Grad VIP

Raportează aici toate bugurile, erorile și greșelile pe care le întâlnești pe joc cât şi pe forum.
Închis
Avatar utilizator
[VIP]Tiffany
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Ian 22, 2017 1:52 pm

Dum Ian 22, 2017 1:58 pm

Acum o vreme 6 luni maxim am donat pentru gradul de vip,sihastru vip si pet.Din cauza unor probleme personale a trebuit sa nu mai joc o vreme a fost plecat. La data de 22/1/2017 am reintrat pe server observand ca nu mai am niciuna din cele precizate mai sus. Respectabilul domn [SA]Kepe m-a informat ca nu ar fi trebuit sa dispara si m-i s-a indrumat sa fac topic pe forum. As vrea sa precizez ca nu am dovezi sa arat ca este adevarat ce spun dar imi doresc daca se poate/daca exista posibilitatea sa se faca o verificare in legatura cu acest lucru multumesc de atentia acordata.
Avatar utilizator
Andrei Mihai
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Sâm Ian 21, 2017 12:42 pm

Dum Ian 22, 2017 2:17 pm

Tin sa mentionez ca functia de [VIP] a fost scoasa de pe server.
Daca nu ai dovezi concrete,nu te poate ajuta nimeni,deoarece in regulament scrie clar ca Echipa Metin2LastFight nu este responabila de furturile itemelor sau pierderea acestora,decat daca este adus in discutie Armura Rege (king).
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Dum Ian 22, 2017 3:48 pm

aNDREI MIHAI DA CINE **** MEA ESTI TU? DE COMENTEZI LASA GMU SA ISI FACA TREABA
 ! Mesaj de la: Diana
Ai primit avertisment
Avatar utilizator
Andrei Mihai
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Sâm Ian 21, 2017 12:42 pm

Dum Ian 22, 2017 3:53 pm

BUZZ scrie:aNDREI MIHAI DA CINE **** MEA ESTI TU? DE COMENTEZI LASA GMU SA ISI FACA TREABA
De unde stiu ? Stiu,pentru ca am citit regulamentul,daca-l citeai si tu,nu foloseai acest limbaj.
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Dum Ian 22, 2017 3:59 pm

Ma cac pe tine
 ! Mesaj de la: Diana
Ai primit avertisment
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Dum Ian 22, 2017 8:01 pm

2. Echipa nu răspunde de itemele pierdute sau furate decât în cazul în care este implicat o armură rege (King).
Itemele nu aveau cum să dispară dintr-o dată, nu există un asemenea bug. Nu suntem responsabili de securitatea contului tău, și nu ne implicăm.

Topic închis!
Închis