Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Server Metin2 PvP
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Vin Iul 08, 2016 1:20 pm

Dum Apr 02, 2017 4:42 pm

Numele tău din joc: Kuarez
Sugestie/Propunere: Scoaterea comenzii "/dice"
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Pai multi au fost tepuiti de anumiti intermediari si s-au lasat sau au pierdut efectiv tot si au renuntat sa mai joace si cred ca fara acest stupid joc serverul ar fi mai bogat .

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Dum Apr 02, 2017 4:44 pm

Allexa
Contra
Joaca cine vrea pe propria raspundere. Nimeni nu e obligat sa joace
Imagine
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Dum Apr 02, 2017 4:48 pm

No1LikeMe
Pro/contra
Am o idee mai buna, comanda /dice sa fie adăugată doar in timpul weekendului, in timpul săptămâni sa fie scoasa
Imagine
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Dum Apr 02, 2017 5:34 pm

Numele tău din joc : Jared
Părere : PRO
Motiv : Intr-adevar , acest barbut a golit svr-ul , s-au lasat destui playeri si nu numai , au fost "n" conflicte pe tema asta , ba ca au fost tepuiti de asazisii intermediari , ba ca e degeaba pe server. Parerea mea e ca nu-si are rostul , vrei sa faci rost de site-uri ? Fa 1-1 pe site ca tot 50-50 sunt sansele , nu esti pe RO sa joci barbut pe 50-100k yang :)) . Sau daca ar fi sa ramana barbutul , sa ramana doar in weekend deoarece in timpul saptamanii sunt cele mai multe certuri pe tema asta ;) ramane la decizia celor din staff .
Avatar utilizator
maryn
Începător
Începător
Mesaje: 108
Membru din: Joi Mar 16, 2017 2:39 pm
Oraş: mgDef
Status: 1234567890
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Dum Apr 02, 2017 5:42 pm

madalin
CONTRA
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Apr 02, 2017 5:46 pm

Numele tău din joc: HoldUP
Părere: PRO!
Motiv: Mulți s-au lăsat din această cauză. Să numai spun de unii "intermediarii" care au plecat cu iteme.
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Dum Apr 02, 2017 8:19 pm

No1LikeMe scrie:No1LikeMe
Pro/contra
Am o idee mai buna, comanda /dice sa fie adăugată doar in timpul weekendului, in timpul săptămâni sa fie scoasa
Gresesti,e imposibil asa ceva pe 40k,e posibil sa oferi autorizatie cuiva,dar nu o sa dezactivezi,daca ai cap,reusesti,dar iti ia un timp,e necesar sa lucrezi prin binaryc++.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Dum Apr 02, 2017 8:42 pm

StefanX scrie:
No1LikeMe scrie:No1LikeMe
Pro/contra
Am o idee mai buna, comanda /dice sa fie adăugată doar in timpul weekendului, in timpul săptămâni sa fie scoasa
Gresesti,e imposibil asa ceva pe 40k,e posibil sa oferi autorizatie cuiva,dar nu o sa dezactivezi,daca ai cap,reusesti,dar iti ia un timp,e necesar sa lucrezi prin binaryc++.
E posibil. Adaugi un flag si ii schimbi valoarea in timpul weekend-ului sau te iei dupa data/ora serverului. Totusi, nu are rost.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Dum Apr 02, 2017 8:54 pm

[SGM]Reaper scrie:
StefanX scrie:
No1LikeMe scrie:No1LikeMe
Pro/contra
Am o idee mai buna, comanda /dice sa fie adăugată doar in timpul weekendului, in timpul săptămâni sa fie scoasa
Gresesti,e imposibil asa ceva pe 40k,e posibil sa oferi autorizatie cuiva,dar nu o sa dezactivezi,daca ai cap,reusesti,dar iti ia un timp,e necesar sa lucrezi prin binaryc++.
E posibil. Adaugi un flag si ii schimbi valoarea in timpul weekend-ului sau te iei dupa data/ora serverului. Totusi, nu are rost.
Da,e adevarat ce zici,dar rostul unde-i?
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Apr 02, 2017 9:58 pm

Propunere respinsa.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis