Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Ai.
Jucător
Jucător
Mesaje: 19
Membru din: Mie Dec 06, 2017 3:12 pm
Oraş: Bacau
Status: Lel
Regat: Albastru
Caracter: Şaman

Mar Ian 16, 2018 11:13 pm

[Numele tău din joc:Yue
Sugestie/Propunere:1.Propunerea mea e sa se adauge ROUA cred ca toti stim ce e aiaPentru cei ce nu stiu ce e aia ROUA
am pregatit aceasta imagine :d
Imagine
2.O alta propunere Sa se adauge mai multe evolutii (Design) gen astea Imagine Sa se transforme in Imagine Desigur cu aceleasi bonusuri ca beta doar DESIGN-UL sa fie schimbat dupa evoluare
Sa dau cateva idei.

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Desigur doar design-ul sa se schimbe in rest sa ramana aceleasi bonsuri dupa evoluare
Imagine
Desigur nu numai de cat ROSIE culoarea o va decide staffi Daca vor fi de acord cu aceasta propunere
3.Sa se bage si alte costume gen
Imagine
Imagine
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?:Cu populatia la server si
cu playeri on mai mult (vreau sa zic '' mai putina plictiseala '' )

Astept Pro/Contra desigur poate si la unele idei contra si unele pro

Sper ca nu am exagerat cu imaginile.


Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Ultima oară modificat Mar Ian 16, 2018 11:23 pm de către Ai., modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Mar Ian 16, 2018 11:22 pm

Katherine
Contra
Nu știu,mi se par prea exagerate unele.. totuși, e clasic.
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Mar Ian 16, 2018 11:24 pm

Scrie mare si frumos ,,PvP CLASIC ". Smr ,dc toti prefera niste arme si armuri chicioase. Mama lui de sv ,ce pokemon ar deveni .
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Ian 16, 2018 11:25 pm

Roua este permanenta de cand ai intrat in joc. Restul propunerilor sunt in totalitate respinse. Este un server PvP Clasic, nu pokemon.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis