Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Apr 30, 2018 1:24 pm

Fanni scrie:Numele tău din joc: Andrei.
Părere: Pro !
Motiv: LF-ul era mult mai frumos în 2016, când m-am apucat eu. Erau mai mulți jucători, bătăi generale etc. Barbutu' poate să rămână că nimeni nu e obligat să joace.
Fratele meu voi trebuie sa intelegeti ca atata timp cat barbutu ramane pe server,Serverul se poate numii ''Ruleta clasica''. CU BARBUTUL ON NU VA MAI EXISTA 1 BATAIE LA LUNA.
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Apr 30, 2018 1:26 pm

[REGE]Alexandrino scrie:Ok scoate granat scoate titlurile etc si cu paguba noastra? Imi da mie blue bani inapoi?
Ai citit sau nu propunerea ? Se inapoieaza MD proportional dupa topicul pe care l-am adaugat. Si ce daca o sa te trezesti cu 10 violete ? Asa era si odata ! Doar ca vazand din perspectiva noilor iteme logic ca ganditi asa. Nu trebuiau adaugate din prima si gata. Trebuia sa faca strawpool atunci cand voia sa sara peste vio si bat pariu cu tine ca iesea 70% NU, dar vorba unora: foamea de bani
Ultima oară modificat Lun Apr 30, 2018 1:27 pm de către TheLeThaL, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Sevilin
Începător
Începător
Mesaje: 149
Membru din: Joi Aug 03, 2017 5:11 am
Oraş: Bucuresti
Status: sukar
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Frizer

Lun Apr 30, 2018 1:27 pm

TheLeThaL scrie:
Fanni scrie:Numele tău din joc: Andrei.
Părere: Pro !
Motiv: LF-ul era mult mai frumos în 2016, când m-am apucat eu. Erau mai mulți jucători, bătăi generale etc. Barbutu' poate să rămână că nimeni nu e obligat să joace.
Fratele meu voi trebuie sa intelegeti ca atata timp cat barbutu ramane pe server,Serverul se poate numii ''Ruleta clasica''. CU BARBUTUL ON NU VA MAI EXISTA 1 BATAIE LA LUNA.
scoateti barbut
https://www.youtube.com/watch?v=XWZm3sN4Gok
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Apr 30, 2018 1:30 pm

MrDici scrie:
JirIsBack scrie:Pro
Eu nu vă inţeleg mă ... vreti să vină playeri,dar daca e vorba să stearga itemele site noi dati contra =))))Blue gandestete si tu in **** mea că 20 de playeri din 300 cati sunt pe lf dau contra =)))
Ca sa faca asta ar insemna sa bage pe unele conturi chiar si 10.000 MD-uri. Nu cred ca se poate face asa ceva.
Sunt PRO la revenire 2015-2016 dar nu se va face nimic pt ca Blue inca are gandirea de copil,nu asculta de unban,el crede ca daca da ban la 100 playeri o sa vina pe LF de 3x mai mult,nu asculta de opiniile din prezent dar o sa se trezeasca peste 4-5 luni cu propuneri ce se fac acum. :)))
Deja LF-u ca si ROP2 devine un sv de barbut..noi am ramas singura breasla ce ne mai batem si ce mai sunt pe la blue maxim 10 jucatori care ne mai batem si asta,in rest 80% din sv stau cerc si se joaca barbut pe cate 1 pet,asta numai e pvp clasic,e barbut clasic. Unde e vremea aia cand dadeam waruri 40 vs 40 ,60 vs 50 ,batai generale mari in fiecare regat s.a.m.d.
Un player full site ar trebui sa fie mai bun decat unu fara site cu 5k maxim ..de exemplu unu fara site 0 sa dea 4k normala iar unu full site sa dea 7-8k nu 20k cum e acum,sau 10k hitu :)).
Asta vreau si eu sa le spun Diciane,dar na... Eu totusi inca am sperante frate
Avatar utilizator
Metin2 Easy
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 476
Membru din: Joi Mai 11, 2017 8:21 pm
Oraş: Craiova
Status: #OLTEANCLAN
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Lun Apr 30, 2018 3:18 pm

Blue când o să mai asculți și părerile noastre???
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
24kMagic
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 198
Membru din: Joi Ian 18, 2018 7:53 pm
Oraş: LA, California
Status: Sunt nr1
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Apr 30, 2018 3:35 pm

Logic Pro
Dar bineînţeles, cum s-a întâmplat şi la propunerea mea unde erau vreo 35pro şi maxim 12 contre s-a respins că <se vor lăsa playerii> si uite că a făcut ce a vrut el şi s-au lăsat şi mai mulţi :)). Dar... cred că este prea târziu să revenim la 2k15/16. Cum a spus şi Dici şunt oameni cu 10/15 smaralde 2/3 granate.. Dacă e să le dai md-urile înapoi vezi pe cineva cu 10k md-uri. Si chiar dacă le dai vio+restu de md tot acolo se ajunge.. 20vio şi 1k md... Deja s-a dus LF nu avem ce să mai facem.
Iar cei care daţi contră sunteţi jucători de 2k17 maxim habar nu aveţi cum era înainte.
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Apr 30, 2018 3:38 pm

yudontknowme scrie:Logic Pro
Dar bineînţeles, cum s-a întâmplat şi la propunerea mea unde erau vreo 35pro şi maxim 12 contre s-a respins că <se vor lăsa playerii> si uite că a făcut ce a vrut el şi s-au lăsat şi mai mulţi :)). Dar... cred că este prea târziu să revenim la 2k15/16. Cum a spus şi Dici şunt oameni cu 10/15 smaralde 2/3 granate.. Dacă e să le dai md-urile înapoi vezi pe cineva cu 10k md-uri. Si chiar dacă le dai vio+restu de md tot acolo se ajunge.. 20vio şi 1k md... Deja s-a dus LF nu avem ce să mai facem.
Iar cei care daţi contră sunteţi jucători de 2k17 maxim habar nu aveţi cum era înainte.
Eu frate nu am zis neaparat sa fie ca 2015-2016 pana la negru sau plm. Poate sa revina pana in iarna 2017 cand a avut apogeu cu 700 on, waruri 50vs 50 , sa fie cum era pana sa nu bage smaralde rubine jade barbutu mapele farm si plm...
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Lun Apr 30, 2018 4:26 pm

[REGE]Alexandrino scrie:Ok scoate granat scoate titlurile etc si cu paguba noastra? Imi da mie blue bani inapoi?
Cand va aud frate, tot vrajeala asta proasta o aveti. Sa mor daca 30% dintre voi astia spuneti ca a ti bagat bani dar defapt a ti dat si voi niste iteme care le aveati in joc pe itemele astea cumparate de altcineva. Voi vreti sa va jucati pokemon ? Dai dmg aiurea, ce va mai distrati voi asa ? Raspundeti aiurea, pe langa asta aveti iteme multi diintre voi gramada facute din barbut, asa ca nu va mai plangeti ca pierdeti bani sau vrajeli. 1 acc sau cateva v a ridicat foarte sus pe multi dintre voi !

DauLaBuci69
Pro
Ar fii mult mai bine !
Imagine Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Lun Apr 30, 2018 4:46 pm

Mapele de farmat nu se vor scoate deoarece aşa fac şi jucătorii care nu au site nişte iteme cu bonusuri , în schimb legat de costumele noi nici alea nu se vor scoate deoarece au fost cumpărate de mulţi jucători şi nu cred că le vor plăcea jucătorilor să rămână fără acel costum.

Propunere respinsă.
Topic închis.
Imagine
Închis