Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Dum Aug 13, 2017 7:12 pm

Arisa
Contra
"Propunere serioasă", zise el, însă e o propunere penibilă, nu prea te duce capul ăla, sincer...foloseşte-l :-s. Dacă s-ar putea farma pentru md-uri, după logica ta (pe care n-o ai) cine mai donează? Iar cei care au donat ce au de câştigat? Bani pierduţi? Mai bine nu făceai această propunere.
Avatar utilizator
Keigo
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Mie Iul 19, 2017 8:40 pm

Dum Aug 13, 2017 8:07 pm

zKeigo
CONTRA
1.Cum sa pice .. pet , la un boss .. asta ar inseamna , ca toti playerii , or sa aiba pet + nu o sa mai aiba nici o valoare
2.E pvp classic .. ce relatie .. vrei , mai mult de atat , ca tu sa fii prieten de clasa cu un GM m SGM , etc si tu sa il injuri si el sa te injure .. inapoi , asta ar mai lipsi + sa nu te nici sanctioneze ...
3.Sa pice MD , la 20 de metine :)) .. atunci , Blue .. din ce ar mai face banii .. ii dai tu ? .. sau ? :))
4.Nu sunt CONTRA , acestei propuneri .. numai ca , sa nu pice MD , PETURI , etc ... sa pice tot ce pica acuma in DT , numai sa fie MAPA FARM + ca a mai fost propusa , adaugarea ei de n ori , de cand a fost scoasa si a fost respinsa tot de atatea n ori !
Avatar utilizator
LeGaLiTy
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Lun Iun 05, 2017 9:59 pm

Dum Aug 13, 2017 8:23 pm

LeGaLiTy
PRO
Oricum nu se acceptă așa ceva, că trebuie sa rămână venitul clasic pe lf, dar chestia cu petul era inteligenta, după părerea mea. Unul mai slab ca cele actuale, clar nu ar fi devalorizate
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Dum Aug 13, 2017 10:16 pm

Reme scrie:
Kaisen scrie:Kaisen
Contra
Cele mai proaste propuneri la fel ca tine
SA MI BAG **** N MA TA AIA RATATA şi CHIOARA FUTU TI ASCHILOPATU PULII MELE, MA TU AI 16 ANI şi VII SA LATRI MANCA MI AI **** DE SCLAV *****, PAI FUTU TI GURA MA TII DE VIRGIN ******** şi RUPT DE LABA
Nu vorbii de virginitate ca la 18,19 ani cat ai tu ai ata la **** cat am eu la mouse, plus de asta gandeste te ca esti un puber ratat care la 19 ani sau cat ai tu esti un ********** fara viata sociala, uita te in oglinda inainte sa comentezi de altii pwp sal.
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Lun Aug 14, 2017 12:20 am

Arisa scrie:Arisa
Contra
"Propunere serioasă", zise el, însă e o propunere penibilă, nu prea te duce capul ăla, sincer...foloseşte-l :-s. Dacă s-ar putea farma pentru md-uri, după logica ta (pe care n-o ai) cine mai donează? Iar cei care au donat ce au de câştigat? Bani pierduţi? Mai bine nu făceai această propunere.
inteligenta pulii mele, farmezi 1 md la 500 de metine, e un exemplu, dar la cat de proasta esti inteleg ca nu iti merge creierul deloc. si iti dai seama ce batai si competitii ar fi iar. asa ca, poti sa ma **** si tu si gagiu'tu, petardo, daca ai luat unban acuma faci ***** mare?
Kaisen scrie: Nu vorbii de virginitate ca la 18,19 ani cat ai tu ai ata la **** cat am eu la mouse, plus de asta gandeste te ca esti un puber ratat care la 19 ani sau cat ai tu esti un ********** fără viata sociala, uita te în oglinda inainte sa comentezi de altii pup salut.
eu daca ma uit in oglinda nu ma sperii, insa tu? de unde stii tu ca la anii mei sunt virgin? hai sa dam poze cu noi sa ne comparam manca mi ai **** de urat prost, ca stai in spatele monitorului ca un frustrat si injuri ca esti vai ****** tai.
Avatar utilizator
Only
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mie Mai 31, 2017 6:23 pm

Lun Aug 14, 2017 1:27 am

Reme scrie:
Arisa scrie:Arisa
Contra
"Propunere serioasă", zise el, însă e o propunere penibilă, nu prea te duce capul ăla, sincer...foloseşte-l :-s. Dacă s-ar putea farma pentru md-uri, după logica ta (pe care n-o ai) cine mai donează? Iar cei care au donat ce au de câştigat? Bani pierduţi? Mai bine nu făceai această propunere.
inteligenta pulii mele, farmezi 1 md la 500 de metine, e un exemplu, dar la cat de ******* esti inteleg ca nu îţi merge creierul deloc. şi îţi dai seama ce batai şi competitii ar fi iar. asa ca, poţi sa ma **** şi tu şi gagiu'tu, petardo, daca ai luat unban acuma faci ***** mare?
Kaisen scrie: Nu vorbii de virginitate ca la 18,19 ani cat ai tu ai ata la **** cat am eu la mouse, plus de asta gandeste te ca esti un puber ratat care la 19 ani sau cat ai tu esti un ********** fără viata sociala, uita te în oglinda inainte sa comentezi de altii pup salut.
eu daca ma uit în oglinda nu ma sperii, insa tu? de unde stii tu ca la anii mei sunt virgin? hai sa dam poze cu noi sa ne comparam manca mi ai **** de urât *****, ca stai în spatele monitorului ca un frustrat şi injuri ca esti vai ****** tai.
Only scrie:Apofis
Contra
Băga-mi-as pl în capu tau ăla ***** , cat de ********** să fii să faci o asemenea propunere , ***** ****** tai şi cere i lu mă ta bani dacă vrei site sărăcie. ***** **** mea de cand ce ești că mi plimb **** pe spatele mă-tii ca la formula 1.SA IMI BAG **** în TOTI ****** şi RANITII MA,TII,O DESURUBEZ PE MA.TA DIN **** şi O *** în GAT PANA II RUP CERVICALA,CACA I AS CLAVICULELE ALEA FACUTE CUIBURI DE RANDUNICI,SA îţi ARD NEAMUL SPANZURAT DE LANTUL DE LA BICICLETA,BORA TI AR tatăl tău DIAREEA PE CRESTETUL CAPULUI,FUTE M AS PE BAFTA şi PATRAFIRUL MA.TII DE CACOFILUL PIZDII MORTILOR MA.TII în CARCA,BAGA MI AS **** în RUDELE TALE DECEDATE FACUTE POSTA DIN CIMITIR în CIMITIR,îţi RIDIC ****** DIN GROAPA PANA II MUTI INTR.UN CIMITIR PRIVAT SAU II TII în CASA LA PASTRARE LA ANTICARIAT în CACOFILIA NEAMULUI TAU MORT DE FOAME. Spune-i lu' mama ta sa se mai spele pe dinti ca ii fermenteaza sperma în gura , dacă îți pun **** pe spate zici că e tunica de 2 tone.
Sa o *** pe mama ta pâna ramâne dreapta , fără tâte, fără cur. Futu.ti altaru mă tii să îți *** de ********** să imi bag **** în gura ta pana te astupi. Să mă piș în apa în care te-ai botezat și pe inima ta să mă ai la suflet.
Altă dată nu mai comenta la adresa mea fără să îți zic nimic băga mi aș pl în fața ta de atrofiat.
Avatar utilizator
Rop Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 238
Membru din: Vin Aug 04, 2017 3:49 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Te omor!
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: BT

Lun Aug 14, 2017 1:35 am

Drop pet, contra, s-a bagat deja npc dice.
Stafful e ok, exista comunicare si pentru voi isi dau silinta sa fie cat mai ok.
Mapa farm, sa zicem pro, au plecat multi farmeri dupa joc.
Nume joc: Nutty
Nutty vs regatul albastru:


Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Lun Aug 14, 2017 1:37 am

_\_ .
Ultima oară modificat Lun Aug 14, 2017 1:40 am de către MT2 PvP Server, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Lun Aug 14, 2017 1:38 am

Arisa scrie:
Reme scrie:
Arisa scrie:Arisa
Contra
"Propunere serioasă", zise el, însă e o propunere penibilă, nu prea te duce capul ăla, sincer...foloseşte-l :-s. Dacă s-ar putea farma pentru md-uri, după logica ta (pe care n-o ai) cine mai donează? Iar cei care au donat ce au de câştigat? Bani pierduţi? Mai bine nu făceai această propunere.
inteligenta pulii mele, farmezi 1 md la 500 de metine, e un exemplu, dar la cat de ******* esti inteleg ca nu îţi merge creierul deloc. şi îţi dai seama ce batai şi competitii ar fi iar. asa ca, poţi sa ma **** şi tu şi gagiu'tu, petardo, daca ai luat unban acuma faci ***** mare?
Kaisen scrie: Nu vorbii de virginitate ca la 18,19 ani cat ai tu ai ata la **** cat am eu la mouse, plus de asta gandeste te ca esti un puber ratat care la 19 ani sau cat ai tu esti un ********** fără viata sociala, uita te în oglinda inainte sa comentezi de altii pup salut.
eu daca ma uit în oglinda nu ma sperii, insa tu? de unde stii tu ca la anii mei sunt virgin? hai sa dam poze cu noi sa ne comparam manca mi ai **** de urât *****, ca stai în spatele monitorului ca un frustrat şi injuri ca esti vai ****** tai.
Pai sa te bag în ***** ***** cu picioarele inainte sa-ti mai *** si-o **** după. Ma cacatule, am văzut ca tot vorbesti de virginitate mai sus, dar singurul mod în care poţi avea contact sexual cu o fata rece care e cu mainile pe piept, ceea ce te face necrofil. în plus, nu valorezi nici cat microbii de anthrax dintre ceulele de sperma clocita infestata - cu sifilis din pidza *****.
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Lun Aug 14, 2017 1:53 am

Only scrie:
Reme scrie:
Arisa scrie:Arisa
Contra
"Propunere serioasă", zise el, însă e o propunere penibilă, nu prea te duce capul ăla, sincer...foloseşte-l :-s. Dacă s-ar putea farma pentru md-uri, după logica ta (pe care n-o ai) cine mai donează? Iar cei care au donat ce au de câştigat? Bani pierduţi? Mai bine nu făceai această propunere.
inteligenta pulii mele, farmezi 1 md la 500 de metine, e un exemplu, dar la cat de ******* esti inteleg ca nu îţi merge creierul deloc. şi îţi dai seama ce batai şi competitii ar fi iar. asa ca, poţi sa ma **** şi tu şi gagiu'tu, petardo, daca ai luat unban acuma faci ***** mare?
Kaisen scrie: Nu vorbii de virginitate ca la 18,19 ani cat ai tu ai ata la **** cat am eu la mouse, plus de asta gandeste te ca esti un puber ratat care la 19 ani sau cat ai tu esti un ********** fără viata sociala, uita te în oglinda inainte sa comentezi de altii pup salut.
eu daca ma uit în oglinda nu ma sperii, insa tu? de unde stii tu ca la anii mei sunt virgin? hai sa dam poze cu noi sa ne comparam manca mi ai **** de urât *****, ca stai în spatele monitorului ca un frustrat şi injuri ca esti vai ****** tai.
Only scrie:Apofis
Contra
Băga-mi-as pl în capu tau ăla ***** , cat de ********** să fii să faci o asemenea propunere , ***** ****** tai şi cere i lu mă ta bani dacă vrei site sărăcie. ***** **** mea de căcat ce ești că mi plimb **** pe spatele mă-tii ca la formula 1.SA IMI BAG **** în TOTI ****** şi RANITII MA,TII,O DESURUBEZ PE MA.TA DIN **** şi O *** în GAT PANA II RUP CERVICALA,CACA I AS CLAVICULELE ALEA FACUTE CUIBURI DE RANDUNICI,SA îţi ARD NEAMUL SPANZURAT DE LANTUL DE LA BICICLETA,BORA TI AR tatăl tău DIAREEA PE CRESTETUL CAPULUI,FUTE M AS PE BAFTA şi PATRAFIRUL MA.TII DE CACOFILUL PIZDII MORTILOR MA.TII în CARCA,BAGA MI AS **** în RUDELE TALE DECEDATE FACUTE POSTA DIN CIMITIR în CIMITIR,îţi RIDIC ****** DIN GROAPA PANA II MUTI INTR.UN CIMITIR PRIVAT SAU II TII în CASA LA PASTRARE LA ANTICARIAT în CACOFILIA NEAMULUI TAU MORT DE FOAME. Spune-i lu' mama ta sa se mai spele pe dinti ca ii fermenteaza sperma în gura , dacă îți pun **** pe spate zici că e tunica de 2 tone.
Sa o *** pe mama ta pâna ramâne dreapta , fără tâte, fără cur. Futu.ti altaru mă tii să îți *** de ********** să imi bag **** în gura ta pana te astupi. Să mă piș în apa în care te-ai botezat și pe inima ta să mă ai la suflet.
Altă dată nu mai comenta la adresa mea fără să îți zic nimic băga mi aș pl în fața ta de atrofiat.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Lun Aug 14, 2017 1:54 am

Propunere respinsă.
LeProf a fost sancţionat cu un avertisment.
Reme a fost sancţionat cu un avertisment.
Apofis a fost sancţionat cu un avertisment.
Arisa a fost sancţionată cu un avertisment.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis