Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
Al3x Al3x
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Vin Oct 14, 2016 4:05 pm

Dum Aug 20, 2017 4:51 pm

Numele tau din joc: Hwake
Sugestie/Propunere: Cred ca ar trebui ca unii membri din staff sa asculte ce are de spus Ox1gEn si sa se faca unele verificari, iar daca Jawwad, Catalyn, si Khalesiaa sunt gasiti vinovati consider ca ar trebui sa primeasca ban + interdictie definitiva
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Multi playeri de pe Metin2 Last Fight discuta despre ce s-a intamplat cu xShangx si cum au reusit sa-i sparga contul exact lui... cat noroc sa ai sa ii spargi contul unui player care detine 7-8 kinguri si iteme site in valoare de sute de acc. Unii poate o sa ma sustina pentru ca sunt prieteni cu acesti 3 playeri, dar trebuie sa ne gandim la server, server pentru care MrBlue cred ca a muncit destul de mult incat sa lase sa se intample o asemenea chestie. Astept aici votul vostru PRO sau CONTRA in legatura cu verificarea lui Jawwad, [REGE]Catalyn si Khalesiaa,iar DACA vor fi gasiti vinovati sa fie pedepsiti. Ox1gEn ca noi toti este un player al serverului last fight si ar trebui sa fie luat in considerare.

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Aug 20, 2017 4:58 pm

MrBlue a acționat foarte bine
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Aug 20, 2017 4:58 pm

MrDici
PRO
Asta e manevra 100% facuta ,nu ai cum sa nimeresti tocmai contu lu baietasu ala cu 8 kinguri,prea prost sa crezi asa ceva. Oricum LF e la pamant atat din partea membrilor staff care nu-si mai dau interesu cat si al numarul playerilor ce a tot scazut pt ca a devenit tot mai monoton ,bugu la barbut usor usor a eliminat jucatori si tot asa. Iar daca s-a ajuns la spargerea conturilor e clara treaba ,sa se verifice jawwad desi nu cred ca se va gasi ceva :))))
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Dum Aug 20, 2017 5:00 pm

No1LikeMe
Pro
Un cont nu poate fi spart asa usor, un membru staff cu aces la ban ar putea usor sa isi dea seama de numele contului, dar aici intervine vina lui XShanangX asta ca si-a pus parola catelus123 ca si exemplu
Imagine
Avatar utilizator
JirKakose
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Sâm Aug 19, 2017 4:17 pm

Dum Aug 20, 2017 5:00 pm

PRO MANE ......... NU ARE CUM SA II SPARGA CONTU EXACT LUI =)) ASTA E DEJA BATJOCURA =))) PENTRU O ARMURA CARE DA APARARE SI PV IN + SA FACI ASA CEVA .....
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Dum Aug 20, 2017 5:01 pm

BUZZ
PRO
Da frate chiar contu lui cu 8 kinguri si iteme 400acc+ laso dracu de treaba si blu nici nu ia dat toate kingurile. si scrie clar inr egulament king se recupereaza oricear fi. hold a ramas cu un king furat ce facem acuma?
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Dum Aug 20, 2017 5:02 pm

[REGE]HoldUP scrie:MrBlue a acționat foarte bine
Tu nu comenta ca ai king furat. kingu ala trebuia dat lu shang. si sa-ti dea itemele inapoi. tie iti convine ca ai luat king cu 50acc
Avatar utilizator
SuraArme
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iul 22, 2017 11:25 am

Dum Aug 20, 2017 5:03 pm

Pro , trebe verificat cum sa fie spart din 200-300 de playeri onn fix un cont al unui jucator vechii care e full site
Avatar utilizator
CătăLyN
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 171
Membru din: Dum Mai 21, 2017 12:03 pm
Oraş: Paradis
Status: marigalize legalijoana
Breaslă: BOMBARDIER

Dum Aug 20, 2017 5:06 pm

Nu am spart eu nici un cont în primul rănd şi în al doilea rănd dacă ai parola antonio123 nu ai cum sa nu fii spart ;)
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Dum Aug 20, 2017 5:08 pm

CataLyN scrie:Nu am spart eu nici un cont în primul rănd şi în al doilea rănd dacă ai parola antonio123 nu ai cum sa nu fii spart ;)
Taci in morti ***** si eu am parola usoara pe mine de ce nu mai spart? ca am cateva itm amarate si bate la ochi la ala ca avea multe nu sa observat
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Aug 20, 2017 5:08 pm

Să se verifice ce vreţi voi.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Maite
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Lun Feb 27, 2017 3:55 pm

Dum Aug 20, 2017 5:11 pm

Maite
Pro
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Ellif
Începător
Începător
Mesaje: 121
Membru din: Sâm Apr 22, 2017 2:39 pm
Status:
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: BlackTerror

Dum Aug 20, 2017 5:15 pm

Ellif
PRO
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Aug 20, 2017 5:32 pm

[GM]Jawwad scrie:Să se verifice ce vreţi voi.
Logic sa se verifice ce vreti voi cand a trecut 1 saptamana,ce **** mea sa mai verifici ? Mi-e greata de tupeul asta infect si de lipsa de interes a unora.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Aug 20, 2017 5:35 pm

MrDici scrie:
[GM]Jawwad scrie:Să se verifice ce vreţi voi.
Logic sa se verifice ce vreti voi cand a trecut 1 saptamana,ce **** mea sa mai verifici ? Mi-e greata de tupeul asta infect şi de lipsa de interes a unora.
Şi ce aş fi putut să fac mai exact? Să le dau parola, id-ul contului, să-i schimb email-ul? Şi imediat cum a raportat xShangX că a fost spart s-au verificat ip-urile care au fost conectate pe contul lui.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Aug 20, 2017 5:41 pm

Panadol
PRO
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Dum Aug 20, 2017 5:48 pm

ce s-a intamplat pana la urma? ca eu n-am mai intrat de ceva timp :))
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Dum Aug 20, 2017 5:48 pm

NoNNeI scrie:NoNeIIsHere
CONTRA
Cica " Multi discuta despre ce s-a intamplat cu Shang" =)))))))))))))))))) Numai anti-socialii discuta despre asa ceva omule.Parca i se rupe cuiva pl sau nu mai doarme bine la noapte ca nu stiu ce s-a intamplat cu el.WAKE-UP GUYS!!Sincer sunt doar niste pixeli.după mintea voastra,cazul acesta ar trebui sa ajunga la DNA! =)))) Nu e hate comentariul dar e realitatea ;) + ca este ghinionul lui daca are securitatea simpla la cont.şi inca ceva...Cat de ***** sa fii sa tii itemele site pe contul care joci?
Tu nici nu intri pe sv. si vorbesti ce pl.m e aasta
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Dum Aug 20, 2017 5:56 pm

NoNNeI scrie:
BUZZ scrie:
NoNNeI scrie:NoNeIIsHere
CONTRA
Cica " Multi discuta despre ce s-a intamplat cu Shang" =)))))))))))))))))) Numai anti-socialii discuta despre asa ceva omule.Parca i se rupe cuiva pl sau nu mai doarme bine la noapte ca nu stiu ce s-a intamplat cu el.WAKE-UP GUYS!!Sincer sunt doar niste pixeli.după mintea voastra,cazul acesta ar trebui sa ajunga la DNA! =)))) Nu e hate comentariul dar e realitatea ;) + ca este ghinionul lui daca are securitatea simpla la cont.şi inca ceva...Cat de ***** sa fii sa tii itemele site pe contul care joci?
Tu nici nu intri pe server. şi vorbesti ce pl.m e aasta
Pai tu crezi ca stau pe server ca tine 24h din 24 bai suferinta? Am dreptul la libera exprimare pentru ca traiesc în Oltenia.Numai tu nu ai acest drept pentru ca traiesti în Moldova.Asa ca stai mai bine în banca ta şi pune mana pe ABECEDAR şi abia apoi sa dai reply mesajului meu![/quma
Am o cacare
Avatar utilizator
Al3x Al3x
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Vin Oct 14, 2016 4:05 pm

Dum Aug 20, 2017 5:58 pm

Va rog sa nu va mai certati aici...Ma refer la Buzz si celalalt. Daca nu aveti aceeasi parere nu inseamna ca trebuie sa va certati
Închis