Greseala OX

Raportează aici toate bugurile, erorile și greșelile pe care le întâlnești pe joc cât şi pe forum.
Închis
Avatar utilizator
buraz
Jucător
Jucător
Mesaje: 13
Membru din: Vin Mai 24, 2019 8:59 pm

Mar Iul 09, 2019 9:24 pm

Nume caracter(e): buraz
Data şi ora petrecerii bug-ului: 9 iulie, 2019.
Descriere (preferabil cu poze sau video): La ox, la majoritatea intrebarilor raspunsul corect este de fapt cel gresit. La ox-ul de azi cu premiu cufar king, raspunsul corect la intrebarea cu colier de lemn era x. Sincer, puteam sa ajung in finala aproape pentru ca nu e primul ox pe care il castig, dar daca sunteti prea lenesi sa rezolvati...asta-i partea a doua. Nu am poze sau video, pot sa confirme majoritatea jucatorilor care au ajuns pana aici. Doar ati luat intrebarile, le-ati dat copy-paste, dar sa le verificati intai, nu...din pacate. Sincer, e deschis de cativa ani buni si mereu a fost asa la unele intrebari, trist.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mie Iul 10, 2019 1:11 am

Așa este. Ar trebui să se verifice!
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Iul 10, 2019 2:05 am

Intrebarea a fost stearsa. Speram sa nu ne mai confruntam cu astfel de probleme. In caz contrar, daca se va mai repeta vom repeta evenimentele.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis