Sugestie - Inventar

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
iKeo
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 6:46 pm

Sâm Ian 02, 2016 7:32 pm

Numele tau din joc : iKeo
Sugestie/Propunere : Sugerez implementarea a 4 sloturi de inventar , deoarece nu prea exista loc , iar sa le pui in depo si sa le tot scoti e dupa un anumit timp enervant. Cat si securizarea inventarelor cu parola.
Cu ce crezi ca ar imbunatati jocul sugestia/propunerea ta? : Playeri ar avea mai mult spatiu pentru a-si pastra itemele in inventar , + securizarea inventarelor cu parola .
Avatar utilizator
thebestkido
Începător
Începător
Mesaje: 52
Membru din: Mar Dec 22, 2015 3:22 pm

Sâm Ian 02, 2016 7:39 pm

iKeo scrie:Numele tau din joc : iKeo
Sugestie/Propunere : Sugerez implementarea a 4 sloturi de inventar , deoarece nu prea exista loc , iar sa le pui in depo si sa le tot scoti e dupa un anumit timp enervant.
Cu ce crezi ca ar imbunatati jocul sugestia/propunerea ta? : Playeri ar avea mai mult spatiu pentru a-si pastra itemele in inventar .
Contra , Este server PvP , nu ai iteme de upgrade , Cu seturi 1-1 pentru toate rasele , toate licorile , si 10-12 costume iti ajung 2 inventare.
, + securizarea inventarelor cu parola
A fost deja propus .
Avatar utilizator
s9.Sociopath
Jucător
Jucător
Mesaje: 10
Membru din: Mar Ian 05, 2016 9:17 pm

Mar Ian 05, 2016 10:48 pm

E nevoie de game pe 40k+sursa pentru 4 inventare...si din cate vad eu (cred,nu sunt sigur) acesta este 34k...
Deci mdea...doar asa ca ma insel eu si chiar e pe 40k cu sursa,atunci ar fi sanse sa vezi 4 inventare..dar oricum,contra...nu ai ce face cu 4 inv.
Ultima oară modificat Mie Ian 06, 2016 8:34 pm de către s9.Sociopath, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Ian 09, 2016 3:57 am

TC.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis