Eveniment Miss & Mr editia #26

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Vin Apr 05, 2019 12:59 pm

Imagine
Condiţii de participare:
Trebuie sa ai minim 5 poze obligatorii (dintre care în minim 1 să fie inclus textul "Metin2LastFight". Vă faceţi o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")
O scurta prezentare personală.

Desfăşurare eveniment:

5 aprilie 2019 - 24 aprilie 2019 (Înscrierea pozelor în concurs)
24 aprilie 2019 - 27 aprilie 2019 (Perioada pentru acumularea voturilor)


Prima etapă: până în data de 24 aprilie 2019
În această etapă vă înscrieţi pozele în concurs. Le puteţi urca aici:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://epvpimg.com/

În minim o fotografie personală trebuie să se regăsească textul "Metin2LastFight". (Vă faceti o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")


*Fotografiile să fie în limita bunului simţ, nuditatea nu va fi acceptată.*

Model de înscriere:

Cod: Selectaţi tot

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
NOTĂ: Este foarte, foarte important ca descrierea să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.

Înscrierea se face în acest topic!

Etapa a 2-a: în perioada 24 aprilie 2019 - 27 aprilie 2019
În această etapă vor putea fi votati participantii. Votarea va fi facuta pe site-ul serverului : http://sv1.metin2lf.ro/index.php in sectiunea "Voteaza Miss & Mr". ( http://sv1.metin2lf.ro/index.php?page=miss_mister ) Puteti vota de pe un singur cont, de pe un singur IP. Conditia ca dvs. sa puteti vota este acea de a avea minimul de 5k minute jucate. Vom monitoriza fiecare vot in parte astfel incat sa nu se poata frauda. FRAUDA SAU TENTATIVA DE FRAUDA SE SANCTIONEAZA CONFORM REGULAMENTULUI.

Premii:
Mister - tag [Mr] PERMANENT + Costum permanent specific de Mister + 200 MD.
Miss - tag [Miss] PERMANENT+ Rochie permanenta specifica de Miss + 200 MD.

Imagine
Imagine


DE RETINUT: In cazul in care nu se vor inscrie minim 2 fete si minim 2 baieti, evenimentul se anuleaza.


Toate cele bune,
Echipa Metin2LastFight
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Rux
Începător
Începător
Mesaje: 81
Membru din: Mie Feb 27, 2019 6:59 pm
Oraş: Constanta
Status: idgaf anymore
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: I'm hopeless

Lun Apr 08, 2019 11:57 pm

Nume şi prenume: Ruxandra Novak
Numele tău din joc: [2v2]Rux
Fotografii personale (linkuri):







Descriere personală: hei, sunt Rux. Majoritatea ma stiti dupa alte servere tot pvp. Sunt o persoana super de trb daca si tu esti la fel cu mine.
Va pup pe toti, si pe dusmani!!!
Un follow pe insta nu strica (@rux.novak), dau back daca mi lasi dm. Sunt o persoana super de trb si pusa pe caterinca mai mereu, daca ai chef de caterinca poti apela la mn.
Voteaza-ma daca tu consideri ca merit sa castig acest concurs. Pupici cu sclipici😘😘😘
Ultima oară modificat Sâm Apr 20, 2019 3:13 am de către Rux, modificat de 4 ori în total.
Imagine
Avatar utilizator
Syndrome
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Apr 10, 2019 8:30 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Sexy
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: Legea

Mie Apr 10, 2019 9:01 pm

Nume şi prenume:Patrascu Rares
Numele tău din joc:Syndrome
Fotografii personale (linkuri):




Descriere personală:Va salut. Sunt pasionat de moda si fitness, am varsta de 17 ani si imi place orice este legat de propria persoana(sunt un narcisist). Imi place sa am grija de mine si de corpul meu, imi place sa ma distrez si de asemenea iubesc fotbalul si baschetul, visul meu este de a deveni avocat, si de asemenea sa fiu cel mai bun in ceea ce fac.Locuiesc in Bucuresti, sunt in clasa a 12-a la Liceul Teoretic Waldorf. Va multumesc pentru voturi!
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Vin Apr 12, 2019 12:50 pm

Nume şi prenume: Alexandru Iulian
Numele tău din joc: [REGE]Takumi
Fotografii personale (linkuri): Edit mai incolo
Descriere personală: Csz aici, ma numesc Alex am 16 ani, stau in buc de când ma știu, fac fotbal de performanța de la vârsta de 6 ani, sunt cls a 10 a. M am înscris ca sa va arat cum câștiga astia de 16 ani ( io cu rux ) și cum pierd astia fotomodel in fata unui copil de 16 ani 😆😆🥵🥵🥵🥵


Ma puteți găsi pe Instagram alex.iulian9 dacă vreti sa vorbim ca pe joc intru doar sa castig pvp uri 🙃😘.
Va pupa 👑😘💔
Imagine
Avatar utilizator
[HUNCHO]King
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Joi Mar 22, 2018 6:55 pm
Oraş: Galati
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Dum Apr 14, 2019 3:33 am

Nume şi prenume: Adrian Voicu
Numele tău din joc: Danut
Fotografii personale (linkuri):

Descriere personală : Pentru început mă numesc Voicu Adrian Dănuț, am 18 ani si locuiesc în Galati.
Sunt un băiat sociabil, creativ, imi place sa glumesc si sa râd. Dar sunt si genul de persoană daca mi ai gresit sau mi ai vorbit de familie de rău ai terminat-o 100% cu mine. ( totul pana la familie)
Ultima oară modificat Lun Apr 22, 2019 10:25 pm de către [HUNCHO]King, modificat 1 dată în total.
Imagine


Imagine
Avatar utilizator
MihaelaCristina
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mie Apr 17, 2019 2:26 pm
Oraş: Bucuresti
Status: da
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: Nu fac.

Mie Apr 17, 2019 3:09 pm

Nume şi prenume: Iordan Mihaela Cristina
Numele tău din joc: Mihaeela
Fotografii personale (linkuri):
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. (Poza cu desenu) :
Descriere personală: Pai in primul rand va salut pe toti care vedeti aceasta descriere, vreau sa va spun ca m-am nascut pe 19 februare, anul 2001 intr-o zi de miercuri deci dupa cum v-ati dat seama probabil am 18 ani, locuiesc in capitala Romaniei aceasta fiind Bucuresti mai exact in sectorul 6 Militari pentru cine cunoaste, sunt clasa a 11 a intr-un liceu Tehnic . Am parul brunet, ochii caprui si inaltimea 1,65-1,70. In general imi pierd timpul pe metin, afara cu prietenii, la scoala si la antrenamente. Da , fac si un sport si acesta este dansul. Sunt o fire amuzanta, sociabila, prietenoasa si serioasa. Mie imi place ca tot ce imi propun sa si-mi iasa si sa nu ma dau batuta pana nu imi iese lucrul respectiv, adica am un caracter mai perfectionist care nu renunta niciodata pana nu este multumita si ii place sa fie totul la linie. Imi place mult sa calatoresc, adica pana acum 2 ani plecam in vacante mai mereu cu parintii in alte tari sa calatorim stiind ca imi placea de mica sa fac acest lucru parintii ma duceau peste tot, de 2 ani am inceput sa plec cu prinetenii mei, imi place foarte mult sa cunosc cat mai multi oameni de diferite tipologii de la care am ce sa invat normal si sa interactionez cu acestia . Cam atat am avut sa va spun despre mine, cine doreste sa mai afle cate ceva ma poate contacta pe joc "Mihaeela"
Avatar utilizator
Achen
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Mie Dec 26, 2018 8:09 pm
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Lun Apr 22, 2019 10:09 am

Nume şi prenume: Nicolas Julian
Numele tău din joc: [2v2]Achen
Fotografii personale (linkuri):





Descriere personală: nu stiu ce sa scriu.
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mar Apr 23, 2019 11:52 am

Nume şi prenume: Cristian - Ovidiu
Numele tău din joc: No1LikeMe
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală: Salut, ma numesc Chrys sau cum imi spun amici Spaniolu... sunt din Bucuresti am vreo 1,91 87 kg si ma cam doare in **** de viata...
Imagine
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mie Apr 24, 2019 1:31 am

Prima etapa a concursului a luat sfarsit. Urmeaza etapa pentru acumularea voturilor. Votati-va favoritul pe site-ul serverului: metin2lf.ro

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Sâm Apr 27, 2019 1:11 pm

In urma voturilor cumparate / cersite care s-au obtiunit in cadrul acestei editii, am ales sa anulez editia actuala si sa refac evenimentul de la 0 cu precizarea ca, voturile playerilor nu vor mai conta si va exista un juriu la nivel de staff.

Toate cele bune,
Echipa Metin2 LastFight.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis