Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
oKenTo
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Oct 03, 2016 11:54 pm

Dum Mar 05, 2017 8:54 pm

Numele tău din joc: oKenTo
Sugestie/Propunere: O alta mapa de farm mai mare pentru ca asta e prea mica , suntem prea multi playeri pentru asa mica mapa farm si nu avem loc , o alta harta mare de farmat va fi perfect , pentru ca acolo putem face si bataie generala fara sa deranjam playerii care farmeaza , o alta harta mai mare va fi perfect , mult loc , nu prea multe metine , putem face batai generale , putem farma linistit cand sunt batai ca nu deranjam playerii care farmeaza , eu zic ca e o idee buna , una dintre mapele beta ar fi perfect , dar nu prea mare ca strica , si cu 1% mai mare rata la drop , si la pietre timpul micsorat mai putin nu chiar mult , ar fi perfect
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Ar da bine , si + ca nu ar mai fi asa multe injuraturi si plangeri ca e pvp in mapa farm si nu se poate farma , si ar fi ok , si dropul cu 1% marit ar fi perfect , astept ideii si daca se merita sau nu , eu zic ca da , e pentru binele playerilor si binele servarului :) si stafful ar trebuie sa asculte sfaturile playerilor pentru ca unii nu vor raul servarului , ascultati si playerii cu experienta :D :mrgreen: :?:

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Mar 05, 2017 9:56 pm

Părere: Pro.
Motiv: -
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
666
Începător
Începător
Mesaje: 142
Membru din: Vin Ian 27, 2017 7:41 pm
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: 666

Dum Mar 05, 2017 11:19 pm

666
Pro
sal.
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Lun Mar 06, 2017 1:52 am

Pro.
Imagine
Avatar utilizator
Faywder
Începător
Începător
Mesaje: 122
Membru din: Joi Ian 12, 2017 11:46 pm

Lun Mar 06, 2017 10:41 am

Faywder
Contra
E un sv PvP si bataia generala consta in acest tip de Metin2 , in + eu si o gramada nu am farmat niciodata acolo si putin ne intereseaza :)) Farmezi pesti ca sa-i bagi in duele , ca la PvP nu merg bagati :) Eu zic ca-i destul de buna mapa asta , tu cred ca vrei sa bati 5-6 metine doar tu .
Avatar utilizator
Morphyne
Începător
Începător
Mesaje: 64
Membru din: Lun Mar 06, 2017 11:06 am

Lun Mar 06, 2017 11:08 am

iMorphyne
CONTRA
SA SE SI SCOATA,SUNTEM PE UN SV PVP SI NOI AVEM MAP1 FARM,NU AM FARMAT NICIODATA SI NICI NU O VOI FACE.
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Lun Mar 06, 2017 4:44 pm

Numele tău din joc: Fanni
Părere: Pro
Motiv: -
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
SicaHERE
Jucător
Jucător
Mesaje: 31
Membru din: Vin Iun 24, 2016 1:32 am

Lun Mar 06, 2017 6:57 pm

SicaUNICAT
Pro , doar miscorarea timpului de respaun la metine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Mar 06, 2017 10:23 pm

Propunere respinsa.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis