Eveniment Miss&Mr ediția #30

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Joi Sep 12, 2019 4:23 pm

Imagine
Condiţii de participare:
Trebuie sa ai minim 5 poze obligatorii (dintre care în minim 1 să fie inclus textul "Metin2LastFight". Vă faceţi o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")
O scurta prezentare personală.

Desfăşurare eveniment:

12 Septembrie 2019 - 22 Septembrie 2019 (Înscrierea pozelor în concurs)
23 Septembrie 2019 după ora 21:00, STAFF-ul jurizează și anunță câștigatorii.


Prima etapă: până în data de 22 August 2019
În această etapă vă înscrieţi pozele în concurs. Le puteţi urca aici:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://epvpimg.com/

În minim o fotografie personală trebuie să se regăsească textul "Metin2LastFight". (Vă faceti o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")


*Fotografiile să fie în limita bunului simţ, nuditatea nu va fi acceptată.*

Model de înscriere:

Cod: Selectaţi tot

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
NOTĂ: Este foarte, foarte important ca descrierea să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.

Înscrierea se face în acest topic!

Etapa a 2-a: în aceasta etapa, un juriu format din membrii echipei Metin2 LastFight, va analizat intr-un mod cat se poate de profesional fiecare poza a dvs., va vedea daca cerintele impuse vor fi respectate (poza din cap pana in picioare, privirea in camera, calitate buna la poza, tinuta...etc)
In urma jurizarii, vor fi notati si anuntati castigatorii in data de 23 Septembrie 2019.

Premii:
Mister - 250 MD, costum Mr 60 de zile, tag permanent [Mr].
Miss - 250 MD, costum Miss 60 de zile, tag permanent [Miss].


DE RETINUT: În cazul în care nu se vor înscrie minim 2 fete și minim 2 baieți, evenimentul se anulează.


Cu stimă și respect,
Echipa Metin2LastFight
Avatar utilizator
robertboy26
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Iul 15, 2019 10:57 pm
Oraş: Craiova
Status: Interzis
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Vin Sep 13, 2019 12:50 am

Nume şi prenume: Salcianu Robert
Numele tău din joc: [VERSAT]Robert
Fotografii personale (linkuri):
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Descriere personală:Salut, mă numesc Robert, am 18 ani si sunt din Craiova. Sunt o fire mai puternică, pot face fată la orice, sunt foarte glumet, mereu am glumele la mine, am foarte multă încredere în mine, sunt foarte sociabil, îmi place să-mi fac prieteni noi, dacă mă respecti si îmi câstigi încrederea, iti dau si sufletul, dacă nu ai mare grijă de corpul tău =)). Cu toate că sunt eu mai glumet si îmi place caterinca, când e vorba de seriozitate, e seriozitate. Pe viitor, după ce iau bacul vreau să mă fac jandarm pentru că îmi place mult această meserie. Cred că v-am cam plictisit cu toate acestea scrise despre mine asa că eu o să închei aici. (Dacă vreti să mă întrebati ceva aveti instagramul meu aici : robert.ucv ) . V-am pupat si vă urez mult spor la joc, bye bye .
Avatar utilizator
Nicolle
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Mar Ian 16, 2018 7:42 pm
Oraş: Valcea
Status: F.Salam regele manelelor
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Jakarta

Vin Sep 13, 2019 2:16 pm

Nume şi prenume: Nicolle Andreea
Numele tău din joc: Ayat
Fotografii personale (linkuri): ImagineImaginemegaton ruins Imaginegif upload siteImaginetop 100 unique baby namesImagine
Descriere personală: Bună, ma numesc Nicolle, am 18 ani, sunt în clasa a 12-a la liceul Tehnologic '' Petrache Poenaru " Bălcești-Vâlcea. Sunt o persoana calma, uneori suparacioasa, amuzanta, nebuna. Îmi place sa joc handbal, sa călătoresc, sa ma distrez cu prietenii, sa ascult muzica și sa citesc. Momentan ma axez pe învățat deoarece am bacul si este important pentru mine. Va mulțumesc pentru timpul acordat!💓💓
Sunt o zânik
Avatar utilizator
VanessaCrystall
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Sep 14, 2019 3:39 pm
Oraş: Vâlcea
Status: Blonda
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Suntozanik

Sâm Sep 14, 2019 3:53 pm

Nume şi prenume: Vanessa Crystal
Numele tău din joc: Dehated
Fotografii personale (linkuri):ImagineImagineImagineImagineupload the imagesImagine
Descriere personală: Hei, numele meu este Vanessa, am 17 ani și locuiesc în Râmnicu Vâlcea. Sunt pasionata de make-up, desen și moda. Îmi place sa citesc, sa ma uit la filme și seriale, sa cunosc persoane noi. În timpul liber ies în oraș sau călătoresc cu familia. Sunt o persoana cu bun simt, calculata, înțelegătoare, sfatuitoare, la locul ei chiar dacă uneori ma enervez, ma calmez repede. Va pup🙂
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Mie Sep 18, 2019 4:57 pm

Nume şi prenume: Maria
Numele tău din joc: [Miss]Paipher
Fotografii personale (linkuri):
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine



Descriere personală: Bună. Pentru inceput trebuie sa ma prezint , numele meu este Maria am 19 ani si sunt din Maramureş dar acum locuiesc in Linz , Austria. Am terminat anul acesta Colegiul de Arte si doresc sa ma axez pe domeniul respectiv . Cred ca multi ma stiu dupa desenele pe care le creez si le-am creat in diferitele concursuri de pe Last Fight . Am 1.60 ,micuta de statura dar pot spune ca este un atuu nu un defect . Am o atitudine mai dezolanta cu unele persoane deoarece nu sunt o fire care sa se lase calcata in picioare si ofer respect persoanelor care imi ofera acelasi lucru in schimb . Foarte sociabila cu un ras pot sa spun colorat ,de artist 😂, ma integrez usor in orice ipostaza as fi . Doresc sa ma axez pe vocatia de Tattoo Designer sau Make-up artist , depinde ce se nimereste dearece gusturile se schimba radical . Degeaba spun eu ca am 19 ani fiindca fața mea spune complet altceva , dar sunt recunoscatoare deoarece pe la 40 de ani o sa fiu bomba cu fitil😈. Good luck boys/ girls ! /color]
Ultima oară modificat Dum Sep 22, 2019 11:23 am de către Hammer Metin2, modificat de 3 ori în total.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Sep 19, 2019 12:36 am

Nume şi prenume: Pintea Adelin-Gabriel
Numele tău din joc: Jawwad
Fotografii personale (linkuri): Descriere personală: Salut, am 19 ani, sunt din Satu-Mare, sunt o fire calmă, liniştită, cu bun simţ. O mare parte din timp mi-l petrec la muncă, sunt barman, sunt pasionat de barista(să faci modele în cafea pentru cei care nu ştiţi), iar în timpul liber îmi place să mă joc lol, să mă uit la seriale şi să ascult muzică. Dacă vreţi o cafea bună mă contactaţi :)) Baftă.
Imagine
Mai multe fail-uri :))
ImagineImagineImagineImagineImagineImagine
Ultima oară modificat Dum Sep 22, 2019 8:06 pm de către PvP Metin2, modificat de 2 ori în total.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
[REGE]Sami
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Lun Apr 15, 2019 9:51 pm
Oraş: Târgoviște
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Sâm Sep 21, 2019 2:02 pm

Nume şi prenume: Zamfiroiu Samuel-Andrei
Numele tău din joc: [REGE]Sami
Fotografii personale (linkuri):




Descriere personală:Numele meu este Sami, am 20 de ani, locuiesc în Târgoviște. Lucrez la o firmă din oraş, îmi place ceea ce fac şi fac cu drag, am ambiţie, nu mă dau înapoi de la ceva ce spun unii că este ''greu'' , după părerea mea nu există greu, dacă te duce capul, transformi acel greu în ceva uşor.
Sunt un băiat sociabil, creativ, îmi place să glumesc și să râd. Sunt genul de persoană care se ferește de conflicte. Îmi place sportul, practic și fotbalul (acesta mă atrage cel mai mult și îl joc cu drag). Mă atașez repede, mă supăr repede, dar iert repede , pot sa trec cu vederea unele lucruri, doar dacă aceea persoană merită cu adevarat o a doua șansă.
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Sâm Sep 21, 2019 2:31 pm

Nume şi prenume: Dicianu Catalin
Numele tău din joc: [BT]#MrDici
Fotografii personale (linkuri): https://imgur.com/gallery/t8FnN7W
https://imgur.com/a/TJlCFGQ

Descriere personală: Salut ,probabil multi dintre voi ma cunoasteti fiind unul dintre cei mai vechi jucatori al acestui sever, ma numesc Catalin ,am 24 ani , locuiesc in Constanta , sunt o fire dinamica,ambitioasa si uneori prietenoasa (depinde fata de cine :D) ,uneori ma supar repede dar imi trece la fel de repede. Imi place sa practic sport, in trecut am facut 12 ani de inot si 7 ani de k1 iar momentan mai fac putina miscare prin salile de forta. Cam atat despre mine,nu vreau nici sa va plictisesc ,succes tuturor participantilor.
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Sâm Sep 21, 2019 9:27 pm

Nume şi prenume: G. Cristi
Numele tău din joc: Damon
Fotografii personale (linkuri): Imagine Imagine
the last stand xmenImagine
name of al2o3 compoundImagine[/url]
upload image Imagine
Descriere personală: Salut, ma numesc Cristi, am 17 ani si sunt din Caransebes. Pasiunea mea este sa dansez sau sa joc jocuri pe pc.Sunt o fire calma, petrecareata si uneori vulcanica. Imi plac animalele cum ar fi: cainii. Imi place sa fac sport, sa ma uit la seriale/ filme. Urasc falsitatea si oamenii mincinosi. Succes tuturor.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
MT2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 339
Membru din: Vin Oct 14, 2016 1:49 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: MYSQLR00T

Dum Sep 22, 2019 11:57 am

Nume şi prenume: Militaru Iosif Alexandru
Numele tău din joc: Alexandrino
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Buna,numele meu este Militaru Iosif Alexandru,am frumoasa vârsta de 20 de ani,am 1.85 m ?i 85 kg.
Sunt o persoana sufletista,vulcanica ?i totodata aroganta.
Îmi plac câinii,sa ascult muzica,în special trap,dubset ?i rap,?i îmi plac ie?irile cu prietenii
Îmi place sa conduc,?i am un Audi a6 2008
Locuiesc în Constan?a ?i am studiat la Liceul Economic iar în prezent lucrez ca barman.
Fac fitness de 2ani ,?i pot spune ca îmi place ceea ce fac.
Cam atât despre mine,daca mai ave?i vreo întrebare,a?tept.
Succes tuturor,?i ne vedem pe joc
Imagine Imagine Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Dum Sep 22, 2019 8:21 pm

Perioada înscrierilor a luat sfârșit.

Mâine după ora 21:00, echipa LF o să anunțe câștigătorii.
Închis