Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Lun Sep 04, 2017 12:21 pm

Numele tău din joc : Adi
Sugestie/Propunere : Readaugarea dmg-ului initial la sura
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta? : Pai nu stiu de ce se plange lumea ca AM ul are dmg prea mare si ca iau bataie prea repede de la AM fara sa cunoasca ca AM-ul e cea mai op rasa de pe toate serverele, daca tot scadem dmg la tais cu mentalul ce mai facem ? 25k critica cu full site si o otravita? Sa nu mai zic de bietii non site-ri ca daca dau de unu cu costum smarald, freza rubin, full si o otravita nu duc bietii un spirit :)))) ce dmg mai e asta? ? In concluzie, nu va mai plangeti de dmg ul AM ului ca asta este.

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Ultima oară modificat Lun Sep 04, 2017 6:47 pm de către PvM Easy Metin2, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Lun Sep 04, 2017 12:23 pm

Shadyy
pro
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
SuraArme
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iul 22, 2017 11:25 am

Lun Sep 04, 2017 12:23 pm

Pro, dmg la sura trebe schimbat e bătaie de joc dmg de acuma și sincer părerea mea dmg la șaman leac trebe modificat nu la sura
Avatar utilizator
Metin2 Alaska
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 574
Membru din: Lun Aug 21, 2017 9:11 pm
Oraş: hell
Status: born to die.
Regat: Galben
Caracter: Şaman

Lun Sep 04, 2017 12:23 pm

Meyrem
Pro
Imagine
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Lun Sep 04, 2017 12:26 pm

Panadol
PRO
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Maite
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Lun Feb 27, 2017 3:55 pm

Lun Sep 04, 2017 12:32 pm

Maite
Pro
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Lun Sep 04, 2017 12:34 pm

Takumi
CONTRA ! e bine asa cum e , acum sunt mai echilibate rasele . Fix bt ul comenteaza de dmg care niciunu din BT nu stie sura . Daca stiti sura jucati cu orice dmg + ca oricum sura am e cel mai bun cu orice dmg , desigur daca stiti sa jucati dar voi daca nu stiti sa jucati comentati prost .
Imagine
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Lun Sep 04, 2017 12:37 pm

Takumi scrie:Takumi
CONTRA ! e bine asa cum e , acum sunt mai echilibate rasele . Fix bt ul comenteaza de dmg care niciunu din BT nu stie Sura . Daca stiti Sura jucati cu orice dmg + ca oricum Sura am e cel mai bun cu orice dmg , desigur daca stiti sa jucati dar voi daca nu stiti sa jucati comentati ***** .
Iti inteleg frustrarea tie.. E greu sa iei 7k hitu cu full sabie =))
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Lun Sep 04, 2017 12:38 pm

No1LikeMe
Contra
Imagine
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Lun Sep 04, 2017 12:44 pm

Adi scrie:
Takumi scrie:Takumi
CONTRA ! e bine asa cum e , acum sunt mai echilibate rasele . Fix bt ul comenteaza de dmg care niciunu din BT nu stie Sura . Daca stiti Sura jucati cu orice dmg + ca oricum Sura am e cel mai bun cu orice dmg , desigur daca stiti sa jucati dar voi daca nu stiti sa jucati comentati ***** .
îţi inteleg frustrarea tie.. E greu sa iei 7k hitu cu full sabie =))
Niciodata nu o sa dai 7k hit cu full sura pe mine 1 la mana
2 la mana , topicul l ai facut mai mult pt eventu dojang , sincer nu stiu de ce ai facut tu topicul avand in vedere ca esti un player de map1 şi eşti paletă cu 1v1 :) deci mai bine ceri tc că eşti penibil .
Imagine
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Lun Sep 04, 2017 12:46 pm

Takumi scrie:
Adi scrie:
Takumi scrie:Takumi
CONTRA ! e bine asa cum e , acum sunt mai echilibate rasele . Fix bt ul comenteaza de dmg care niciunu din BT nu stie Sura . Daca stiti Sura jucati cu orice dmg + ca oricum Sura am e cel mai bun cu orice dmg , desigur daca stiti sa jucati dar voi daca nu stiti sa jucati comentati ***** .
îţi inteleg frustrarea tie.. E greu sa iei 7k hitu cu full sabie =))
Niciodata nu o sa dai 7k hit cu full Sura pe mine 1 la mana
2 la mana , topicul l ai făcut mai mult pentru eventu dojang , sincer nu stiu de ce ai făcut tu topicul avand în vedere ca esti un player de map1 şi eşti paletă cu 1v1 :) deci mai bine ceri tc că eşti penibil .
Bai ţânc de 14 ani, tu nici nu ma cunosti si ma faci paleta la 1v1 ? =))) Si stai calm, ca ti am dat si 8-9, nu numai 7 :* de nu stiai pe unde sa mai fugi in cerc.
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Lun Sep 04, 2017 12:53 pm

Adi scrie:
Takumi scrie:
Adi scrie:
îţi inteleg frustrarea tie.. E greu sa iei 7k hitu cu full sabie =))
Niciodata nu o sa dai 7k hit cu full Sura pe mine 1 la mana
2 la mana , topicul l ai făcut mai mult pentru eventu dojang , sincer nu stiu de ce ai făcut tu topicul avand în vedere ca esti un player de map1 şi eşti paletă cu 1v1 :) deci mai bine ceri tc că eşti penibil .
Bai ţânc de 14 ani, tu nici nu ma cunosti şi ma faci paleta la 1v1 ? =))) şi stai calm, ca ti am dat şi 8-9, nu numai 7 :* de nu stiai pe unde sa mai fugi în cerc.
player de map1 , la 1v1 te iau bug hit şi te duc v4 la dragon
Imagine
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Lun Sep 04, 2017 12:59 pm

Takumi scrie:
Adi scrie:
Takumi scrie: Niciodata nu o sa dai 7k hit cu full Sura pe mine 1 la mana
2 la mana , topicul l ai făcut mai mult pentru eventu dojang , sincer nu stiu de ce ai făcut tu topicul avand în vedere ca esti un player de map1 şi eşti paletă cu 1v1 :) deci mai bine ceri tc că eşti penibil .
Bai ţânc de 14 ani, tu nici nu ma cunosti şi ma faci paleta la 1v1 ? =))) şi stai calm, ca ti am dat şi 8-9, nu numai 7 :* de nu stiai pe unde sa mai fugi în cerc.
player de map1 , la 1v1 te iau bug hit şi te duc v4 la dragon
1 la mana. Nu ma cunosti, nu mai suferii aiurea cu arogantele astea de 1-1, ca esti muci.
2 la mana. Te-am batut map1 oriunde te-am prins, nu stiai cum sa-l mai pui pe buzz sa te teleporteze cerc =))))
3 la mana. Daca-ti dau un capac, te bag eu in bug coma si te internez la Spitalul de feciori sub 15 ani

Am inteles argumentul tau, ai dat contra ca ti-o iei prea grav map1 de la am din BT, am inteles ideea, acum poti sa te duci sa-ti faci temele pentru scoala si sa-i lasi si pe altii sa-si dea cu parerea.

Dar csf.. iti inteleg frustrarile de mucos, dar data viitoare te rog sa nu mai plangi
Avatar utilizator
Eby
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Dum Sep 03, 2017 4:36 pm
Oraş: Braila
Status: Da
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: BlackTerror

Lun Sep 04, 2017 1:06 pm

Eby
Pro
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Lun Sep 04, 2017 1:34 pm

Adi scrie:
Takumi scrie:
Adi scrie:
Bai ţânc de 14 ani, tu nici nu ma cunosti şi ma faci paleta la 1v1 ? =))) şi stai calm, ca ti am dat şi 8-9, nu numai 7 :* de nu stiai pe unde sa mai fugi în cerc.
player de map1 , la 1v1 te iau bug hit şi te duc v4 la dragon
1 la mana. Nu ma cunosti, nu mai suferii aiurea cu arogantele astea de 1-1, ca esti muci.
2 la mana. Te-am batut map1 oriunde te-am prins, nu stiai cum sa-l mai pui pe buzz sa te teleporteze cerc =))))
3 la mana. Daca-ti dau un capac, te bag eu în bug coma şi te internez la Spitalul de feciori sub 15 ani

Am inteles argumentul tau, ai dat contra ca ti-o iei prea grav map1 de la am din BT, am inteles ideea, acum poţi sa te duci sa-ti faci temele pentru scoala şi sa-i lasi şi pe altii sa-si dea cu parerea.

Dar ce să faci.. îţi inteleg frustrarile de mucos, dar data viitoare te rog sa nu mai plangi
1. La 1v1 sunt muci ? =))) Hm , eu joc lf de 7 luni cu tot cu banu acela că așa ar veni 4-5 luni . in astea 5 luni am avut pvp pe 8 conturi dacă vrei iti dau si dovadă . iti bat toată breasla bt de la a pana la z .Vă tot laudati cu regret că mă bate nu stiu cum sa va zic daar ultimele seturi a luat 10-3 şi 10-4 =)) avand in vedere ca eu nu joc sura .
2. Erati 10 vs 2 * eu cu buzz * si d abea ne bateati si din aia 10 3-4 picaţi la 2 spirite de la mine si de la buzz
3. Nu ai cum sa dai capac cu mana aia de pripas mic ai in braţ cât mary

Am dat contra pentru evenimentul dojang nu pentru bătăi , la bătăi poti sa te faci orice rasă că nu e greu să ti faci universal dar la 1v1 sura u la dojang dă 2,5k hit + 4-5k pe skill cu tăiş şi teama , fără tăiş şi teama dă 2k si 3-4k ca să ştii si tu dmg urile că mna , eşti mai nou prin lumea pvp ului + nu stiu de ce comentezi tu de pvp că nu te am văzut vreodată la dojang si daca e să fi fost tu vreodată la dojang oi fi iesit din prima că nu ţin cont de toti amatorii .
Imagine
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Lun Sep 04, 2017 1:40 pm

Muffi
Contra
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Lun Sep 04, 2017 1:46 pm

Numele tău din joc: Fanni
Părere: Pro!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
MrRedKnight
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Lun Feb 13, 2017 3:51 pm

Lun Sep 04, 2017 1:50 pm

MrRedKnight
Pro
Imagine
Avatar utilizator
Fnd
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 164
Membru din: Mar Ian 31, 2017 5:12 pm
Oraş: Tulcea
Status: Ok
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Lun Sep 04, 2017 2:00 pm

Fng
Pro
Deja sura AM este cea mai slabă rasă la dmg la generală,la saman nu scadeti dmg dar la sura sa il faceti la 3k pe deget cu full site e ceva.
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Lun Sep 04, 2017 2:01 pm

Takumi scrie:
Adi scrie:
Takumi scrie: player de map1 , la 1v1 te iau bug hit şi te duc v4 la dragon
1 la mana. Nu ma cunosti, nu mai suferii aiurea cu arogantele astea de 1-1, ca esti muci.
2 la mana. Te-am batut map1 oriunde te-am prins, nu stiai cum sa-l mai pui pe buzz sa te teleporteze cerc =))))
3 la mana. Daca-ti dau un capac, te bag eu în bug coma şi te internez la Spitalul de feciori sub 15 ani

Am inteles argumentul tau, ai dat contra ca ti-o iei prea grav map1 de la am din BT, am inteles ideea, acum poţi sa te duci sa-ti faci temele pentru scoala şi sa-i lasi şi pe altii sa-si dea cu parerea.

Dar ce să faci.. îţi inteleg frustrarile de mucos, dar data viitoare te rog sa nu mai plangi
1. La 1v1 sunt muci ? =))) Hm , eu joc lf de 7 luni cu tot cu banu acela că așa ar veni 4-5 luni . în astea 5 luni am avut pvp pe 8 conturi dacă vrei îţi dau şi dovadă . îţi bat toată breasla bt de la a pana la z .Vă tot laudati cu regret că mă bate nu stiu cum sa va zic daar ultimele seturi a luat 10-3 şi 10-4 =)) avand în vedere ca eu nu joc Sura .
2. Erati 10 vs 2 * eu cu buzz * şi d abea ne bateati şi din aia 10 3-4 picaţi la 2 spirite de la mine şi de la buzz
3. Nu ai cum sa dai capac cu mana aia de pripas mic ai în braţ cât mary

Am dat contra pentru evenimentul dojang nu pentru bătăi , la bătăi poţi sa te faci orice rasă că nu e greu să ti faci universal dar la 1v1 Sura u la dojang dă 2,5k hit + 4-5k pe skill cu tăiş şi teama , fără tăiş şi teama dă 2k şi 3-4k ca să ştii şi tu dmg urile că mna , eşti mai nou prin lumea pvp ului + nu stiu de ce comentezi tu de pvp că nu te am văzut vreodată la dojang şi daca e să fi fost tu vreodată la dojang oi fi iesit din prima că nu ţin cont de toti amatorii .
Ia cu paine sa nu ti se aplece
1. Joc LF de cand s-a deschis, tu pe atunci nici nu stiai ce e LF ul. Esti un anonim pentru mine pe svr asta, am mai multe minute pe conturile de switch decat ai tu pe toate conturile adunate launloc, asa ca stai parcat.
2 .Eu nu am timp de pvp, ca mai am si eu o viata de trait, tu esti genu' ala de copil incuiat in casa ce comenteaza in fata pc-ului si n-a vazut lumina soarelui deloc. Probabil ca pe cei fara site-uri i-ai picat tu cu buzz din 2 spirite, pe mine in niciun caz, mai ales daca bag full aparari va las sa spamati skill uri pana va plictisiti. = ))
3. "mana aia de pripas mic" , pai dintre noi 2 tu esti betisorul de ureche de 14 ani = ))Nu ti-e rusine sa comentezi? ca pana si levieru' meu din portbagaj e mai greu ca tine = )), penalule, vorbesti fara sa cunosti mult si pr0st. Tu pentru mine esti un plod, si oricum o sa te urechez cat de curand :*
Închis