Propunere aka Russo.

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Oct 30, 2016 4:43 pm

Numele tău din joc: Nu contează.
Sugestie/Propunere:
Propunere pentru sura :
Propun să se mărească dmg-u la risipă că e fenomenal de mic, un sura nu mai e ce era odată pe Lf, adică stai că e, doar pentru ăştia care joacă cu m1 risipa, sincer mie îmi e dor să joc cu Risipa P, să mă facă toţi amator, etc. Acum dacă vreau să dau duel cu risipa P mă ia cu capu când văd 1.7k pe risipă cu beta şi P :)
Propunere pentru war aură :
Propun să se scadă puţin dmg-u la aură.
1: Waru aură dă 13k pe vârtej, 6-7k normala, mentalu dă 5k normala.
Pe izbitură ajunge la 10-12k, 5k normala :))
În momentu de faţă şamanu e doar de bătăi generale, că acolo mai omoară şi el unu, mie îmi place şamanu foarte mult şi mă ştiu mulţi că joc prea bine pe şaman, am câştigat atâtea pvp-uri cu şamanu pe diferite metine, nu le dau nume că asta e o propunere nu reclamă.
Aşa cam atât, sper să iei în considerare blue ce am scris aici.
Edit : Am uitat ceva, foarte important.
Propun să se facă un strawpool în care să votăm DACĂ VREM DOJANG PE SERVER SAU NU.
Sau mai e o soluţie, eventu PvP de generală să fie dojang şi să se dea un alt premiu înafară de king.
Iar PvP-ul pe Rase să se facă de gm, nu să facă dojangu tot şi la PvP-u pe rase să se dea king, să se arate acolo cine e bun şi merită kingu, nu la un PvP de 15 minute sau cât durează, hai 20, maxim 25 că nu-i dau mai mult.
Atât să fie, aştept părerile voastre, şi încă odată Blue, sper să iei în considerare această propunere.

Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: nuj.
App cu această propunere anunţ şi revenirea mea pe lf ! Baftă la toţi.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Dum Oct 30, 2016 5:24 pm

PRO
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Dum Oct 30, 2016 5:38 pm

Contra!
Avatar utilizator
V0r7ek
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Sâm Aug 13, 2016 3:45 pm

Dum Oct 30, 2016 5:42 pm

Pro.
Avatar utilizator
Jorath
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Mie Oct 12, 2016 8:43 am

Dum Oct 30, 2016 7:21 pm

Ar fi ceva..dar sa nu faca iar warr-ul aura 0..sa se scada la 9-10 k critica,ca daca ajungem iar la 7k critica,iar nu mai are sanse in duele si devine un mini-saman..
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Oct 30, 2016 7:27 pm

Jorath scrie:Ar fi ceva..dar sa nu faca iar warr-ul aura 0..sa se scada la 9-10 k critica,ca daca ajungem iar la 7k critica,iar nu mai are sanse in duele si devine un mini-saman..
Am zis puţin, maxim să dea 9k critica sau 10k, tot e mai bine decât 5k normala izbitura 7k normala vârtej..
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvM Metin2 Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 304
Membru din: Lun Sep 12, 2016 10:25 pm

Dum Oct 30, 2016 9:06 pm

Pro
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Dum Oct 30, 2016 10:07 pm

CONTRA! DMG-ul este destul de echilibrat.
Avatar utilizator
MihaiIsBack
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Joi Aug 04, 2016 9:51 pm

Lun Oct 31, 2016 12:06 am

PRO!
Imagine
Avatar utilizator
Jorath
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Mie Oct 12, 2016 8:43 am

Lun Oct 31, 2016 10:47 am

Sincer..iarasi vreti schimbarea damage-ului,dupa o sa ziceti ca..domne,iar e mare,ce ne facem?
Nu am vazut pe nimeni sa se planga pana acum de damage,jucati in triton,pose aur si se va mai diminua.
Din moment ce ca War Aura joci full critica,beta si cristal,logic ca vei da peste 10k critica..
Contra,e bine asa cum e.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Lun Oct 31, 2016 11:39 am

Jorath scrie:Sincer..iarasi vreti schimbarea damage-ului,dupa o sa ziceti ca..domne,iar e mare,ce ne facem?
Nu am vazut pe nimeni sa se planga pana acum de damage,jucati in triton,pose aur si se va mai diminua.
Din moment ce ca War Aura joci full critica,beta si cristal,logic ca vei da peste 10k critica..
Contra,e bine asa cum e.
Nu înţelegi.. am făcut această propunere pentru server, nu pentru voi, voi intraţi pe lf să daţi 1 set cu cineva şi ieşiţi, asta e toată chestia.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Lun Oct 31, 2016 6:10 pm

Pro
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Jorath
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Mie Oct 12, 2016 8:43 am

Lun Oct 31, 2016 6:20 pm

Aparent..ca sa-ti si raspund Russo,nu intru pe server doar sa dau un set si sa ies,intru sa dau mai multe seturi,si logic ca mi se taie tot cheful cand vad ca ala imi prinde 8k rispa critica,asta nu INTELEGI TU!
Cereti ori marirea damage-ului,ori scaderea lui,lasa-ti-l in pastele lui cum e acum ca e bine,nu se plange nimeni de el,e mai ok cum e acum,toate rasele au sanse in PvP acum,nu mai este doar Sura care sa domine deoarece da 8-9k pe risipa.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Lun Oct 31, 2016 6:46 pm

Jorath scrie:Aparent..ca sa-ti si raspund Russo,nu intru pe server doar sa dau un set si sa ies,intru sa dau mai multe seturi,si logic ca mi se taie tot cheful cand vad ca ala imi prinde 8k rispa critica,asta nu INTELEGI TU!
Cereti ori marirea damage-ului,ori scaderea lui,lasa-ti-l in pastele lui cum e acum ca e bine,nu se plange nimeni de el,e mai ok cum e acum,toate rasele au sanse in PvP acum,nu mai este doar Sura care sa domine deoarece da 8-9k pe risipa.
"Toate rasele au şanse la pvp" Da frate, hai mâine vin cu waru aură mă feresc aşa de risipă că-s şmecher vin îţi *** o izbititură pac 12k, un vârtej pac 13k, sura am dă 3k risipa critica cu P, şanse la pvp, ninja lamă nu mai zic că e 0 în faţa war-ului aură.
Vrei dmg mic? Joacă frate cu m1 cum se juca înainte, eu vreau 8k critica cu P nu cu m1, de ce crezi că nu mai sunt sura am pe server? TOŢI S-AU FĂCUT WAR AURĂ ŞI SURA BM, NINJA JOACĂ DOAR NINJA VS NINJA, RAR MAI VĂD UN NINJA SĂ DEA VS ALTĂ RASĂ, RAR MAI VĂD UN SURA AM SĂ DEA VS ALTĂ RASĂ.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
MotanelNR1
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Feb 20, 2016 4:20 pm

Lun Oct 31, 2016 6:54 pm

Mare PRO
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Oct 31, 2016 8:30 pm

Propunere respinsa.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis