Eveniment Miss & Mister editia #28

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Mie Iul 10, 2019 11:28 am

Imagine
Condiţii de participare:
Trebuie sa ai minim 5 poze obligatorii (dintre care în minim 1 să fie inclus textul "Metin2LastFight". Vă faceţi o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")
O scurta prezentare personală.

Desfăşurare eveniment:

12 August 2019 - 22 August 2019 (Înscrierea pozelor în concurs)
23 August 2019 staff-ul jurizeaza si anunta castigatorii.


Prima etapă: până în data de 22 August 2019
În această etapă vă înscrieţi pozele în concurs. Le puteţi urca aici:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://epvpimg.com/

În minim o fotografie personală trebuie să se regăsească textul "Metin2LastFight". (Vă faceti o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")


*Fotografiile să fie în limita bunului simţ, nuditatea nu va fi acceptată.*

Model de înscriere:

Cod: Selectaţi tot

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
NOTĂ: Este foarte, foarte important ca descrierea să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.

Înscrierea se face în acest topic!

Etapa a 2-a: în aceasta etapa, un juriu format din membrii echipei Metin2 LastFight, va analizat intr-un mod cat se poate de profesional fiecare poza a dvs., va vedea daca cerintele impuse vor fi respectate (poza din cap pana in picioare, privirea in camera, calitate buna la poza, tinuta...etc)
In urma jurizarii, vor fi notati si anuntati castigatorii in data de 23 Iulie 2019.

Premii:
Mister - 250 MD, costum Mr 60 de zile, tag permanent [Mr].
Miss - 250 MD, costum Miss 60 de zile, tag permanent [Miss].


DE RETINUT: In cazul in care nu se vor inscrie minim 2 fete si minim 2 baieti, evenimentul se anuleaza.


Toate cele bune,
Echipa Metin2LastFight
Avatar utilizator
othx
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Iul 10, 2019 1:07 pm
Oraş: Arad
Status: OTHXTANK
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: ndecenT

Mie Iul 10, 2019 1:20 pm

Nume şi prenume: Manea Florin I.
Numele tău din joc: OTHXTANK
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Sunt un om norocos din toate punctele de vedere: ma joc la voi pe mt, prieteni calzi si sinceri, colegi dedicati, capabili si buni coechiperi, fac lucrurile care imi plac si imi aduc satisfactii.
Optimismul si pozitivismul sunt trairi care ma insotesc permanet in viata personala, virtuala si in activitatea profesionala, facand din mine un om motivat si plin de speranta.
Urasc tot timpu persoanele false din jurul meu.. vorba aia: 'respecta si fi respectat' !

Reply postat de catre 'OTHXTANK(samanu)' va doresc bafta la concurs! #MISS / #MISTER ! :x :x
Ultima oară modificat Mie Iul 10, 2019 2:14 pm de către othx, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
kuuM
Jucător
Jucător
Mesaje: 11
Membru din: Dum Feb 03, 2019 6:21 pm
Oraş: Craiova
Status: 在我的寂寞中,我感覺最好 Zài wǒ de jì
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: skkrr

Mie Iul 10, 2019 1:31 pm

Nume şi prenume: Almajanu V. Alex
Numele tău din joc: kuuM
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Sunt un baiat simplu, cu calitatile oricarui baiat, glumet, amabil, respectuos cu toata lumea, sunt pozitiv mereu, cand sunt nervos, ma gandesc ca pot zambii, iar cu zambetul poti rezolva toate probleme si iti trece toata supararea, sunt carismatic, am cei 7 ani de acasa, am un vocabular dezvoltat, eu ma cred un baiat istet cu, capul pe umeri, am simtul umoruui dezvoltat, stiu cand sa glumesc si cand sa nu, cand glumesc, am o limita, deoarece orican acea persoana se poate simtii jignita sau ataca despre acele glume, iar eu ma opresc. Ajut pe oricine imi sare in cale cu tot ce pot, imi plac animalutele de companie, cateii si pisicile, nu prea este frumos sa ma descriu singur, dar cat sa inteleaga cateva persoana ce fel de baiat sunt si cum ma cred eu, sper si restul sa creada ce cred eu despre mine. :D <3

P.S am editat sa adaug poze recente cu mine, iertati-ma daca am editat de atatea ori.
Ultima oară modificat Sâm Iul 13, 2019 10:40 pm de către kuuM, modificat de 5 ori în total.
Nu Raspund la cereri in Privat, Raspund doar la cererile de Avatar / Icon / Semnatura
Imagine
Contact: 🎧𝖉𝖊𝖛👑#8236
Avatar utilizator
alinasefa2000
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Joi Iul 11, 2019 1:36 am
Oraş: timisoara
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Joi Iul 11, 2019 2:25 am

Nume şi prenume: Tunsu Alina-Teodora

Numele tău din joc: Queenyy

Fotografii personale (linkuri):Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Descriere personală: Salut, sunt Alina am 18 ani, 1,60 inaltime, si sunt din Timisoara.
Sunt perfectionista, nu imi place sa fac lucrurile de mantuiala si tin foarte mult la detalii. Am o memorie excelenta si tin minte si cele mai neinteresante lucruri. Cu toate astea, iert usor. Nu sunt genul de persoana care sa stea prea mult suparata. Doamnee, era sa uit. Am si niste slabiciuni.. plang foarte usor cand vad batrani sau animale (astea sunt slabiciunile), simt ca nu ma pot controla si uneori poate parea destul de weird:)).
Pe langa toate astea, critic mult prea mult (din pacate), sunt sincera si daca ma deranjeaza ceva o spun.Ador oamenii inteligenti, si care au ceva de spus.
Nu prea vreau sa o lungesc aici, asa ca o sa ma opresc. Pentru mai multe detalii ma gasiti pe instagram: alina_teodora_ :-h :-*
Ultima oară modificat Vin Iul 12, 2019 12:23 am de către alinasefa2000, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Mădălina
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Lun Oct 09, 2017 1:42 am
Oraş: Baia Mare
Status: Queen❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Joi Iul 11, 2019 5:25 pm

Nume şi prenume: Madalina Georgiana
Numele tău din joc: [Miss]Madalina
Fotografii personale (linkuri):




Descriere personală: Buna tuturor, numele meu este Madalina, am 21 de ani si locuiesc in Baia Mare .Sa incepem cu calitatile pozitive care ma caracterizeaza cel mai bine. Sunt o persoana dragalasa ,intelegatoare, sociabila, prietenoasa , plina de umor si foarte energica. Acum ca oricare alt om am si defecte cum ar fi, sunt o persoana cu un orgoiliu mare (de multe ori acest lucru nu este bun), sunt foarte incapatanata si de cele mai multe ori nu las de la mine desi ar trebui.. .Trecand peste toate aceste lucruri, mare parte din timpul meu liber mi-l petrec prin iesiri ( ador foarte mult plimbarile ) sau stand pe joc . Cel mai mult in viata asta ador MC ul :x si pisicile ;)) .
Bafta tuturor, pwp :x :ymhug:
Ultima oară modificat Lun Iul 15, 2019 12:18 pm de către Mădălina, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
Babuu
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Vin Iul 12, 2019 8:07 pm
Oraş: Bucuresti
Status: I Love Metin
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: SoulofLight

Vin Iul 12, 2019 8:44 pm

Nume şi prenume: Bianca Adina
Numele tău din joc: Babuu
Fotografii personale (linkuri):



Imagine
Descriere personală: Buna eu sunt Bianca, am 18 ani si sunt din Focsani, sunt o fire sociabila, amuzanta, de treaba, urasc persoanele care au "arfuri" si nu imi plac serpii(prieteni falasi), am 1.65 inaltime, imi place mult sa interactionez cu oameni si ador catelusi <3 :o3, chiar nustiu ce sa va mai zic despre mine, si cat despre defecte am destule si o sa le descoperiti voi :)), o sa ma cunoasteti pe parcurs, va PUP :*
Imagine
Avatar utilizator
robertboy26
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Iul 15, 2019 10:57 pm
Oraş: Craiova
Status: Interzis
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Lun Iul 15, 2019 11:26 pm

Nume şi prenume: Sălcianu Robert-Ionut
Numele tău din joc: Robert
Fotografii personale (linkuri):
1.Imagine
2. Imagine
3. Imagine
4. Imagine
5. Imagine
Descriere personală: Salut, mă numesc Robert, am 18 ani si sunt din Craiova. Sunt o fire mai puternică, pot face fată la orice, sunt foarte glumet, mereu am glumele la mine, am foarte multă încredere în mine, sunt foarte sociabil, îmi place să-mi fac prieteni noi, dacă mă respecti si îmi câstigi încrederea, iti dau si sufletul, dacă nu ai mare grijă de corpul tău =)). Cu toate că sunt eu mai glumet si îmi place caterinca, când e vorba de seriozitate, e seriozitate. Pe viitor, după ce iau bacul vreau să mă fac jandarm pentru că îmi place mult această meserie. Cred că v-am cam plictisit cu toate acestea scrise despre mine asa că eu o să închei aici. (Dacă vreti să mă întrebati ceva aveti instagramul meu aici : robert.ucv ) . V-am pupat si vă urez mult spor la joc, bye bye .
Avatar utilizator
AlexTaiI
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Joi Mai 02, 2019 1:17 pm
Oraş: Ramnicul Valcea
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: PARTA

Mar Iul 16, 2019 1:30 am

Nume şi prenume: Taraivan Ionut Alexandru
Numele tău din joc:AlexTaiI
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Salutari Staff , Ma numesc Taraivan Ionut Alexandru vin din orasul Dragasani judetul Valcea , Am 18 ani sunt o fire mai dura asa de fel , sunt glumet cu cine stie de gluma si ne permitem sa facem glume , nu suport serpii astia de prieteni , imi castig increderea in oamenii foarte greu , sunt de treaba , Am terminat baietii nu stiu ce sa va mai spun despre mine :)) Bafta TUTUROR :x
Dacă în fiecare dimineață te vei trezi cu gândul că astăzi se va întâmpla ceva minunat, într-o bună zi așa și va fi.

SPARTA

AlexTaiI
Avatar utilizator
[HUNCHO]King
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Joi Mar 22, 2018 6:55 pm
Oraş: Galati
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Vin Iul 19, 2019 5:00 pm

Nume şi prenume: Voicu Adrian Danut
Numele tău din joc: Voicu
Fotografii personale (linkuri):




Descriere personală:Pentru început numesc Voicu Adrian Dănuț, locuiesc în Galati.
Sunt un băiat sociabil, creativ, imi place sa glumesc si sa râd. Dar sunt si genul de persoană daca mi ai gresit sau mi ai vorbit de familie de rău ai terminat-o 100% cu mine. ( totul pana la familie)
Imagine


Imagine
Avatar utilizator
Ryuu
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Lun Iul 01, 2019 9:11 pm

Vin Iul 19, 2019 11:59 pm

Nume şi prenume: Dan Ioan
Numele tău din joc: Ryuu
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Am 15 ani, sunt din Bucureşti, sunt incă la liceu, am practicat K1, MMA, şi acum m-am reapucat de sală, imi place să fac sporturi, imi plac serialele, şamancele şi să mi pierd timpul meu liber in photoshop :)) :D. Vă pup şi vă iubesc, cel mai puternic să câştige :))
cel putin zeu
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Sâm Iul 20, 2019 11:51 pm

Perioada înscrierilor a luat sfârști.
Echipa Metin2 LastFight o să voteze mâine.
Închis