Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Dum Mai 07, 2017 12:28 pm

BUZZ
PRO
Avatar utilizator
Ioanna
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 185
Membru din: Sâm Ian 09, 2016 12:12 am

Dum Mai 07, 2017 5:40 pm

Gamerul Lipovean scrie:
Ioanna scrie:Contra
Și ce dacă durează 2-3 ore? Cine nu vrea să stea atât nu se înscrie. Dacă ar fi doar un war s ar plânge mulți că nu a fost corect sau alte motive și până la urmă așa dovedești că breasla ta merită premiul, câștigând 2/3.
Dragă Ioana, şi noi la fel am fi dorit să facem 2/3 la event. Dacă tu trezeşti STAFF-ul să se mişte mai repede, atunci eventul s-ar termine mai devreme. Data viitoare vino şi tu cu nişte argumente, ms.

P.S Dacă te-ai simţit că aţi fost bătuţi cu king-uri pe voi, nu e problema mea.
Ce te agiți așa? E strict părerea mea și ți am adus argumente, dacă nu știi să accepți și păreri negative data viitoare nu mai deschide subiect, nu trebuie sa fie toată lumea de acord cu ideile tale.
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Mai 07, 2017 8:06 pm

Ioanna scrie:
Gamerul Lipovean scrie:
Ioanna scrie:Contra
Și ce dacă durează 2-3 ore? Cine nu vrea să stea atât nu se înscrie. Dacă ar fi doar un war s ar plânge mulți că nu a fost corect sau alte motive și până la urmă așa dovedești că breasla ta merită premiul, câștigând 2/3.
Dragă Ioana, şi noi la fel am fi dorit să facem 2/3 la event. Dacă tu trezeşti STAFF-ul să se mişte mai repede, atunci eventul s-ar termine mai devreme. Data viitoare vino şi tu cu nişte argumente, ms.

P.S Dacă te-ai simţit că aţi fost bătuţi cu king-uri pe voi, nu e problema mea.
Ce te agiți așa? E strict părerea mea și ți am adus argumente, dacă nu știi să accepți și păreri negative data viitoare nu mai deschide subiect, nu trebuie sa fie toată lumea de acord cu ideile tale.

Probabil daca ati inceta ca tu si inca 3-4 din breasla voastra sa mai folositi range ar fi un event frumos,aici ma refer la tine Lipovene. In seara asta am dat war cu voi 19(doar 3-4 cu rosu) noi 18 cu full,ma duceam pana in porti sa mi se incarce skillu si dmg sarea intr-una,aveti mare grija cum jucati :)
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Dum Mai 07, 2017 8:21 pm

Ioanna scrie:Contra
Și ce dacă durează 2-3 ore? Cine nu vrea să stea atât nu se înscrie. Dacă ar fi doar un war s ar plânge mulți că nu a fost corect sau alte motive și până la urmă așa dovedești că breasla ta merită premiul, câștigând 2/3.
[GFX]Fanni
Contra
Idem
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
TakumiBACK
Jucător
Jucător
Mesaje: 14
Membru din: Joi Mar 02, 2017 4:38 pm

Dum Mai 07, 2017 9:10 pm

ZeulTakumi
Nu ma int .
Si daca e 2/3 sau 1war tot eu castig eventu. Io m am obisnuit sa stau pana la 5 dimineata. Vreti 1war ca sa va rugați la dumnezeu sa ne bateti 1 war. Hai va sun eu
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Dum Mai 07, 2017 9:14 pm

Gamerul Lipovean scrie:
Arisa scrie:Arisa
Contra
Argumenteaza te rog.
De fiecare dată au existat probleme legate de acest eveniment. Pierzătorii mereu şi-au acuzat adversarii că ar fi avut speed, send, etc. E o pierdere de timp acest eveniment, în plus staff-ul a organizat evenimentul "Natura" în locul acestuia.
Ultima oară modificat Mar Mai 09, 2017 3:26 pm de către MT2 PvP Server, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
TakumiBACK
Jucător
Jucător
Mesaje: 14
Membru din: Joi Mar 02, 2017 4:38 pm

Dum Mai 07, 2017 9:55 pm

Arisa scrie:
Gamerul Lipovean scrie:
Arisa scrie:Arisa
Contra
Argumenteaza te rog.
De fiecare dată au existat probleme legate de acest eveniment. Pierzătorii mereu şi-au acuzat adversarii că ar fi avut speed, send, etc. E o pierdere de timp aceste eveniment, în plus staff-ul a organizat evenimentul "Natura" în locul acestuia.
Nu e adv. Nu a adăugat natura in locu eventului de brs. A si zis ca eventu asta e de distractie
Avatar utilizator
Metin2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 759
Membru din: Dum Mar 05, 2017 1:48 am

Lun Mai 08, 2017 12:01 am

Qu33Ana
Pro
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Lun Mai 08, 2017 12:47 pm

ReaLRusso
Pro
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Level MT2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 358
Membru din: Lun Noi 21, 2016 1:37 pm

Lun Mai 08, 2017 1:12 pm

s1lentTioSsS
PRO
VREAU SA CASTIG PA
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Mar Mai 09, 2017 3:04 pm

Up
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
Ak3
Începător
Începător
Mesaje: 66
Membru din: Dum Mar 19, 2017 11:45 am

Mar Mai 09, 2017 4:12 pm

Ak3
Contra
Daca tu ai ora de culcare, este problema ta. Evenimentul nu se mai face momentan. Acest eveniment a fost facut spre divertismentul playerilor, de aia se dau 2/3. Poti avea ghinionul sa pierzi un war din diverse motive, nu cred ca ti-ar conveni sa nu ai o sansa de comeback. Si te rog, nu mai da reply la fiecare mesaj, pentru ca asa se numeste "topic hunter" si nu e prea dragut. Le poti citi doar.
Ultima oară modificat Mar Mai 09, 2017 4:50 pm de către Ak3, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Mar Mai 09, 2017 4:17 pm

Shadyy
Contra. Roaga.te de ai tai sa te lase mai mult pe pc seara.
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
alinmarin0703
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Vin Mai 05, 2017 1:14 am

Mie Mai 10, 2017 2:45 am

Nume joc Nutty
Pro, macar o data pe luna sa fie. Iar ca premiu 5k vinuri de persoana/ itm site temporare.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mie Mai 10, 2017 2:52 pm

Din cauza acuzatiile aduse echipei, conflictelor aparute si durata imensa a acestui eveniment am hotratat ca pentru moment sa-l excludem din lista evenimentelor desfasurate pe server. Acest eveniment va fi din nou activ in momentul in care vom rezolva DEFINITIV problema cu SEND-UL. Acest eveniment va fi inlocuit cu "NATURA" care se va organiza in fiecare luna.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis