Concurs Miss & Mister Editia #5 - Rezultate

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Sâm Iul 16, 2016 2:11 pm

Imagine

În urma validării voturilor si eliminării celor frauduloase sau al căror existență nu era îndreptățită sau limitată de anumite restricții, am ajuns la un total de 45 de voturi considerate valide.

Următoarea statistică reprezintă totalitatea voturilor pentru reprezentantul Mister.
Imagine
De menționat sunt următoarele lucruri:
- participantul HamatoYoshi a fost descalificat în urma unei sancțiuni aplicate asupra contului său;
- imediat ce acest participant a fost eliminat, opțiunea de a vota pentru el nu a mai fost una validă; cei care au votat pentru acesta au avut șansa să își schimbe votul iar cei care m-au contactat au și făcut asta, cu condiția ca votul pentru Miss să rămână cel original;

Următoarea statistică reprezintă totalitatea voturilor pentru reprezentanta Miss.
Imagine
De menționat sunt următoarele lucruri:
- participantele Kenya si Teodoraa au fost descalificate în urma unor sancțiuni aplicate asupra conturilor acestora;
- imediat ce aceste participante au fost eliminate, opțiunea de a vota pentru ele nu a mai fost una validă; cei care au votat pentru una dintre acestea au avut șansa să își schimbe votul iar cei care m-au contactat au și făcut asta, cu condiția ca votul pentru Mister să rămână cel original;

Din aceste statistici reies cei doi câștigători ale titlurilor temporare de Miss si Mister Metin2 LastFight.
Aceștia sunt:
k7uu - Mister

[spoiler]
k7uuYT scrie:Nume si prenume: Lupu Daniel
Numele tau din joc: k7uu
Fotografii personale (linkuri): , , , ( poza cu foaia )
EDIT: poza cu afis si fata:
Descriere personala: Eu sunt Daniel , am 18 ani si locuiesc in judetul Rm.Valcea . Sunt o persoana calma , inteligenta , modesta , egoista , care are simtul umorului . Mereu imi doresc sa ma evidentiez si sa fiu placut in fata persoanelor cu care vorbesc .Imi petrec mult timp pe calculator , jucand fifa , cs , dar cel mai mult metin2 lf , de obicei pe caracterul sura , imi place foarte mult fotbalul , sa ma uit la meciuri de fotbal cu prietenii si sa ascult muzica rap . Cam aceasta ar fi descrierea mea pe scurt ... . Daca credeti ca merit acest titlu de Mister , sper sa ma votati . Succes tuturor . :D
[/spoiler]

Akiko - Miss
[spoiler]
Lala scrie:Nume si prenume: Oprea Beatrice Andreea
Numele tau din joc: Akiko
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personala:
MOTTO:
I'm still fly, I'm sky high and I dare anybody to try and cut my wings.
Dreams don't work unless you do.
Do more of what makes you happy.
Be a voice, not an echo.
Don't be afraid to fail. Be afraid not to try.
Kill them with a big smile and burry them with success.
[/spoiler]


Aceștia vor fi premiați cu tagul temporar [Mr] respectiv [Miss] ce va dura timp de o lună și un costum Playboy pentru sexul lor.

Imagine
Imagine
Imagine
Închis