Bug 1 vs 1

Raportează aici toate bugurile, erorile și greșelile pe care le întâlnești pe joc cât şi pe forum.
Închis
Avatar utilizator
BandiTOficial
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Lun Mar 18, 2019 9:34 am
Oraş: Giurgiu
Status: xBandiT
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: NightFore

Lun Mar 18, 2019 9:48 am

Nume caracter(e): xBandiT
Data şi ora petrecerii bug-ului: la fiecare duel sau bataie generala
Descriere (preferabil cu poze sau video): Am 3 ani de cand sunt pe servar .. si nu s-a rezolvat bugul nici acum ... s-a promis in urma cu ceva timp ca o sa se rezolve ..dar nimic ... Cum e posibil asa ceva sa nu poti sa reactionezi cu niciun skill sau niciun hit intr-o bataie 1-1 ? frate mereu patesc asa ceva sa ma tina unul jos doar dintr-un hit repetat .. atentie !! nu HITURI ...pai d-aia castiga pvp-urile oricine frate ... ca nu apuci sa dai .... nu poti nici sa fugi nici sa dai ... te seaca pana te termina .. acum jumatate de ora exact la ora 9:20 eram linistit la rosii ... si vine un player cu calugar pe el si sabie de lv 1 si ma tine numai jos si numai din hituri ... blocat ..fara sa reactionez ... pot sa intreb si eu ce rost mai are sa iti cumperi site ? pentru ca oricum stai pe jos si te bate unul cu un calugar si sabie de lv 1 .... sau asa ati setat voi ...daca e asa .. da-ti frate mai multa libertate de miscare in duel ca d-aia ii spune pvp ... cred ca am facut reclamatii la toti gm-ii ...niciunul nu mi-a dat un raspuns ...4 ani are serv 3 ani am eu pe el si nu s-a schimbat nimic in privinta asta ... sau am mai intalnit cazuri cand playerul e la 5 m de mine si deja imi scade viata in duel ...
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Lun Mar 18, 2019 10:04 am

Voiam sa ma abtin..Acela este bug hit , trebuie sa stii juca ca sa faci acel bug , nu se poate rezolva sau ceva , pur si simplu trebuie sa stii sa joci si sa exersezi pana iti iese.
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Lun Mar 18, 2019 10:07 am

Nu există niciun bug. Să ții pe jos un jucător nu presupune un bug. Caută pe YouTube PvP Show-uri și o să vezi ce se întâmplă de fapt .
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Lun Mar 18, 2019 10:38 am

Nu este niciun bug şi nici nu se poate rezolva,

Locked.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis