Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
Ellif
Începător
Începător
Mesaje: 121
Membru din: Sâm Apr 22, 2017 2:39 pm
Status:
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: BlackTerror

Lun Sep 04, 2017 2:25 pm

Ellif
Pro
Imagine
Avatar utilizator
Level MT2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 358
Membru din: Lun Noi 21, 2016 1:37 pm

Lun Sep 04, 2017 2:54 pm

Alin cotra dmg.ul e perfect la fiecare rasă nu înţeleg atata milogeala ca e mic ba e mare hotărâţi.vă odata oricum totult e perfect cum e acum CONTRA
Avatar utilizator
Players Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 249
Membru din: Sâm Feb 18, 2017 12:45 pm

Lun Sep 04, 2017 4:08 pm

Si cand ma gandesc ca toata erau bune si frumoase inainte sa se adauge iteme noi in itemshop..
Avatar utilizator
xS3xMachine
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 190
Membru din: Lun Noi 28, 2016 3:52 pm
Oraş: -
Status: -
Breaslă: 1SkillDown

Lun Sep 04, 2017 4:17 pm

xS3xMachine
Pro
Imagine
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Lun Sep 04, 2017 4:53 pm

Lancelot
Pro!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Lun Sep 04, 2017 5:27 pm

Adi scrie:
Takumi scrie:
Adi scrie:
1 la mana. Nu ma cunosti, nu mai suferii aiurea cu arogantele astea de 1-1, ca esti muci.
2 la mana. Te-am batut map1 oriunde te-am prins, nu stiai cum sa-l mai pui pe buzz sa te teleporteze cerc =))))
3 la mana. Daca-ti dau un capac, te bag eu în bug coma şi te internez la Spitalul de feciori sub 15 ani

Am inteles argumentul tau, ai dat contra ca ti-o iei prea grav map1 de la am din BT, am inteles ideea, acum poţi sa te duci sa-ti faci temele pentru scoala şi sa-i lasi şi pe altii sa-si dea cu parerea.

Dar ce să faci.. îţi inteleg frustrarile de mucos, dar data viitoare te rog sa nu mai plangi
1. La 1v1 sunt muci ? =))) Hm , eu joc lf de 7 luni cu tot cu banu acela că așa ar veni 4-5 luni . în astea 5 luni am avut pvp pe 8 conturi dacă vrei îţi dau şi dovadă . îţi bat toată breasla bt de la a pana la z .Vă tot laudati cu regret că mă bate nu stiu cum sa va zic daar ultimele seturi a luat 10-3 şi 10-4 =)) avand în vedere ca eu nu joc Sura .
2. Erati 10 vs 2 * eu cu buzz * şi d abea ne bateati şi din aia 10 3-4 picaţi la 2 spirite de la mine şi de la buzz
3. Nu ai cum sa dai capac cu mana aia de pripas mic ai în braţ cât mary

Am dat contra pentru evenimentul dojang nu pentru bătăi , la bătăi poţi sa te faci orice rasă că nu e greu să ti faci universal dar la 1v1 Sura u la dojang dă 2,5k hit + 4-5k pe skill cu tăiş şi teama , fără tăiş şi teama dă 2k şi 3-4k ca să ştii şi tu dmg urile că mna , eşti mai nou prin lumea pvp ului + nu stiu de ce comentezi tu de pvp că nu te am văzut vreodată la dojang şi daca e să fi fost tu vreodată la dojang oi fi iesit din prima că nu ţin cont de toti amatorii .
Ia cu paine sa nu ti se aplece
1. Joc LF de cand s-a deschis, tu pe atunci nici nu stiai ce e LF ul. Esti un anonim pentru mine pe svr asta, am mai multe minute pe conturile de switch decat ai tu pe toate conturile adunate launloc, asa ca stai parcat.
2 .Eu nu am timp de pvp, ca mai am şi eu o viata de trait, tu esti genu' ăla de copil incuiat în casa ce comenteaza în fata pc-ului şi n-a văzut lumina soarelui deloc. Probabil ca pe cei fără site-uri i-ai picat tu cu buzz din 2 spirite, pe mine în niciun caz, mai ales daca bag full aparari va las sa spamati skill uri pana va plictisiti. = ))
3. "mana aia de pripas mic" , pai dintre noi 2 tu esti betisorul de ureche de 14 ani = ))Nu ti-e rusine sa comentezi? ca pana şi levieru' meu din portbagaj e mai greu ca tine = )), penalule, vorbesti fără sa cunosti mult şi pr0st. Tu pentru mine esti un plod, şi oricum o sa te urechez cat de curand :*
1. Joci lf de când s a deschis și tot N ai putut sa iei un event pvp in 2 ani pe lângă ca ești anonim si dacă intri pe alt server ești pielea pulii
2.n ai timp de pvp ? Stai mai mult ca mine pe joc și tu stai map1 :))) Tu zici ca eu nu ies afara ... dar tu ești ala care e in top 10 minute dp server
Logic ca dacă bagi costum Rubin freza smarald iei mai putin ca cu Itemele de atac pe tine 2-3 skilluri duci tu și mulți din brs :))
3. Și ce dacă am 15 ani ? Tu muncești adică zici ca muncești deci ar trebui sa ai o vârsta 20-22+ și încă joci metin la vârsta asta inseamna ca nu ai fata de o facultate și de un servici bun , bine chiar tu ai zis ca , câștigi 20 milioane pe luna
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Lun Sep 04, 2017 5:59 pm

DauLaBuci69
Pro
-
Ultima oară modificat Lun Sep 04, 2017 6:17 pm de către Metin2 Rodnia, modificat 1 dată în total.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
Skirbux
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 4:11 pm

Lun Sep 04, 2017 6:07 pm

DauLaBuci scrie:DauLaBuci69
Contra
Nu văd de ce s ar scadea dmg ul la Sura. Sura este un campion perfect pentru gramada, cu dmg ul foarte bun, daca tu ca rasa te bagi intr o gramada şi nu ai dmg ce rol mai ai ? Nu ai cum sa spui ca o rasa este cea mai op, fiindca toate sunt bune cu full site uri pe ele.
Tu ai citit ce zice el? Se pare ca nu. El doreste sa se readauge dmg-ul la sura, nu sa-l scada.
Avatar utilizator
Skirbux
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 4:11 pm

Lun Sep 04, 2017 6:10 pm

Skirbux
Pro
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Lun Sep 04, 2017 6:17 pm

Skirbux scrie:
DauLaBuci scrie:DauLaBuci69
Contra
Nu văd de ce s ar scadea dmg ul la Sura. Sura este un campion perfect pentru gramada, cu dmg ul foarte bun, daca tu ca rasa te bagi intr o gramada şi nu ai dmg ce rol mai ai ? Nu ai cum sa spui ca o rasa este cea mai op, fiindca toate sunt bune cu full site uri pe ele.
Tu ai citit ce zice el? Se pare ca nu. El doreste sa se readauge dmg-ul la Sura, nu sa-l scada.
Greseala mea.
Imagine Imagine
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Lun Sep 04, 2017 6:30 pm

Takumi scrie:
Adi scrie:
Takumi scrie: 1. La 1v1 sunt muci ? =))) Hm , eu joc lf de 7 luni cu tot cu banu acela că așa ar veni 4-5 luni . în astea 5 luni am avut pvp pe 8 conturi dacă vrei îţi dau şi dovadă . îţi bat toată breasla bt de la a pana la z .Vă tot laudati cu regret că mă bate nu stiu cum sa va zic daar ultimele seturi a luat 10-3 şi 10-4 =)) avand în vedere ca eu nu joc Sura .
2. Erati 10 vs 2 * eu cu buzz * şi d abea ne bateati şi din aia 10 3-4 picaţi la 2 spirite de la mine şi de la buzz
3. Nu ai cum sa dai capac cu mana aia de pripas mic ai în braţ cât mary

Am dat contra pentru evenimentul dojang nu pentru bătăi , la bătăi poţi sa te faci orice rasă că nu e greu să ti faci universal dar la 1v1 Sura u la dojang dă 2,5k hit + 4-5k pe skill cu tăiş şi teama , fără tăiş şi teama dă 2k şi 3-4k ca să ştii şi tu dmg urile că mna , eşti mai nou prin lumea pvp ului + nu stiu de ce comentezi tu de pvp că nu te am văzut vreodată la dojang şi daca e să fi fost tu vreodată la dojang oi fi iesit din prima că nu ţin cont de toti amatorii .
Ia cu paine sa nu ti se aplece
1. Joc LF de cand s-a deschis, tu pe atunci nici nu stiai ce e LF ul. Esti un anonim pentru mine pe svr asta, am mai multe minute pe conturile de switch decat ai tu pe toate conturile adunate launloc, asa ca stai parcat.
2 .Eu nu am timp de pvp, ca mai am şi eu o viata de trait, tu esti genu' ăla de copil incuiat în casa ce comenteaza în fata pc-ului şi n-a văzut lumina soarelui deloc. Probabil ca pe cei fără site-uri i-ai picat tu cu buzz din 2 spirite, pe mine în niciun caz, mai ales daca bag full aparari va las sa spamati skill uri pana va plictisiti. = ))
3. "mana aia de pripas mic" , pai dintre noi 2 tu esti betisorul de ureche de 14 ani = ))Nu ti-e rusine sa comentezi? ca pana şi levieru' meu din portbagaj e mai greu ca tine = )), penalule, vorbesti fără sa cunosti mult şi pr0st. Tu pentru mine esti un plod, şi oricum o sa te urechez cat de curand :*
1. Joci lf de când s a deschis și tot N ai putut sa iei un event pvp în 2 ani pe lângă ca ești anonim şi dacă intri pe alt server ești pielea pulii
2.n ai timp de pvp ? Stai mai mult ca mine pe joc și tu stai map1 :))) Tu zici ca eu nu ies afara ... dar tu ești ăla care e în top 10 minute dp server
Logic ca dacă bagi costum Rubin freza smarald iei mai putin ca cu Itemele de atac pe tine 2-3 skilluri duci tu și mulți din brs :))
3. Și ce dacă am 15 ani ? Tu muncești adică zici ca muncești deci ar trebui sa ai o vârsta 20-22+ și încă joci metin la vârsta asta inseamna ca nu ai fata de o facultate și de un servici bun , bine chiar tu ai zis ca , câștigi 20 milioane pe luna

1. Cred ca trebuie sa ti desenez tie ca sa intelegi, nu am timp de pvp uri si nu traiesc in joc ca altii "bat toata breasla la 1-1"'si alte figuri de metinisti = )). Poti sa bati si sa umilesti pe cine vrei tu la 1-1 pe metin, iti zic eu ca pe unul care il umilesti pe metin si el isi face viata in realitate e mult mai smecher de 1000 de ori decat tine 8-} Acum ? Mai ales cand 2 dintre ultimele 4 pvp uri au fost castigate de 2 playeri cu speed, dar ce sa stii tu = ))) ca nici nu erai pe server. Nu mi mai suferi mie cu toate pvp urile castigate ca mergi cu cate 5 conturi la pvp, si le-ai castigat cand ai avut adversari slabi, nu ma face pe mine pielea p**ii ca daca intreb de tine pe alte servere, rad astia de tine = ))

2. Cum sa spui ca stau mai mult ca tine? Ca stau maxim 2 ore cand am timp, eu te vad mereu map1 suferind pe striga ca bati pe oricine, pupandu-te cu samanca si plangand ca te bat astia ai mei din breasla = ))) Si + de asta, e normal ca sunt in top, ca joc de cand s-a deschis server-ul, cum ti-am spus si mai sus de "n" ori, nu joc de 3 luni ca tine, acum cred ca e logic si reiese de unde am atatea minute pe server, intelegi ?
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Lun Sep 04, 2017 7:03 pm

1. n ai timp de pvp uri dar de stat in map1 ai =))) mai bine zi direct că nu eşti bun la pvp şi termin o =)) Nu zic degeaba că vă bat toată breaslă , zic că așa e şi stiti si voi asta ;) . Vă umilesc pe joc ? ce plm e cu tine bă si nu cred că era vorba de tine la faza cu realitatea ca te vad continuu on pe metin . Si vrei sa zici ca Things a avut speed? Stii macar ce inseamna speed ? Tu nu ai cum sa faci comparatie intr un player normal si intr un player cu speed avand in vedere că nu eşti player de 1v1 cum ai zis şi tu . + la pvp am mers pe 3 conturi din care pe 1 cont nu aveam skillurile P si cam in a 3 a sau a 4 a runda am picat cu contu meu si pana in semi finala am fost pe 1 cont . Că ai adus vorba de pvp , când o să il scoti pe ccatalynmdfk , konishua pe war dar şi pe sura . pe saman pe russo , things , Claudia ? iti zic eu că niciodată poate când o să dai 3 critice dar nici așa . Dacă intrebi de mine pe alte servere mă cunoaşte , dacă intreb de tine pe alte servere eşti 0
2. Stai mai mult ca mine , mereu când intru te văd online =)) Nu mai sufăr pe strigă că stiu că n am cu cine şi că n am adversar deci nu mai inventa * asta fiind acm 1-2 sapt * . Nu ma plang avand in vedere ca suntem 2 vs 10 si tot va batem :* . Joc eu de 3 luni dar când o să faci ce am facut eu in 3 luni ? :)) Tu joci de 2 ani si degeaba .
Ultima oară modificat Lun Sep 04, 2017 8:08 pm de către PvM Server Metin2, modificat de 2 ori în total.
Imagine
Avatar utilizator
Roonie
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 191
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 7:17 pm

Lun Sep 04, 2017 7:18 pm

Roonie
pro
-
Avatar utilizator
strawbz112
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Lun Dec 26, 2016 11:59 pm

Lun Sep 04, 2017 7:28 pm

pro
că s şmecher
Avatar utilizator
Regret
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Dum Feb 12, 2017 11:00 pm

Lun Sep 04, 2017 8:10 pm

Vă tot laudati cu regret că mă bate nu stiu cum sa va zic daar ultimele seturi a luat 10-3 şi 10-4 =)) avand în vedere ca eu nu joc Sura .
Takumi daca tot dai din gura ca ai 10-3 si 10-4 cu mine iti accept orice provocare la 1v1 pe sura sa te vad daca mai dai din gura si dupa sau faci si tu ca tanker dupa 5,6-0 dai log out si spui ca nu erai tu. =)))
Tu esti pe sura cum e adi pe lycan 0 .
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Lun Sep 04, 2017 8:18 pm

[REGE]David
Contra
Avea dmg prea mare sura înainte cu tăiș, acum au șanse și alte rase să câștige evenimentul pvp
Imagine Imagine
Imagine
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Lun Sep 04, 2017 8:47 pm

[
Takumi scrie:1. n ai timp de pvp uri dar de stat în map1 ai =))) mai bine zi direct că nu eşti bun la pvp şi termin o =)) Nu zic degeaba că vă bat toată breaslă , zic că așa e şi stiti şi voi asta ;) . Vă umilesc pe joc ? ce plm e cu tine bă şi nu cred că era vorba de tine la faza cu realitatea ca te văd continuu on pe metin . şi vrei sa zici ca Things a avut speed? Stii macar ce inseamna speed ? Tu nu ai cum sa faci comparatie intr un player normal şi intr un player cu speed avand în vedere că nu eşti player de 1v1 cum ai zis şi tu . + la pvp am mers pe 3 conturi din care pe 1 cont nu aveam skillurile P şi cam în a 3 a sau a 4 a runda am picat cu contu meu şi pana în semi finala am fost pe 1 cont . Că ai adus vorba de pvp , când o să il scoti pe ccatalynmdfk , konishua pe war dar şi pe Sura . pe Şaman pe russo , things , Claudia ? îţi zic eu că niciodată poate când o să dai 3 critice dar nici așa
. Dacă intrebi de mine pe alte servere mă cunoaşte , dacă intreb de tine pe alte servere eşti 0
2. Stai mai mult ca mine , mereu când intru te văd online =)) Nu mai sufăr pe strigă că stiu că n am cu cine şi că n am adversar deci nu mai inventa * asta fiind acm 1-2 sapt * . Nu ma plang avand în vedere ca suntem 2 vs 10 şi tot va batem :* . Joc eu de 3 luni dar când o să faci ce am făcut eu în 3 luni ? :)) Tu joci de 2 ani şi degeaba .
Sa moara ce am mai scump de am mai vazut non-lifer ca tine = ))), tu nici nu jucai pe server cand a fost penultimul pvp si imi spui mie de things si pvp ul lui = )))) esti total pe langa subiect
.
Takumi scrie:2. Stai mai mult ca mine , mereu când intru te văd online
Intru doar cand sunt batai si doar cand am timp sau chef, in rest sunt afk =) (cine stie,cunoaste) spre deosebire de tine, mai am si viata sociala, nu 24/24 cu samancele pe metin si suferinte de 1-1 pe metin cand tu in viata reala esti un bob de mazare Bonduelle, lasa ca mai ai o saptamana si iti incepe scoala.. o sa-ti iei adio de la pc
Takumi scrie:. Dacă intrebi de mine pe alte servere mă cunoaşte , dacă intreb de tine pe alte servere eşti 0
Auzi nume pe el tacumi, usor bai tacâmule te cunoaste lumea drept un bolovan de 14 ani = )) nu de altceva, ca la 1-1 nu e nimic de capul tau n am auzit nimic de tine. Daca intreb pe R*P de tine rad aia de tine = ))

Si pana sa mi mai suferi mie cu pvp urile tale,ca idee iti zic ca am mai multe event-uri luate cu breslele decat ai tu pvp-uri adunate : D asa ca, cius

Si vad ca tot imi zici de 1v1 ca-s slab si ca p*m, pai m-oi bate, nu zic nu, ca nu e nimeni nr1 si nici perfect. Dar eu iti garantez ca in realitate te bat toate seturile la 0, deci sunt mai smecher ca tine = )).
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Lun Sep 04, 2017 9:06 pm

BUZZ
CONTRA
E destul de bun acuma.Poate castiga si waru pvpu acuma
Avatar utilizator
Brănel
Jucător
Jucător
Mesaje: 42
Membru din: Joi Aug 24, 2017 9:43 pm

Lun Sep 04, 2017 11:16 pm

iHuter
Contra
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Sep 05, 2017 12:17 am

Propunere respinsa (Tot Sura AM o sa ia pvp-ul)

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis