Eveniment Bresle

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Deniisa ღ
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Dum Noi 29, 2015 1:55 pm

Joi Dec 03, 2015 1:56 pm

În primul rând, clar la acest event se vor 'înscrie' doar breslele alea bune şi prin bune mă refer la site etc etc.. nu prea mi se pare normal să câştige tot ei 'premiul'.. plus de asta ce să le mai dea celor ce au deja SĂ ZICEM cam tot ce au nevoie din shop..
În al doilea rând.. în caz că se înscrie o breaslă care nu are nici un player cu site, dar adevrsarii de exemplu 13 din acei 15 playeri au site (sau câţi vor fi într-o grupă), părerea mea au un mic mare avantaj... Acum depinde şi dacă au habar sau nu, cu ce se mănâncă acest joc, că dacă nu au, degeaba sunt cu site
Chiar dacă nu sunt ce şti ce chestii în shop.. dar totuşi e ceva :lol:
Plus de asta mi se pare o bătaie de cap, mă-ndoiesc că te poţi înţelege cu toţi.. şi clar va ieşi o harababură..

CONTRA

PS: Puteai şi tu să faci topicul ca tot omul, după model.. dar meh..
Avatar utilizator
Twiist
Începător
Începător
Mesaje: 114
Membru din: Mar Noi 10, 2015 7:30 pm

Joi Dec 03, 2015 3:12 pm

Eu sunt pro cu această propunere , cel mai bine e sa nu fie cu site .Asa nu se mai supara nimeni si sa fie un numar de intrare de exemplu 10vs10 ..
Avatar utilizator
Allisha
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Dec 03, 2015 3:10 pm

Joi Dec 03, 2015 4:53 pm

Imi place ideea ta

Ai un pro .
Avatar utilizator
Deniisa ღ
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Dum Noi 29, 2015 1:55 pm

Joi Dec 03, 2015 6:18 pm

Twiist scrie:Eu sunt pro cu această propunere , cel mai bine e sa nu fie cu site .Asa nu se mai supara nimeni si sa fie un numar de intrare de exemplu 10vs10 ..
Păi da, dar asta se numeşte discriminare :)) tu crezi că o să le convină celor ce au site? Să nu participe?
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Joi Dec 03, 2015 7:40 pm

O idee buna sunt PRO ar fi frumos sa aiba loc pe acest server eveniment breasla..
Avatar utilizator
Twiist
Începător
Începător
Mesaje: 114
Membru din: Mar Noi 10, 2015 7:30 pm

Joi Dec 03, 2015 8:40 pm

Deniisa ღ scrie:
Twiist scrie:Eu sunt pro cu această propunere , cel mai bine e sa nu fie cu site .Asa nu se mai supara nimeni si sa fie un numar de intrare de exemplu 10vs10 ..
Păi da, dar asta se numeşte discriminare :)) tu crezi că o să le convină celor ce au site? Să nu participe?
Să participe dar fără site
Avatar utilizator
MT2 Easy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 294
Membru din: Mar Noi 10, 2015 5:29 pm

Vin Dec 04, 2015 2:37 pm

Twiist scrie:
Deniisa ღ scrie:
Twiist scrie:Eu sunt pro cu această propunere , cel mai bine e sa nu fie cu site .Asa nu se mai supara nimeni si sa fie un numar de intrare de exemplu 10vs10 ..
Păi da, dar asta se numeşte discriminare :)) tu crezi că o să le convină celor ce au site? Să nu participe?
Să participe dar fără site
Nimeni nu o sa vrea acest lucru..Pentru ca duelul se face fara site daca si la war pui fara site.. Atunci pentru ce s-au mai scos site-urile?
Contra Total
Avatar utilizator
Twiist
Începător
Începător
Mesaje: 114
Membru din: Mar Noi 10, 2015 7:30 pm

Vin Dec 04, 2015 10:36 pm

Foxi scrie:
Twiist scrie:
Deniisa ღ scrie: Păi da, dar asta se numeşte discriminare :)) tu crezi că o să le convină celor ce au site? Să nu participe?
Să participe dar fără site
Nimeni nu o sa vrea acest lucru..Pentru ca duelul se face fara site daca si la war pui fara site.. Atunci pentru ce s-au mai scos site-urile?
Contra Total
Doar la event Foxi , Ca să nu se oftice ceilalți .
Pentru că dacă se pun 10 cu site în o breaslă e clar ..
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Dec 09, 2015 11:13 pm

Facem in viitor.
TC.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis