Eroare server + site

Raportează aici toate bugurile, erorile și greșelile pe care le întâlnești pe joc cât şi pe forum.
Închis
Avatar utilizator
Kasumi
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Mar Apr 19, 2016 10:08 pm

Vin Apr 22, 2016 12:45 pm

Nume Caracter(e): Kasumi , Michiko , Masumi , Kaaga
Data si ora petrecerii bug-ului: Joi 21 Aprilie 2016 ora 22:49 - Vineri 22 Aprilie 2016 ora 12:42 ( Eroarea persista in continuare.)
Descriere (Preferabil cu poze sau video): Buna. Vreau sa raportez o eroare. In primul rand,la intrare pe joc,statusul ch-urilor apare "Incearca" si daca ma loghez imi da "Eroare la conectarea la server". In principiu am crezut ca s-a adaugat un client nou, iar cel vechi nu mai merge. Am sters clientul, si am intrat pe site sa il descarc din nou. Cand am intrat pe site, mi-a aparut o eroare , si anume "Forbidden , you don't have permission to acces / on this server. Aditionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request." Sper sa ma puteti ajuta cu un sfat, multumesc anticipat ;)
Fişiere ataşate
blablalablab.jpg
Aceasta eroare apare cand intru pe site.
blablalablab.jpg (19.96 KiB) Vizualizat de 1794 ori
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Vin Apr 22, 2016 1:10 pm

Eroarea asta o ai pentru că ai primit ban ip.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Apr 22, 2016 1:23 pm

Ai BANIP.

T/C.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis