a dublat sihastrul pe care ați vrut să îl schimbați. Este imposibil să nu fi văzut că aveți mai multe sihastre în inventar, deci în niciun caz nu poate fi considerată asta o greșeală.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Apr 22, 2018 12:47 am

Propunere respinsă.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis