Eveniment Miss & Mister - Ediția #39

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Avatar utilizator
Elenaaa
Începător
Începător
Mesaje: 108
Membru din: Joi Aug 25, 2016 7:44 pm

Sâm Iun 13, 2020 9:49 pm

Imagine
Dragi jucători,
După cum bine v-am obișnuit, eventul Miss&Mr este orgazinat în fiecare lună cu scopul de a alege o nouă pereche care să poarte titlul de ”Miss”, respectiv ”Mister”, pe server.


Condițiile de participare ale acestui eveniment sunt:
Fiecare concurent trebuie să aibă minim 5 poze obligatorii (dintre care în minim o poză să fie inclus textul ”Metin2LastFight”. Găsiți o cale cât mai creativă să introduceți în pozele dvs. textul ”Metin2LastFight”, de exemplu vă puteți scrie pe o foaie, pe mână, pe oglindă, fiți inventivi.)
P.S: Fotografiile să fie în limita bunului simţ, nuditatea nu va fi acceptată.
O scurtă prezentare personală care să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.

Desfăşurare eveniment:

13 - 29 Iunie 2020. (Înscrierea pozelor în concurs)
30 Iunie, STAFF-ul jurizează și anunță câștigatorii.


Prima etapă: până în data de 29 Iunie.
În această etapă vă înscrieţi pozele în concurs. Le puteţi urca aici:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://epvpimg.com/

Model de înscriere:

Cod: Selectaţi tot

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
Înscrierea se face în acest topic!

Etapa a 2-a: în această etapă, un juriu format din membrii echipei Metin2 LastFight, va analizat intr-un mod cat se poate de profesional fiecare poza a dvs., va vedea daca cerintele impuse vor fi respectate (poza din cap pană in picioare, privirea in camera, calitate bună la poza, ținuta, etc)
În urma jurizării, vor fi notați și anunțați câștigătorii în data de 30 Iunie.
Premii:
Mister - 250 MD, costum Mr 60 de zile, tag permanent [Mr].
Miss - 250 MD, costum Miss 60 de zile, tag permanent [Miss].

DE REȚINUT: În cazul în care nu se vor înscrie minim 2 fete și minim 2 baieți, evenimentul se anulează.


IMPORTANT: Persoanele care au câștigat ediția trecută (#38 mai exact), nu au voie să se înscrie în această ediție!


Cu stimă și respect,
Echipa Metin2LastFight
Avatar utilizator
dxni78
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Lun Iun 15, 2020 11:53 pm

Mar Iun 16, 2020 12:34 am

Nume şi prenume: Botea Daniel
Numele tău din joc: LaBobel
Fotografii personale (linkuri):





Descriere personală: Sunt sociabil, imi fac prieteni repede, sunt un dragut si jumatate, am level 17, sunt din Braila. Joc lf de 3 ani, timp in care am cunoscut toate tipologiile de jucatori, cum ar fi drogati, (sal yoke), frustrati (ce zici galahad), bombardieri (te pup albert), samance cu cuc (adeia cf), etc. Pacat ca nu mai voteaza playerii ca m ar fi votat toate ciamancele. M am inscris am zis ca poate castig si mi fac si eu un set perso pe server.. Succes tuturor participantilor, ce sa zic
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Dum Iun 28, 2020 4:23 pm

Nume şi prenume : Dumitru Alexandra

Numele tău din joc : [REGINA]Adah

Fotografii personale (linkuri) :
Imagine Imagine
Imagine Imagine
Imagine Imagine

Descriere personală : Bună! Numele meu este Alexandra, am 18 ani și locuiesc în Cologne, Germania. În timpul meu liber îmi place mult să mă uit la seriale, să mă joc metin2, să citesc și să ies cu prietenii. Sunt o persoană calmă, obiectivă și uneori chiar arogantă. Vreau ca totul să fie cât mai bine pus la punct, să nu lipsească nimic. De asemenea, pot spune că uneori mă las şi dusă de val, în special când vine vorba de caterincă cu prietenii. Vă mulțumesc pentru atenție!
Imagine
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Dum Iun 28, 2020 5:07 pm

Nume şi prenume:
Teodora Ferentz

Numele de pe joc:
[Miss]Adma

Fotografii personale:
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

O mică descriere:
Bună tuturor, mă numesc Teodora, am 17 ani şi sunt din Buzău. Îmi place să mă distrez, să citesc, să mă uit la filme/seriale şi să socializez. Sunt o fire vulcanică. Nu suport proştii şi persoanele cu 2 feţe. Acum, pe timpul carantinei, îmi place să mă joc cu prietenele mele metin2 şi, dacă tot există acest concurs, să-l şi câştigăm. Cam atât despre mine, sper să ne putem cunoaşte în viitorul apropiat. Vă pup şi vă iubesc!
:x
Imagine
[Miss]Cami
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mie Apr 29, 2020 10:42 am
Oraş: Hunedoara
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Dum Iun 28, 2020 5:55 pm

Nume şi prenume: Andreea Cami
Numele tău din joc: Cami
Fotografii personale (linkuri):





Descriere personală:Bună! Numele meu este Cami, am implinit de curand 20 de ani si sunt din Hunedoara. Despre mine pot spune că sunt o persoană deschisă și îmi place să-mi petrec tot timpul în preajma prietenilor. Glumim si radem mereu. Nu îmi plac certurile și de aceea prefer să las mereu de la mine. Recunosc că sunt încăpățanată și puțin egoistă , dar în acelasi timp sunt foarte emotivă.De asemenea, imi place sa fiu in centrul atenției, imi plac cuvintele frumoase si sincere spuse în momentele potrivite. Un alt lucru pe care as putea sa-l spun despre mine este că sunt studentă la Psihologie, ceea ce cred ca este un atu, caci reusesc sa inteleg mai bine fiecare om sau situație mai dificila pe care o întalnesc.. iar pe final pot doar sa va urez baftaaa tuturor si va puuuuup! :-*
Pacy
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mar Ian 02, 2018 10:26 pm
Oraş: Bucuresti
Status: BUZUNARUL MEU VORBESTE !
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Antique

Dum Iun 28, 2020 7:07 pm

Nume-Alexandru
Nume joc-[#1]Pacy










Salut, ma numesc Alexandru am 25 de ani locuiesc in Londra si in timpul liber imi place sa ma joc Metin2 LF, serverul il joc de 5 ani (cu mici pauze)..
Succes tuturor :P
Avatar utilizator
Lavi123
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Lun Iun 29, 2020 10:59 am

Lun Iun 29, 2020 11:02 am

Nume şi prenume: Lavinia Ticovschi
Numele tău din joc: qLavii
Fotografii personale (linkuri): .


Poza cu afisu -
Descriere personală: Bunaaaa, , mă numesc Lavinia am 18 ani, locuiesc in Braila , si in timpul liber mai nou ma joc metin2 last fight.
Avatar utilizator
[REGE]Emyr
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Dum Mai 31, 2020 12:11 am

Lun Iun 29, 2020 11:58 pm

Nume și prenume:
Răileanu Dacian

Numele tău din joc:
[REGE]Emyr

Fotografii personale:
ImagineImagine
ImagineImagine
Imagine

Imagine

Descriere personală:
Salutare tuturor. Nu prea ştiu să mă prezint, dar voi încerca. Mă numesc Dacian, am 17 ani şi sunt din Buzău. Îmi place să ies afară, să mă joc metin2, să mă împrietenesc. Ador să mă uit la seriale, de citit nu prea dar mă rog. Îmi place să ajut lumea, so dacă aveţi nevoie ştiţi unde mă găsiţi.
Închis