Rezultate concurs "Cel mai înfricoșător costum"

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Dum Oct 30, 2016 7:04 pm

SkIsBack
Imagine
[TM]Kepe (nota+argumententare):7. Felicitari pentru munca depusa insa se putea si mai bine.
[SA]MrBlue (nota+argumentare):6. Claritatea pozei lasa de dorit
[GM]Diana (nota+argumentare):5. Din punctul meu de vedere, nu te-ai străduit. Textul și imaginea nu sunt clare. Pe lângă asta, nu ești costumat/machiat în conformitate cu evenimentul.


uTorreNT
Imagine
[TM]Kepe (nota+argumententare):7. Cred ca iesea mult mai bine daca erai putin mai creativ.
[SA]MrBlue (nota+argumentare):
8 Se vede ca te-ai chinuit. Machiajul ti-a iesit destul de bine.
[GM]Diana (nota+argumentare)7. Acceptabilă poză. Nu este o poză care pe mine, personal, să mă sperie. Consider că asta este ținta pe care voi trebuia să o atingeți. Îmi place machiajul, se vede că ți-ai dat interesul. Sunt sigură că nu ți-a fost prea ușor să te speli.


AndruFTW
Imagine
[TM]Kepe (nota+argumententare): 6. Lipseste imaginatia..
[SA]MrBlue (nota+argumentare):
6,5. Pozitia face totul.
[GM]Diana (nota+argumentare):6. Îmi place poziția în care stai, și ai reușit să obții un efect fain. Machiajul arată destul de bine, mai ales că este făcut de către un băiat. O poză inspirată.


iMihai
Imagine
[TM]Kepe (nota+argumententare):9. Felicitari, esti printre preferatii mei. Mi-a placut mult ideea insa culorile sunt cam sterse
[SA]MrBlue (nota+argumentare):9. Te-ai straduit si ti-a iesit bine.

[GM]Diana (nota+argumentare):8. Îmi place poza, destul de înfricoșătoare. Se vede că te-ai străduit. Îmi place ideea cu fermoarul pe față, și cu foarfecul de pe tricou. De asemenea, machiajul și ținuta sunt reușite. Ăla e ruj? Oh, mi-e milă. Îmi imaginez că nu ți-a fost prea ușor să te ștergi.


Heiya
Imagine
[TM]Kepe (nota+argumententare):7. Ideea cu masca nu a fost rea insa, cu putina imaginatie o puteai face mai bine.
[SA]MrBlue (nota+argumentare):6. Ai ales varianta usoara. O masca pe fata, nimic mai mult.

[GM]Diana (nota+argumentare):6.Alegerea ta a fost la-ndemână, ți-ai pus doar o mască pe față. Nu este in spiritul evenimentului.



EunJi
Imagine
[TM]Kepe (nota+argumententare): 8. Iti admir munca si te felicit insa imaginatia...,imaginatia lasa de dorit
[SA]MrBlue (nota+argumentare): 8. Nu ai facut nimc pe partea de costumatie..

[GM]Diana (nota+argumentare):7. E ok poza. Voiam să văd ce ai fi făcut și pe partea de costumație, nu doar make-up.


oliuliaa
Imagine
[TM]Kepe (nota+argumententare):9. Felicitari! In ciuda spuselor colegilor mei, ai avut una din cele mai bune idei care ti-a iesit aproape perfect.
[SA]MrBlue (nota+argumentare):8. Machiajul arata ok,dar nu ai facut nimc pe partea de costumatie. .

[GM]Diana (nota+argumentare):8. Ai făcut o singură poză, aș fi vrut să văd mai multe. Machiajul este reușit, dar voiam să văd și o costumație pe măsură.


Akiko
Imagine
[TM]Kepe (nota+argumententare):10. Felicitari, este exact ceea ce asteptam. Costumatia, machiajul si ideea sunt foarte bune si ti-au iesit ireprosabil.
[SA]MrBlue (nota+argumentare):9,5. Mi-au placut toate pozele tale.

[GM]Diana (nota+argumentare):10. Felicitări! Ai făcut multe poze, și toate reușite. Te-ai machiat în mai multe feluri, ți-ai schimbat costumația. Se vede că te-ai străduit. Poza aleasă este chiar înspăimântătoare.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Lun Oct 31, 2016 5:22 pm

Concursul a fost castigat de Akiko. Felicitari!

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis