Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Joi Oct 26, 2017 8:47 pm

NoNNeI scrie:
LeProf scrie:Frate , e o secţiune parasita,unii nici nu stiau de ea, deaia poate gasim ghiduri amuzante, poate unele dintre ele chiar niste lectii de viata etc. Voi vreti dracu ghiduri AKA [SGM]Edy? Runn-ul la dt,prescurtari , cum sa folosim switchbot, zici în pla mea coaie ca noi ne-am apucat de ieri cu metinu, ma mir cum nu a făcut şi o prezentare a elixirului.
După o sa vezi numai ghiduri d-alea de copii gen '' Cum sa folosești periuța de dinți " sau '' Cum să faci cartofi prăjiți '' =)))))
Daca stii ca esti prost paleta, si nu ti s-a intamplat nimic in viata ta plictisitoare cat sa ii inveti si pe ceilalti sa nu o dea in bara sau sa greseasca, taci dracu din gura si ramai la ''Discutii generale'' PS:Nu zic de tine sa te simti amenintat, zic in general de cei care fac topicuri in batjocura
Avatar utilizator
Hard PvM Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 333
Membru din: Mie Iul 19, 2017 10:35 am

Joi Oct 26, 2017 9:16 pm

[H]Seyren
Pro/Contra.

Pro pentru că mi se pare o idee interesantă, contra pentru că aşa s-ar găsi unii jucători să posteze topicuri în bătaie de joc.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Oct 26, 2017 9:17 pm

Propunere acceptata.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis