Eveniment Miss & Mister - Editia #38

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Sâm Mai 09, 2020 12:18 am

Imagine
Condiţii de participare:
Trebuie sa ai minim 5 poze obligatorii (dintre care în minim 1 să fie inclus textul "Metin2LastFight". Vă faceţi o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")
O scurta prezentare personală.

Desfăşurare eveniment:

9 - 30 Mai 2020. (Înscrierea pozelor în concurs)
31 Mai, STAFF-ul jurizează și anunță câștigatorii.


Prima etapă: până în data de 30 Mai.
În această etapă vă înscrieţi pozele în concurs. Le puteţi urca aici:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://epvpimg.com/

În minim o fotografie personală trebuie să se regăsească textul "Metin2LastFight". (Vă faceti o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")


*Fotografiile să fie în limita bunului simţ, nuditatea nu va fi acceptată.*

Model de înscriere:

Cod: Selectaţi tot

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
NOTĂ: Este foarte, foarte important ca descrierea să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.

Înscrierea se face în acest topic!

Etapa a 2-a: în aceasta etapa, un juriu format din membrii echipei Metin2 LastFight, va analizat intr-un mod cat se poate de profesional fiecare poza a dvs., va vedea daca cerintele impuse vor fi respectate (poza din cap pana in picioare, privirea in camera, calitate buna la poza, tinuta...etc)
In urma jurizarii, vor fi notati si anuntati castigatorii in data de 31 Mai.
Premii:
Mister - 250 MD, costum Mr 60 de zile, tag permanent [Mr].
Miss - 250 MD, costum Miss 60 de zile, tag permanent [Miss].


DE RETINUT: În cazul în care nu se vor înscrie minim 2 fete și minim 2 baieți, evenimentul se anulează.


Cu stimă și respect,
Echipa Metin2LastFight


Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Dum Mai 10, 2020 8:10 pm

Nume şi prenume:
Teodora Ferentz

Numele de pe joc:
[Miss]Adma

Fotografii personale:

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


O mică descriere:
Bună tuturor, mă numesc Teodora, am 17 ani şi sunt din Buzău. Îmi place să mă distrez, să citesc, să mă uit la filme/seriale şi să socializez. Sunt o fire vulcanică. Nu suport proştii şi persoanele cu 2 feţe. Acum, pe timpul carantinei, îmi place să mă joc cu prietenele mele metin2 şi, dacă tot există acest concurs, să-l şi câştigăm. Cam atât despre mine, sper să ne putem cunoaşte în viitorul apropiat. Vă pup şi vă iubesc! :x
Ultima oară modificat Sâm Mai 30, 2020 1:27 pm de către [Miss]Adma, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Dum Mai 10, 2020 8:24 pm

Nume şi prenume : Dumitru Alexandra

Numele tău din joc : [REGINA]Adah

Fotografii personale (linkuri) :
Imagine Imagine

Imagine Imagine

Imagine Imagine

Descriere personală : Bună! Numele meu este Alexandra, am 18 ani și locuiesc în Cologne, Germania. În timpul meu liber îmi place mult să mă uit la seriale, să mă joc metin2, să citesc și să ies cu prietenii. Sunt o persoană calmă, obiectivă și uneori chiar arogantă. Vreau ca totul să fie cât mai bine pus la punct, să nu lipsească nimic. De asemenea, pot spune că uneori mă las şi dusă de val, în special când vine vorba de caterincă cu prietenii. Vă mulțumesc pentru atenție!
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Joi Mai 14, 2020 11:09 pm

Nume şi prenume:
Popa Elena Claudia

Numele tău din joc:
[Bby]Moan

Fotografii personale:

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine


Descriere personală:
Păi, bună tuturor! :-h
După cum am zis mai sus, mă numesc Elena, joc de aproximativ doi ani (cu pauze) pe acest server superb.
Sunt o fire foarte sufletistă, sociabilă, copilăroasă și iertătoare, genul de persoană care bagă mâna în foc pentru tine, chiar dacă știu că mă ard, dar nu regret nimic.
M-am înscris în acest concurs datorită prietenei mele, Teuţ, te iubesc, fato!
Sunt pasionată de literatură, muzică și istorie, mereu îmi veți capta atenția la aceste subiecte, iar la polul opus, mândria și necunoștiința de cauză mă irită (spus în cel mai drăguț mod cu putință :D).
Merg deseori pe principiul "Culegi ceea ce semeni." :)
Ca defecte, pot spune că sunt foarte emotivă și melodramatică :-s.
Sunt foarte deschisă, urăsc bârfa și persoanele care se dau ceea ce nu sunt, deci dacă aveți dubii sau întrebări, mi le puteți adresa chiar mie, nu pe la alte colțuri.

Doresc să adaug faptul că sunt bisexuală, dacă tot e să fac o descriere să stiți în mare parte toate lucrurile importante, nu?
Succes tuturor și distracție plăcută pe acest server minunat! :-BD
Avatar utilizator
iriza1221
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Mar Apr 28, 2020 11:39 pm
Oraş: Strehaia
Status: IrizaSIL
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Dum Mai 24, 2020 11:46 pm

Nume şi prenume: Iriza Silviu
Numele tău din joc: [REGE]IrizaSIL
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Salut , ma numesc Silviu , am o varsta frumoasa de 20 ani , sunt in primul an de facultate la tehnica dentara , si pe langa asta ma ocup si de muzica , cant la evenimente ( nunti , botezuri , majorate ) . Imi place sa merg la lautari cu prietenii :)) , sunt o persoana prietenoasa si imi place sa ma distrez . Multi dintre voi ma stiti si de pe server , cu bune cu rele acum de :)) . Nu suport sa fiu mintit sau jignit :D ce sa va mai spun .. :) am 1,75 , ochii caprui 75 kg si cam atat :)) va pup :p
Avatar utilizator
[HUNCHO]King
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Joi Mar 22, 2018 6:55 pm
Oraş: Galati
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Mar Mai 26, 2020 6:14 pm

Nume şi prenume: Voicu Adrian
Numele tău din joc: Danut
Fotografii personale (linkuri):




Descriere personală: Pentru început mă numesc Voicu Adrian Dănuț, am 19 ani si locuiesc în Galati.
Sunt un băiat sociabil, creativ, arogant uneori.
Imagine


Imagine
Avatar utilizator
Rop2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 240
Membru din: Joi Sep 29, 2016 7:24 pm

Joi Mai 28, 2020 10:39 pm

Nume şi prenume: Paul Lucian

Numele tău din joc: [REGE]AkaStres

Fotografii personale (linkuri):

Descriere personală: Salut! ma cheama Paul, am 24 de ani si locuiesc in Constanta.ce trebuie sa sti despre mine e ca sunt foarte competitiv si mereu vreau sa castig, sunt o fire sociabila si amabila de multe ori dar pot fi si arogant, imi place sa-mi fac prieteni multi, imi place sa calatoresc, sa ies cu prietenii pe afara si sa ies in cluburi clar :)). Nu-mi place sa ma autocaracterizez ca am multe de zis, dar sper sa fie indeajuns cat sa va formati o idee despre mine. va pwp pe toti, SUCCES ADVERSARILOR MEI :))
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Sâm Mai 30, 2020 1:59 am

Nume şi prenume: Maria
Numele tău din joc: [Miss]Paipher
Fotografii personale (linkuri):
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Descriere personală: Maria, 19 ani curand 20 . Locuiesc in Austria . Am terminat Arte si vreau sa devin make-up artist sau nails artist .
Nu am de gand sa spun ca sunt prietenoasa, de treaba si chestii de genul asta, fiindca astea sunt niste chestii care nu eu le stabilesc ci persoanele din jurul meu , nu sunt narcisista .

Have a great day .
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
[REGE]Emyr
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Dum Mai 31, 2020 12:11 am

Dum Mai 31, 2020 12:35 am

Nume şi prenume: Dacian Răileanu
Numele tău din joc: [REGE]Emyr
Fotografii personale:

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Descriere personală: Salutare tuturor. Nu prea ştiu să mă prezint, dar voi încerca. Mă numesc Dacian, am 17 ani şi sunt din Buzău. Îmi place să ies afară, să mă joc metin2, să mă împrietenesc. Ador să mă uit la seriale, de citit nu prea dar mă rog. Îmi place să ajut lumea, so dacă aveţi nevoie ştiţi unde mă găsiţi.
Follow @eusuntdacii pe insta pwp
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Dum Mai 31, 2020 12:39 am

Înscrierile au luat sfârșit.


Topic închis!
Închis